Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

götürmesin zaten canım
her yaşanılan insana bişey katıyor zaten eklensin ama senden eksilen olmasın opuyorumnanaktan
evet ya bende sabah sabah neyime lazımsa haber okudum Allahım nası bi zihniyet vicdan anlamıyorum ben insanlığı vallalmaz:

azan azmış valla senin memelerde şişmiştir kesin tez zamanda veresin ne diyeyim gülüm :))
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 amin diyeemm bareeekk ŞenizŞeniz

çiğdemsin sen çiğdemmmm :lepi: gülüm benimmm ben sevişim ama genim yok henüzz şimdilik en büyük sevişgenler bihterler behlül sevişsin benim yerime ben ağlarım hepimizin yerine :kedi:

Günaydınlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrr hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt nasılsınız kızlar? ağda yaptıranlar nasılsınız bakiim? acı var mı acı? kaydirigubbakcemile3 herkese çabuk geçen, çok terletmeyen bir gün diliyorum opuyorumnanaktan

kızlar bu sabah çok ama çok bozuldum eşime... bu sabah beni kahvaltıya götürmeyi teklif etmişti, ben de tamam demiştim ve çok sevinmiştim, sabahleyin uyuyakalmışız, tabii eşim koşa koşa tekneye gitti ben de öyle boynu bükük Emrah misali uğurladım :gitme: :gitme: :gitme: napalım, sezon kısa diye söyleyecek sözüm de yok, tüm kaprislerimi sezon sonuna saklıyorum, şimdilik anlayışlı eş modundayım kaydirigubbakcemile3
kızlarrrrrrrrrrr günaydınnnnnnnnnnnn
süper muhteşem bir gün diliyorummmmzemuszemus
amiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn :Saruboceq:
günaydın fıstıklar hayırlı güzel bi gün olsun inşallah
günaydın canıııııııım
günaydin kızlarr hayirli gunler olsun inşallah..
sana da günaydın güzelim :)
günaydın canlarım hepinize iyi dilekleriniz dualrınız için teşekkür ederim sizleri özlemişim
Çiğdeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmm hoşgeldin canikom :) biz de seni çok özledik :)
kızzz allah iyliğiniiii olan var olmayan varr ne azdırıon milleti kaydirigubbakcemile3 düz duvaramı tırmanalım mememizmi şişsinn :kedi::kedi:
eveeeeeeeet birilerine fazlasıyla yaramış gelişin Çiğdemcim kaydirigubbakcemile3
ohhhhh tam modundasın, süppeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:
heh filiz ablamda geldi hoşgeldi zemuszemus

hoşbulduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkk Şeniz Şeniz Şeniz

canım benimm :1hug:
gen ekini yakında alırısn inşallah allah gönlüne göre versin canımcım bihterle behlül aşmış anacığım çalı diken demediler yaptılar azgınlar kesin bihterin dötü çizilmiştir o çalıların arasında ama kaltak sesini çıkarmaz bulmuş yağız gibim delikanlıyı bırakırmı behlülde dünyada başka kadın kalmamış gibi gitti yengesini şeyetti ya anlamak zor valla şey kalmadı sanki ortalıkta

günaydın ablacım opuyorumnanaktan
acı yok :kedi: artık herkese açabilir konumdayım kaydirigubbakcemile3
kız abla eşine ne bozuluon ikinizde uyyakalmışınız sadece o uyusa neyseekaydirigubbakcemile3
bizde bugun işe geç kalcaktık uyumakdan kıl payıyla kalmadık çok üzüldüm mafoldumben

seni tebrik ediyorum canım, yaşanılanlar iyi ya da kötü birşeyler kazandırıyor, bu yüzden gelene ağam gidene paşam demek gerekiyor hayatta :) çatlaklığını özlemişim senin kız çatlak :roflol:
amaaaaaaan ne haber okuyorum artık ne bir şey, sinirlerim bozuluyor anacım, ama işin kötü tarafı benzincide benzine %7 zam geldiğini duymak hiç hoş olmadı o da ayrı bir konu lmaz:
gunaydın kıslarrrr ben geldmmm bakıyorum sabah sabah maşallahhhınız var sositososito
hoşgeldin canımcııııımmm

:roflol::roflol: kız delü iyi güldüm valla
çizmiştir valla gizli gizli şeetcez diye kaydirigubbakcemile3

ben sanslıyım sanırım aranızda benım esımın kendı ısı ve ısyerımız 11 kat asagıda kaydirigubbakcemile2 yerin dibinde diil bis 11. kattayıss sırnaşık şeysırnaşık şey bu hafta kocamda bı keyıf vardı 10 da gıttı hep işee ben 9da kalkıyorum hadi hadi diye diye zor kaldırıyorum paşayı yaaakaydirigubbakcemile

tabi canımmm güne enerjik başlayalımda bu piller fazla dayanmıyo aksama kadar bıtınce kocaya bısey kalmıyo kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

artık bu satten sonra kocaya ne kalırki bu haldee adamalar cıbıl görünce delikafadulden böle bakıcaklar bize yakında
amaaaaaaan ne haber okuyorum artık ne bir şey, sinirlerim bozuluyor anacım, ama işin kötü tarafı benzincide benzine %7 zam geldiğini duymak hiç hoş olmadı o da ayrı bir konu lmaz:

:roflol:

herkese heeeeeee??? afferim kız burcu sen de çok büyük gelişmeler var valla

bozulurum tabii, kursaydı saatini, ben mi düşüneceğim artık? teklif kendisinden geldi, ağzıma bir parmak bal çaldı ama ne oldu? ben sabah bu vaziyetteydim ------> :gitme:

evet şanslıymışsın gerçekten ne güzel aa desen kocan yanında olabilir
ne üzerine iş yeriniz

evet şanslıymışsın gerçekten ne güzel aa desen kocan yanında olabilir
ne üzerine iş yeriniz

bilgisayarcı canım eşim şirketlerle ve devlet kurumlarıyla calısıyo pc programcısı normalde web meb yapıyo bişiler kaydirigubbakcemile3

kıs bu cıbıl cıbıl halimle kocam bana bakamıyo zannumca annamadım gitti tmm cekıcı degılız belki bu gobeklerle ama 3-4 aya eskı formumuza dönuces yani :kedi:

filiz ablam sende üzme canını eşinin işi yuzunden kalmıs kahvaltınıs en yakın zamanda telafi eder inşallahh etmesse trip at :umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…