Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

iyiyiz canım memlekete gidecez bugün o yüzden hazırlık yapıyoruz..
ilaydam iyi teyzesi gaz sancısı ile uğraşıyor yavrum....
sen nasılsın canım

canım hayırlı yolculuklar kazasız belasız inşallah anneciğine gidiyosun ne güzel
ay kıyamam ben ona ya yokmu bu gaz sorununun kesin bi çözümü yazık bebişlere
gögüslerin nasıl oldu nurcum sütün geliyomu
bende iyiyim canım aynı bildiğin gibi çalışıyoruz ama bugün son bende tatile çıkıyorum

slm arifecim izine ayriliyormusun oh negüzel vallaha cikar tatlin tadini
nasilsin bu arada hersey yolundami

slm arifecim izine ayriliyormusun oh negüzel vallaha cikar tatlin tadini
nasilsin bu arada hersey yolundami

hoşgeldin canım nasılsın oğluşun nasıl
evet canımm tatile çıkıyorum dinlemeye gerçekten ihtiyacım var
iyiyim şükürler olsun evet yolunda gönülcüm bi yaramazlık yok
sen neler yaptın

hoşgeldin canım nasılsın oğluşun nasıl
evet canımm tatile çıkıyorum dinlemeye gerçekten ihtiyacım var
iyiyim şükürler olsun evet yolunda gönülcüm bi yaramazlık yok
sen neler yaptın

bende iyiyim bitanem oglumda iyi allaha sükür
iyi olur dinlen biraz.bende neyapayim iste hep ayni yaramaz bir durum yok cok sükür allaha

canım annelikte ev hanımı olmakta çok zor allah yardımcıcn olsun
bende iyiyim bitanem sorma ya bende aynı senin gibi dedim bilgisayarcıya
pişmiş pişmiş sırıttı bana:kızgın:evet canım allah izin verirse yolcuyuz cuma akşamı
hepiniz için eğlenirim canımmerak etmeyin siz inşallah canım sağol 1 hafta canım
sen neler yapıyorsun miniğimiz büyüdümü annesi

canım hoşgeldin çok geçmiş olsun üzüldüm sakın kalkma yat canım allahın izniyle inşallah bebişin tutunucak sana sağlıkla kucaklıcan miniğini dularımızdasın güzelim
sen içini ferah tut

nesecim canım hoşgeldin nasılsın gittinizmi tatile
hayırlısı olsun canım bakarsı bi süpriz yapar meleğin
bende son durum tatile hazırlanıyorum cuma akşamı yolcuyum allah izin verirse
onun dışında bi değişiklik yok

Kumsalım sorma ya izin aldım 1 haftadır evdeyim ama eşim beni beklemeden memleketine gitti:KK43:( tüm gün evdeyim. Yalnız kalmayayım diye misafirlerim geldi. Benim bu sene tatilim biraz tuhaf geçiyor. Eşim bir gelsin sorucam hesabını. Sanki tüm sene çok çalıştı benden çok tatil yapıyor..

güzelim daha dün seni konuştuk acaba sen de mi izne gittin diye :) hayırlısı olsun hayatım, tatil yapın bakalım bu ay :) her zaman dualarımdasın canım hem sen hem Arife :)

Canım dualarınıza çok ihtiyacım var. Bu ay eşim yanımda olmadığı için boş geçiyor. Tatil istiyorum ben şöyle ayaklarımı uzatıp denize karşı "güneş damlar içime" modunda olmak istiyorum:KK43:( Hayırlısıyla en kısa zamanda annen olmak istiyorum. Burada tüm isteyen arkadaşalrımla birlikte anneliği yaşamak istiyorum...Bitmez bu liste...

kızlar merhaba doktordan geldim sizlere bi haber vereyim dedim görümcemdeym hemen çıkacam o yüzden kusra bakmayın :))
nst ye girdim bugün bebiş hareket etmedi uyuyodu sona doğru uyandı hareket etmeye başladı doktor tekrar istdi 2. kez girdim bu sefer bayağı hareketliydi 1 saat bağlı kaldım canım çıktı işin kötüsü ufak sancılar çıktı nst de doktor o korktuğum şeyi yapmak zorunda kaldı alttan muayene :KK43:(
biraz canım yandı bebiş o kadar kilo almamış sevindirici olan hala normal doğum olabilir bu ufak sancılar bir iki gün içinde artacapına işaret olabilirde olmayibilirde dedi yani yine bana hüsran ve beklemk düştü inşallah sağlıkla normal doğarda o mucizevi anı rabbim bana yaşamayı nasip eder çok istiyorum tabii önce bebişimin sağlığı iyi olsu eğer ani bir gelişme olursa haber veririm dışarı çıkıyorum gezmeye :)) doğum sürei hızlanır belki
hepiniz kendinize ii bakın akşam misafirim var fırsat bulursam girmeye çalışırım

