Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

merhaba kızlar hepinizin iyi olduğu haberini gülçinden aldım hepinize selamlar yolladım şimdide bir merhaba deyip kaçacağım ileride daha sık gelirim belki bilmiyorum toplanmaya çalışıyorum geçmişe bakıp üzülmek bana birşey vermiyor umarım ileride daha mutlu günler vardır yaşayacağımız hep şükrediyorum her şerde bir hayır vardır diyorum hayat zormuş çok zormuş anladım ama yaşamak güzel şey herşeye rağmen bebeğimi kaybettim çok zor günler geçirdm eşim olmasa çok zor atlatırdım Allah başımdan eksik etmesin ailemde hep yanımdaydı ama eşin desteği bir başka oluyor tek dokunuş bir bakış bile iyi geliyor bazen..
burası çok güzel bir forum sağlığınızın bebeklerinizin kıymetini bilin ve şükretmeyi unutmayın ne olur burdaki arkadaşlıklarda çok güzel bulcuk,rüzgar deniz,cerenim,nur(ilaydamızda olmuş sağlıkla büyüsün inşallah),yengeç ve ismini yazamadığım diğer sevgili dostlar hep mutlu sağlıkla kalın inşallah yeniden sağlıklı bir bebeğim olması için allaha dua edicem umarım bir gün bende anneliği doyasıya yaşarım benim melek kızım zeynebim şimdi cennette Allahım büyük sabrını veriyor umudunuda veriyor umutlarım tükenmedi sevdiklerim var ailem var eşim var yeniden bebeğim olsun istiyorum ..
işte böyle kızlar ne yazdım nasıl yazdım onuda bilmiyorum ama yazdım işte içimden geldiği gibi öylesine kontrol etmeden yalansız yazdım hepinize kucak dolusu sevgiler gönderiyorum hep güzel kalın..
Sevgiler
Çiğdem...
canimmmmmm seni tekrar burda görmek çok çok çoookk güzelll seni çok özledik bitanemmm kendini toparlıyo olmana çok sevindim dünya imtihan dünyası insanın başına ne zaman ne gelcek hiç belli olmuo minik kuşum Rabbim sabrını vericek inşallah hayirli zamanda hayirli bi şekilde inşallah gönlünden geçeni nasipte edecek..seni çok sevioruzzz unutma bitanemm dualardasınn...

opuyorumnanaktan bizde seni çok özledik
gel artık topiğimiz +18 muhabetsiz kaldı :kedi:

aeni gidi azgın senii sen boş durmamışındır ama gene iki kelam diyeyim bari sevişin gacılar bol bol sevişin her derde ilaçtır sevişmek gama tasaya iyi gelir vücuda şifa verir yaşama gücünü körükler hihoyyyt ben 3 -4 ay sonra tam perfonmans sergilemeyi düşünüyorum malum çok çalışmamız gerek yeni bir bebek için kolları sıvıcaz yani ama mecburen beklemek zorundayız artık sabretmeyi öğreniyorum Allahım hayırlı zamanda hayırlısını versin diyorum özetlen sevişki mutlu olasın mutlu olki neşeli çocuklar doğurasın diyorum hepinizi gıdılarınızdan öperim fıstıklar Allah hepimizin yüzünü güldürüsün kucaklarımızı sağlıklı bıcır bıcır evlatlarla doldursun inşallah

aeni gidi azgın senii sen boş durmamışındır ama gene iki kelam diyeyim bari sevişin gacılar bol bol sevişin her derde ilaçtır sevişmek gama tasaya iyi gelir vücuda şifa verir yaşama gücünü körükler hihoyyyt ben 3 -4 ay sonra tam perfonmans sergilemeyi düşünüyorum malum çok çalışmamız gerek yeni bir bebek için kolları sıvıcaz yani ama mecburen beklemek zorundayız artık sabretmeyi öğreniyorum Allahım hayırlı zamanda hayırlısını versin diyorum özetlen sevişki mutlu olasın mutlu olki neşeli çocuklar doğurasın diyorum hepinizi gıdılarınızdan öperim fıstıklar Allah hepimizin yüzünü güldürüsün kucaklarımızı sağlıklı bıcır bıcır evlatlarla doldursun inşallah
kızzz allah iyliğiniiii olan var olmayan varr ne azdırıon milleti kaydirigubbakcemile3 düz duvaramı tırmanalım mememizmi şişsinn :kedi::kedi:

heh hala çatlaksın işte benim çiğdemimmmm buuuopuyorumnanaktan
topik felsefesi yapalım bu cümleyi 'sevişgen ol mutlu kal'

evet ben arda kaçamaklar yapıyorumm malum :kedi:

amiiinn çiğdemim amiinnnn yüzümüzden gülücük yüreğmizden umut eksik olmasın hiç birimizin :Saruboceq:

kızzz allah iyliğiniiii olan var olmayan varr ne azdırıon milleti kaydirigubbakcemile3 düz duvaramı tırmanalım mememizmi şişsinn :kedi::kedi:

:roflol::roflol::roflol:

heh hala çatlaksın işte benim çiğdemimmmm buuuopuyorumnanaktan
topik felsefesi yapalım bu cümleyi 'sevişgen ol mutlu kal'

evet ben arda kaçamaklar yapıyorumm malum :kedi:

amiiinn çiğdemim amiinnnn yüzümüzden gülücük yüreğmizden umut eksik olmasın hiç birimizin :Saruboceq:

:roflol::roflol::roflol:
geçen zaman çatlaklığımdan birşey götürmedi şükür pes etmek olmazdı bana yakışmazdı dahada dört elle sarılıyorum yaşama
demek arada kaçamaklar haa yap yap kaçamak iyidir sevişgen ol mutlu kal felsefesi süper herkes sevişse sevse savaşlar olmazdı emme millet farkında değil yiyor birbirini üç günlük dünyada oysa rabbim ne güzellikler vermiş hepimize ama göremeyince faydası olmuyor demekki öyle yaşayanlar yaşamıyor aslında neysem sabah sabah şişirmeyeyim milleti bol bol gülün sevişin siz beni dinleyin sağlık,huzur gerisi boştur sonsuz şükür ...

X