Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

slmmmm güzeller nasılsınız bakalımmm...ooo kaynatmısız yine ben yokken aman ıyıkı yokmusum artık +18 muhabbet duymak ıstemıyorum dün gece yeterınce yasadım:1shok:uykum gelmedi numarası falan yaptım yok anacım uyumadı heriffff...sonunda teslim oldum:kedi:gece gec uyudum yeni uyandım .kahvaltı yapıcam bırazdan ...sızlerde ne var ne yok bebişler nasıl...zemuszemus

Uzayınca taa çok acıyo uzamadan git sen bende öle yapiorum bazen uzuo sonra kıza diorum bana küçük çek minik çek ter döküorumm üff üfffff yapioruz sonraaa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayh efet uzamasıda kötü anacım daha cok acıyooo :roflol:

slmmmm güzeller nasılsınız bakalımmm...ooo kaynatmısız yine ben yokken aman ıyıkı yokmusum artık +18 muhabbet duymak ıstemıyorum dün gece yeterınce yasadım:1shok:uykum gelmedi numarası falan yaptım yok anacım uyumadı heriffff...sonunda teslim oldum:kedi:gece gec uyudum yeni uyandım .kahvaltı yapıcam bırazdan ...sızlerde ne var ne yok bebişler nasıl...zemuszemus

sevtapcımm cnm hosgeldın ee guzelım sende kırma kocanı yapıver bı kac aya ımkansızlasınca o yapmak ıstemıcek sırnaşık şeysırnaşık şey

hoşgeldin canımmmm kız nezleyim bulaşır mulaşır deseydin kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

teyselerimiss aplalrımıs doguma hazırlık bolumune kızımın odasının kapısı ıcın yaptıgım dun baya ugrastıgım kapı süsümüzün resmını koydum bı bakın bakalım begencekmsıısnız bıraz bos gozukuyo ama daha dolucak ustu annem süsler getırcekkk

ayh efet uzamasıda kötü anacım daha cok acıyooo :roflol:

sevtapcımm cnm hosgeldın ee guzelım sende kırma kocanı yapıver bı kac aya ımkansızlasınca o yapmak ıstemıcek sırnaşık şeysırnaşık şey

yaparım da yapmasına kısss canım ıstemıyor ya dr.bı sakınca yok deyınce canım ıstemıyorda dıyemıyorum yanlıs anlar dıye yav hıc ıstemıyorum ıste ne bıleyım:kedi:

yaparım da yapmasına kısss canım ıstemıyor ya dr.bı sakınca yok deyınce canım ıstemıyorda dıyemıyorum yanlıs anlar dıye yav hıc ıstemıyorum ıste ne bıleyım:kedi:

kıs bızede doktor sakıncası yok dedıya ondan canın ıstemıyo yapamassınız deseydı gorurdum sizi kaydirigubbakcemile2 delikafaduldendelikafadulden

iyiz canımcım sen nasılsın

yok gebelıkte once boyle deıldım gebelıkten sonra hakıkaten canım ıstemıyor:çok üzgünüm:

sık dişini anacım kırmadan eşine söle söleyebılısen konusu acılınca cnaım ıstemıyo gıbısınden anlıcaktır zaten yerimseniben eski formumuza kavusmaya as kaldıııı:lepi:

sık dişini anacım kırmadan eşine söle söleyebılısen konusu acılınca cnaım ıstemıyo gıbısınden anlıcaktır zaten yerimseniben eski formumuza kavusmaya as kaldıııı:lepi:

cok alıngan bu erkekler yav deyımemkı canım ıstemıyor dıye yanlıs anlar acaba benı ıstemıyormu benden sogudumu falan dıye dusunmesını ıstemem ayol bende ne dusuncelıyım ama:))

cok alıngan bu erkekler yav deyımemkı canım ıstemıyor dıye yanlıs anlar acaba benı ıstemıyormu benden sogudumu falan dıye dusunmesını ıstemem ayol bende ne dusuncelıyım ama:))

evet alıngan olan sen olmalıyken o senden alıngandır suan :CüvCüv: yaparken canın acıyo gıbı yap hani karım ıstıyo ama canı acıyo dıye dusunur kaydirigubbakcemile3

X