Entelliyecim inan yazdıklarını okurken gözlerim doldu maşallah ne güzel bu günleri de yaşıyorsun. Hamiş kalmak isteyenlerin listesindeydin şimdi doğuma hazırlanıyorsun maşallah. Rabbim bebişinle senin için eeeen hayırlısını versin..

slm kızlarrr malum giremedim gündüz kız geldi tüm gün ona anlatmakdan daha beter yoruldum
oda ilk heves paso iş yapmak istiyor fenalık geldi vallaa :KK43:(
hilalcim geçmiş olsun işallah en kısa zamanda bu sıkıntıların biter
neşecim tatildeymiş ne güzel kumsalımda çıkıcak tatilee ohhh
ablacım öğrencin hayırlı olsunn :))))
sevtapcım annen gitmiş Allah kavuştursun canım
beyazım zeynep yırtmış aşıdan :))) ama kurtuluş yok :)))))
entelleyecim güzel haberlerini duymaya az kaldı heycanla bekliyoruzzzz

kızlarrrr hepinizi öpüyorummm topiği ihmal etmeyinnnnn sakınn bakiiim

Ne tatil ama benimnkisi:KK43:( peh :umursamaz:..Canım birine birşey öğretmek yapmaktan daha zor. Kolay gelsin sana..

kızlar bizzz geldik ama yine her zamanki gibi kimsecikler yok :KK43::KK43:

biz albüme yeni resimler ekledik teyzoşlar taze taze fırından yeni çıktı dumanı üstünde :):):)

Hemen bakmalıyım çok merak ediyorum çitlenbiğini. Dualarınızı bekliyorum kızlar...Hepinizin cumaları mubarek olsun..

Selam kızlar, kimsecikler yok.

annemler bugün kardeşime gittiler. Ev arayacaklar. Geçmişi çok okuyamadım.

Filiz abla ders vermeye başlamışsın. Çok iyi olmuş. Sıkılmazsın.

Kumsalcığım tatil vakti gelmiş. Umarım çok güzel bir tatil geçirirsin.Bol bo dinlen canım.

Nurcum hayırlı yolculuklar canım.

Bulcukcuğum Allah kolaylık versin.

Gülçin fotolara baktım. Maaşallah çok güzel kızımız. Allah nazardan saklasın.

Entelliyeciğim, hayırlısı ile bir avazda kurtulursun inşaallah canım.

nesemese hiç mi gitmeyeceksin tatile? Evdemi olacaksın hep?

Beyazcım, miniğimiz çok sağlıklıdır inşaallah canım.

Benim de maraton başladı. Odayı boyayacağız. Alışveriş ve oda hazırlama, genel ev temizliği vs...yavaş yavaş yapacağım bakalım.

bende iyiyim bitanem oglumda iyi allaha sükür
iyi olur dinlen biraz.bende neyapayim iste hep ayni yaramaz bir durum yok cok sükür allaha
allah her daim sağlık sıhat versin canım
saol canımmm tskler ıyıyım...sen nasılsın
bende iyiyim canım koşturuyoz işte:))
kumsalcım tatil nereye :uhm:
izmir eski foçaya gidicez bitanem inşallah
Kumsalım sorma ya izin aldım 1 haftadır evdeyim ama eşim beni beklemeden memleketine gitti:KK43:( tüm gün evdeyim. Yalnız kalmayayım diye misafirlerim geldi. Benim bu sene tatilim biraz tuhaf geçiyor. Eşim bir gelsin sorucam hesabını. Sanki tüm sene çok çalıştı benden çok tatil yapıyor..

Canım dualarınıza çok ihtiyacım var. Bu ay eşim yanımda olmadığı için boş geçiyor. Tatil istiyorum ben şöyle ayaklarımı uzatıp denize karşı "güneş damlar içime" modunda olmak istiyorum:KK43:( Hayırlısıyla en kısa zamanda annen olmak istiyorum. Burada tüm isteyen arkadaşalrımla birlikte anneliği yaşamak istiyorum...Bitmez bu liste...
ay canım benim ya niye beklemediki sankim eşin neyse hayırlısı olsun
sen nezaman gidicen peki tatile canım benim her zaman dua ediyoruz senin için
merak etme ay bu liste bana bi yerden tanıdık geliyor amma neyse aynı şeyleri düşünüyorum nesecim ama dediğin gibi herşeyden önemlisi ilk önce anne olmak istiyorum ve bunun tadını çılgınca çıkarmak:)) allahın izniyle inşallah bizde bu duyguları tadarız canımmm:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
Selam kızlar, kimsecikler yok.

annemler bugün kardeşime gittiler. Ev arayacaklar. Geçmişi çok okuyamadım.

