Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar giremedim bir türlü şimdide size haber verip çıkacam ikimizde iyiyiz çok şükür uzun zaman sancı çektim çok zor oldu ama normal oldu o hayalini kurduğum anı yaşayabildim oğlumun dünyaya geldiği anı tabii çok ama çok zordu ayrıntıları fırsat bulunca anlatırım 2 haftaya yakın erken doğdu ama maşallah kzuum gayet iyi sütle ilgili sıkıntılarımız var sürekli uğraşıyorum dualarınızı bekliyorum daha sonra ayrıntıları konuşuruz inşallah

kızlar giremedim bir türlü şimdide size haber verip çıkacam ikimizde iyiyiz çok şükür uzun zaman sancı çektim çok zor oldu ama normal oldu o hayalini kurduğum anı yaşayabildim oğlumun dünyaya geldiği anı tabii çok ama çok zordu ayrıntıları fırsat bulunca anlatırım 2 haftaya yakın erken doğdu ama maşallah kzuum gayet iyi sütle ilgili sıkıntılarımız var sürekli uğraşıyorum dualarınızı bekliyorum daha sonra ayrıntıları konuşuruz inşallah

canım allah analı babalı büyütsün allah bağışlasın allah nazardan saklasın:nazar:

Evet Filiz ablacığım listenin başındayım. Allah sorunsuzca doğurmak nasip etsin hepimize.

Hgnktr, bayağadır burdasın ama yine de hoşgeldin diyeyim dedim. Sıra size de gelecek canım. Sağlıkla inşaallah.

Cerenciğim hoşgeldin canım. Doktora mı gittiniz?
amiiiiiiin canım inşallah, Allah bir avazda kurtarsın :)
oyy oyy sormaa parayla diil sıraylla valla :eek:
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
sağol canımm opuyorumnanaktan

he biz tin tin arkadan yavaş yavaş geliriz:eek:

delikafaduldendelikafadulden

yok valla tırsıyom :1shok:
:roflol: :roflol: :roflol:
slm kızlar biz geldik nasılsınız ?biz evimize geleli 2 saat oldu çok yoruldum özellikle dönüş yolunda inanın bir hafta nasıl geçti hiç anlamadım telaş yorgunluk başımı kaşıyacak vaktim olmadı sıcak fazla idi ..nikahımızı yaptık geldik ee sizlerden ne var ne yok kayra dogum yapmış sanırım ömür bebege hoşgeldin kayrayıda tebrik ediyorum..çigdemde gelmiş sabırlı olması hoşuma gitti allah yardımcısı olsun.
hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin nasılsın güzelim? özledik ya... hadi bakalım Allah mesut etsin inşallah :) tekrar hoşgeldin canım :)
kızlarr ben kaçıyorum bu sefer milli olucam galiba ağdacıya gidicem delikafadulden
ohh sen kendini aşmaya başladın artık Burcu kaydirigubbakcemile3 valla bravo, cesaretine hayran kaldım canımcım kaydirigubbakcemile3
slm kızlar nasılsınız bu gün gezmeye gittim giremedim nasılsınız canlar...zemuszemus
iyidir tatlım senden naber?
güzeliiiiiiiiiiiiiiim hoşgeldiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn... oğluşumuz nasıl annesi? en kısa zamanda detayları öğrenmek istiyoruz canım, dualarımız seninle canım... demek sende de süt problemi oldu delikafadulden yandık valla, bugüne kadar herkesde oldu, sanırım bizim kaçışımız yok bu süt olayından :1shok:

amiiiiiiin canım inşallah, Allah bir avazda kurtarsın :)

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol: :roflol:

hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin nasılsın güzelim? özledik ya... hadi bakalım Allah mesut etsin inşallah :) tekrar hoşgeldin canım :)

ohh sen kendini aşmaya başladın artık Burcu kaydirigubbakcemile3 valla bravo, cesaretine hayran kaldım canımcım kaydirigubbakcemile3

iyidir tatlım senden naber?

güzeliiiiiiiiiiiiiiim hoşgeldiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn... oğluşumuz nasıl annesi? en kısa zamanda detayları öğrenmek istiyoruz canım, dualarımız seninle canım... demek sende de süt problemi oldu delikafadulden yandık valla, bugüne kadar herkesde oldu, sanırım bizim kaçışımız yok bu süt olayından :1shok:

iyim filiz ablacım sen nasılsın?opuyorumnanaktan

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................32. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................30. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................29. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Gcan......................................29. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

5. Benssenb...............................26. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................24. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

