Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

sağol canım hiç kalkmıyorum zaten annemlerin yanındayım inş.biter artık doktor kahverengi kana vagendeki biriken kan boşalıo dedi bilmiorm ama bukadar kanama olur mu?güçlü olmaya çalışıorum 1 2 hafta daha geçse artık bişey olmaz inş.dua edin nolur..................

sağol canım doktorun dediklerini fazlasıyla yapıyorum inş geçer artık..............

sağol canım......................seni merak etmiştim gelmiştir adetin ben bıraktığımda bekliodun

doğum yapanlara dahayırlı olsun allah sağlık ve uzun ömür versin inş.allah ım bize de nasip etsin

kızlar bizzz geldik ama yine her zamanki gibi kimsecikler yok

biz albüme yeni resimler ekledik teyzoşlar taze taze fırından yeni çıktı dumanı üstünde :):):)

cnm doğuştan kalça çıkığı var mı diye bakıyor
rutin bişey
inş yoktur
anladım canım, inşallah bir şey yoktur, merak etme :)
dualarımız seninle birtanem :) Allah bir avazda kurtarsın inşallah :) hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz canım :)
demek başladı kızcağız... Allah yardımcın olsun o zaman
sağol birtanem :)
tahmin ediyorum korkunu Hilal'cim, çok zor günler olduğunu da biliyorum, ama oğlunun kendini güvende hissetmesi için korkularını yenmek zorundasın çünkü sen anne olarak korkulardan onu korumak zorundasın... ve sakın oğlunu kaybedeceğini düşünme, Allaha dua et, bizler de dua ediyoruz hayatım, herşey yolunda gidecek ve sen oğlunu kucağına alacaksın :) bu arada bir isim de düşünmeye başlayın artık :) hiç merak etme meleğimiz Rabbim tarafından korunuyor :)
geçecek hayatım merak etme, geçecek, önce sen buna inan ve bu düşünceye sıkı sıkı sarıl, biz tabii ki dua ediyoruz :) bizi kendinden habersiz bırakma sakın :)
bu arada çiğdeme noldu bişeyler okudum bebeğini kaybetmedi di mi yanlış analmışımdır inş.
yok hayatım yanlış anlamamışsın maalesef

biz albüme yeni resimler ekledik teyzoşlar taze taze fırından yeni çıktı dumanı üstünde :):):)
oy oy oy hemen bakıyorum Ceren'ime :)

evet ablacım inşallah neden olmasın uğrarızyerimseniben
inşallah kolay bir doğum olur hayırlısıyla allah kurtarsın bitanem sende bizim aklımızdasınopuyorumnanaktan
burcum nasılsın canım geldi demek yeni eleman hadi hayırlısı olsun
iş yapmaya hevesliymiş iyi bari hemencik öğrenir sende rahat edersin
bende öpüyorum canım kendine dikkat et
sağol canım......................seni merak etmiştim gelmiştir adetin ben bıraktığımda bekliodun
geldi bitti hayatım ayın otuzunda 2. bekliyorum hayırlısıyla bakalım neler olur
bu arada çiğdeme noldu bişeyler okudum bebeğini kaybetmedi di mi yanlış analmışımdır inş.
evet canım doğru okumuşsun malesef hepimiz çok üzüldük

oy oy yerim ben o minik meleği çok tatlı canım maşallah
saçlarına bayıldım :))

Günaydın arifecim :) bugün son iş günü değil mi? akşama izne çıkıyorsun :) ohhh ne güzel, iyice dinlen canımcım :) inşallah hızlı geçen güzel bir gün olur :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Kayra_42..................................38. Haftamızdayız (E) (30 Temmuz) {ÖMÜR}

2. Entelliye ................................ 38. haftamız (E) (31 temmuz 2009){DORUK ALP}

3. Htc80......................................31. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

4. Bulcuk....................................28. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

5. Gcan......................................28. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................25. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................23. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................23. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................21. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 16. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................13. Haftamızdayız En Taze Anne adayımız

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}(En Taze Annemiz) alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Günaydın arifecim :) bugün son iş günü değil mi? akşama izne çıkıyorsun :) ohhh ne güzel, iyice dinlen canımcım :) inşallah hızlı geçen güzel bir gün olur :)
eveetttt bugün son allah izin verirse bu akşam yolcuyum inşallah dediğin gibi çok hızlı geçen bir gün olur ablacım bir an önce kafamı dinlemek istiyorum
oğluş iyi canımcımcım, artık dışarıdan da elimle hissetmeye başladım hareketlerini :) ptesi kontrolümüz var :) oğlumla hasret gidereceğiz inşallah :)

çok güzel çok sevindim maşallah o kadar büyüdü demek
ozaman pazartesi güzel haberleri bekliyoruz inşallah rüzgarımızdan
çok özlüyosun dimi abla((

Slm canım bende lısteye eklermısın.hamıŞ lıstesıne 9 haftadayız rabbım tÜm ıstıyenlere nasıp etsın ınŞallah

evet iyice kafanı dinle, sakın hiçbir şeyi kafana takma tatlım :)

yaa büyüdü bayağı :) bugünleri göreceğim aklıma bile gelmezdi, tamamen bir mucize :) inşallah ptesi güzel haberler alacağız doktorumuzdan :)
hem de nasıl sen de yaşayacaksın bunu kısa bir süre içinde, o zaman her an görmek isteyeceksin :) ben boşuna eve ultrason alayım demiyordum kaydirigubbakcemile3

allah nazarlardan saklasın abla maşallah diyelim daha dur allahın izniyle miniğinle birlikte ne günler görüceksiniz inşallah ablacım bende sabırsızlıkla bekliyorum rabbim o günleri göstersin bize hayırlısıyla,doğru haklısın ama ceren duymasınnn ablaa:)))))

inşallah birtanem, dualarım seninle ve Neşe'le :)

hehehe evet aman duymasın :)kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…