Filiz abla ders vermeye başlamışsın. Çok iyi olmuş. Sıkılmazsın.

Kumsalcığım tatil vakti gelmiş. Umarım çok güzel bir tatil geçirirsin.Bol bo dinlen canım.

Nurcum hayırlı yolculuklar canım.

Bulcukcuğum Allah kolaylık versin.

Gülçin fotolara baktım. Maaşallah çok güzel kızımız. Allah nazardan saklasın.

Entelliyeciğim, hayırlısı ile bir avazda kurtulursun inşaallah canım.

nesemese hiç mi gitmeyeceksin tatile? Evdemi olacaksın hep?

Beyazcım, miniğimiz çok sağlıklıdır inşaallah canım.

Benim de maraton başladı. Odayı boyayacağız. Alışveriş ve oda hazırlama, genel ev temizliği vs...yavaş yavaş yapacağım bakalım.

haticecim nasılsın canım kızımız nasıl evet canım tatil zamanı geldi çattı çok sağol canım teşekkür ederim inşallah güzel geçer sende hazırlıkara başlamışsın tatlı koşuşturmaca
çok yorma kendini canım dikkatli ol havalarda sıcak kendine çok dikkat et

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Kayra_42..................................38. Haftamızdayız (E) (30 Temmuz) {ÖMÜR}

2. Entelliye ................................ 38. haftamız (E) (31 temmuz 2009){DORUK ALP}

3. Htc80......................................31. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

4. Bulcuk....................................28. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

5. Gcan......................................28. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................25. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................23. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................23. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................21. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 16. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................13. Haftamızdayız En Taze Anne adayımız

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}(En Taze Annemiz) alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus

kızlar bende geldim hepinize tek tek iyi dilekleriniz için teşekkür ederim inşallah kolay bir doğum olur dün doktorum bebek hareketlerinde farklılık hissedersen yane bebiş hareket etmezse hemen gel dedi kafama takıldı dünden beri ha bire çocuğun hareketlerini dinliyorum oda inadına fazla hareket etmio delircektim sonra kendi kendimi rahatlatmaya çalıştım dinlemeyim dedim baktım kuzu hareket etmeye başladı ya bi doğsada rahatlasam kafayı yiycem bi sorun olacak die bi hamileliğimin başında böle olmuştum bide şimdi son günlerde hepinizden rica ediyorum dua edin hayırlısıyla sağlıkla yavrumu kucağıma alayım evham yapmaya başladım gerçekten
burcucum topiğin demirbaşıydın ne güzel hep buralardaydın bu yeni eleman sayesinde senide göremiyoruz ama olmazki :KK43:( napalım senle miraç iyi olunda akşamları uğra bari
arifecim tatilin kötüsü olurmu dinlen eğlen yüz keyfet ne güzel ben kuzumun sayesinde bu yazı kaçırdım seneye acısını çıkartcam nasipse bide burası yazlık olduğu için millet her gün plajda gece eğlencede zoruma gidio ama
neşe kociş seni bıraktı önceden kaçtı heee ahhh bu erkekler tohumlarında biraz bencillik fazla bize göre napcan aslında hesabını sormak lazım yaptıklarının ama bendede bu merhamet varken yapamıyorum evet 9 ay boyunca hamişlik için uğraştım şimdi doğum zamanı yaklaştı saol iyi dileklerin için Allah razı olsun darısı sizlerin başına inşallah
filizcim oğluşunla buluşma günü az kalmış tadını çıkar ben artık ultrasonda pek bi şey anlamıyorum kadraja sığmıyor songünlerde bi kolu bi bacağı bi suratı parça parça :)))
hatice canım ev temizlik işi benimde yeni bitti eşya hazılamam falan ancak çok geçe kaldım hiç hoş olmadı ama işten çıkmam falan ancak denk geldi sen içine sine sine yap kafana göre
gülçincim maşallah kuzuna anası gibi tatlı güzel alımlı :))) 41 kere maşallah benim kociş gelecek şimdi yemek hazırlaya gidiyorum kendinize ii bakın

X