7. Sevvttaapp...............................24. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

8. Rüzgar Deniz..........................22. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

9. Slvmsstr................................ 17. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

10. Jasminn_23............................14. Haftamızdayız

11. Fatos0808 ............................ 10. Haftamızdayız (20 Şubat 2010)

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
zemuszemus zemuszemus zemuszemus
:nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

herkese merhabalar tekrardan ayyyy kızlar:1shok:bir agda yaptırdım acım cok acıdı yaaaa:1shok:falen kendıme gelemedımm...artık onumude goremıyorum kı jılet yapayım doguma kadar allah ın ıznıyle bebişim dogsun sadece bikinime lazer yaptırcam yaaa dayanamıyorumm cok acıdı:1shok:burcuda agdaya gıtmıs oda nasıl olucak acımıstır ...:1shok:ayyy ama ıyı oluyor valla ohhh tertemız gece yandım herıf sımdıden hazır ol dıyıp duruyor ya ama benım canım ıstemıyooooo:kedi:

selam kızlar biz geldik nasılsınız
bu gün fazla takılamadım sizlere kuzular yatıcam diye çıktım ama ne fayda yatamadım kuzum uyandı emzir altını değiştir uyut derken 2 saat geçti e bende yemek yiyim ütü yapayım azcık derken işte bu saat ldu yeni oturdum mıçımın üstüne hazır kuzum uyurkende size yazayım dedim canlar.

ağdalara gidilmiş bakıyorumda oh oh ne güzel valla tertemiz pas parlak olursunuz
dünür kııızz nasıl dayanıcan sen o acıya :):):)

herkese merhabalar tekrardan ayyyy kızlar:1shok:bir agda yaptırdım acım cok acıdı yaaaa:1shok:falen kendıme gelemedımm...artık onumude goremıyorum kı jılet yapayım doguma kadar allah ın ıznıyle bebişim dogsun sadece bikinime lazer yaptırcam yaaa dayanamıyorumm cok acıdı:1shok:burcuda agdaya gıtmıs oda nasıl olucak acımıstır ...:1shok:ayyy ama ıyı oluyor valla ohhh tertemız gece yandım herıf sımdıden hazır ol dıyıp duruyor ya ama benım canım ıstemıyooooo:kedi:
kaydirigubbakcemile3 yanmışsın sen kaydirigubbakcemile3
bu gün fazla takılamadım sizlere kuzular yatıcam diye çıktım ama ne fayda yatamadım kuzum uyandı emzir altını değiştir uyut derken 2 saat geçti e bende yemek yiyim ütü yapayım azcık derken işte bu saat ldu yeni oturdum mıçımın üstüne hazır kuzum uyurkende size yazayım dedim canlar.

ağdalara gidilmiş bakıyorumda oh oh ne güzel valla tertemiz pas parlak olursunuz
güzelim beniiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmm nasılsın şimdi?
valla hiç sorma ben de çok merak ettim, bakalım gelecek mi Burcu bu akşam :)

hosgeldın sekerım.....yorulmussun baya evet ya agda yaptırdım ama mahfoldum valla :kedi:

iyiyim ablacım nasıl olayım koşturmaca hayat valla günler nasıl geçiyor anlamıyorum
ne zaman akşam oluyor ne zaman sabah farketmiyorum hiç :):):)
sen nasılsın ablacım ne var ne yok

hosgeldın sekerım.....yorulmussun baya evet ya agda yaptırdım ama mahfoldum valla :kedi:

hoş gördük şekerim
yoruldum evet ama allahtan alışığım bu hallere :):)
kııı bende yaptırdıydım hamile ken o kadar acımıyor bee abartma
ama bende lazere gidicem tamamen kurtulmak için :):)

valla ablacım yandım ben....bıde cıcekler tatlılar falan :kedi:

he he he :):):)

canımmcımmm dularımız seninle detaylı bilgiyi merakla bekliyoruz işallah sütün olur bebişin emer gazı sancısı olmazzzz:Saruboceq:

bende bende zemuszemus
pasparlak oldum :kedi:
acıdı ama ben evde canımı daha çok acıtıyomuşum ağda yaparken
ne rahatlıkmış vallaa ama doğumdan sonra bende lazer yaptırcam ağda her zaman çekilmiyo

hoşgeldin dünürüm
dayandım kı dünür bakma ben öle konuşuyom canım tatlıymış gibi ama dayanıklıyımdır :dilcikar:

geldim geldim artık pamuk bir Burcu var karşınızdaaahihoyyythihoyyyt

X