Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

merhaba kızlar, nasılsınız? bugün bir öğrencime ders vermeye başladı, evde işlerim de vardı ancak gelebildim ama topik yine ilerlememiş bakıyorum

Sevtap ve Arifem nasılsınız?

kolay olur mu çocuklu karı olmak... hehehe

evet ya, bu sefer topiğin 4000. kutlaması sönük olacağa benziyor, neyse napalım 5000. kutlamayı parlak yaparız :) topik izne çıktı çünkü :)

ohhhh kıyamam sizeee :1hug: arada bir o da lazım ya... duygusal olmak güzeldir :)

okullar bu sene geç açılıyor çünkü bayram tatilinden sonra açılmasın karar vermiş büyüklerimiz, geçen sene okullar açıldıktan 1 hafta sonra uzun bir bayram tatili olmuştu ya sanırım o yüzden, bu sene bayramdan sonra açılacakmış :)

evet güzelim, sana laf attım ama senin meşgul olduğunu ve görmediğini tahmin ettim :)

işler biter mi ya? ömür biter işler bitmez kızlar... kesinlikle bu işlerin toplamı erkeklere verilseydi var ya nasıl yüzlerine gözlerine bulaştırırlardı, öyle böyle değil kaydirigubbakcemile3
aaaaaa çok üzüldüm hayatım, ama lütfen üzme kendini, dolayısıyla bebişini de korkutmuş ve ona güvenemeyeceği bir ortam sunmuş oluyorsun... sakin ol, hiçbir şey olmayacak bebişimize, devamlı dinlen... senin durumunda olupta sağlıklı bebekler doğuran nice hamileler gördük biz, sakın ve sakın üzme kendini, bebeğini korkutursun sonra... eskişehir'de sana bakan birileri var değil mi? sakın ayağa kalkma, sürekli dinlen canım, dualarımız seninle, Allahın izniyle hiçbir şey olmayacak bebeğine ve de sapasağlam kucağına alacaksın güzelim :)
svlmsstr hayırlısı olsun üzme kendini geçmiş olsun bu arada ..
sen nerelerdesin ya? hiç uğramıyorsun? nasılsın?
güzelim daha dün seni konuştuk acaba sen de mi izne gittin diye :) hayırlısı olsun hayatım, tatil yapın bakalım bu ay :) her zaman dualarımdasın canım hem sen hem Arife :)
hadi bakalım sadece 1 gün kaldı, yarın akşam tatil başlıyor :) nereye gideceksiniz tatil için canım? ayrıca ne zaman döneceksin aramıza?
oyyy kıyamam miniğime ben mecburen bu aşılar ama napalım, mecburuz geçen sefer de korkmuştuk ateşlenir mi diye ama ateşlenmemişti, belki bu sefer de ateşlenmez güzelim :)
ıyıyım canım cok sukur bebişte iyi fakat 2 gundur az hareket edıyo:çok üzgünüm:
merak etme hayatım bu dönemlerde düzenli hareket etmezmiş bebişler, ben internetten devamlı takip ediyorum hafta hafta, onun için sakın üzülme :)

kızlar merhaba doktordan geldim sizlere bi haber vereyim dedim görümcemdeym hemen çıkacam o yüzden kusra bakmayın :))
nst ye girdim bugün bebiş hareket etmedi uyuyodu sona doğru uyandı hareket etmeye başladı doktor tekrar istdi 2. kez girdim bu sefer bayağı hareketliydi 1 saat bağlı kaldım canım çıktı işin kötüsü ufak sancılar çıktı nst de doktor o korktuğum şeyi yapmak zorunda kaldı alttan muayene (
biraz canım yandı bebiş o kadar kilo almamış sevindirici olan hala normal doğum olabilir bu ufak sancılar bir iki gün içinde artacapına işaret olabilirde olmayibilirde dedi yani yine bana hüsran ve beklemk düştü inşallah sağlıkla normal doğarda o mucizevi anı rabbim bana yaşamayı nasip eder çok istiyorum tabii önce bebişimin sağlığı iyi olsu eğer ani bir gelişme olursa haber veririm dışarı çıkıyorum gezmeye :)) doğum sürei hızlanır belki
hepiniz kendinize ii bakın akşam misafirim var fırsat bulursam girmeye çalışırım

canım haber verdiğin için sağol :) aklım sendeydi valla... ayyyyyy çatı muayenesi denilen şeyi mi yaptı? tekrar ne zaman çağırdı kontrole? hadi bakalım artık çok yaklaştınız canım, Allah gönlüne göre versin inşallah, sağlıkla kavuşun birbirinize canım :) evet hergün rapor istiyoruz senden, en azından iyiyim de çık :) çok öpüyorum hayatım, görüşürüz :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Kayra_42..................................38. Haftamızdayız (E) (30 Temmuz) {ÖMÜR}

2. Entelliye ................................ 38. haftamız (E) (31 temmuz 2009){DORUK ALP}

3. Htc80......................................31. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

4. Bulcuk....................................28. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

5. Gcan......................................28. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................25. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................23. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................23. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................21. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 16. Haftamızdayız (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................13. Haftamızdayız En Taze Anne adayımız

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}(En Taze Annemiz) alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus

canım hilalcım seni cok merak ettik ....sakın korkma allah ın izniyle bişeycikler olmaz bebişine dr.tanı olarak ne soyledı tatlım...ılk ayımda bendende kan gelmişti ....hiç korkma sakın rahat ol bebgin etkilenir kocaman oldu bebgin korkma...güçlü ol..canım esin destek olsun bol bol dinlet arada gel bizi merakta bırakma...cok gecmiş olsun hilalcım

tsk ederim ablacım iyiyim cok şükür....az hareket etmesin panik oluyorum bebegımı hissettigimden beri....bide panik atak olunca bütünlesiyorkaydirigubbakcemile3ama simdi ıyı hareket edıyor minigim...evet ablacım topik ılerlemıyor hıc kımsecıkler gelmıyor :çok üzgünüm:

ablacım ben iyiyim çok şükür sen nasılsın ders vermeye başlamışsın hayırlı olsun
evet tatile saatler kaldı hayrlısıyla izmir eski foçaya gidicez ablacım 27sinde tekrar
burdayım inşallah

canım nasılsın aklımız sende az kaldı bebişini kucaklamaya
alttan muayene mi oldun canım
normal doğum olma ihtimali olmasına sevindim canım hakkında hayırlısı olsun
allahın izniyle hayırlı haberlerini bekliyoruz bizi habersiz bırakma kendine dikkat et opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar sabah bir cee deyip kaçma zorunda kaldım
kusuruma bakmayın
kalça usg çektirecektik zeynebe o yüzden dr.a gittik
sağlık ocağına gittik aşılar için ama pazartesi gelin dediler
pnömokok aşısı varmış
onu sadece haftada 1 kez pazartesileri yapıyorlarmış
kurtuldu bugünlük zeynep aşıdan

hiç üzülme anlattım ya daha önce bebişler bu haftalarda düzensiz hareket edermiş, ben internetten takip ediyorum haftaları :) o yüzden merak etme :)
ablacım ben iyiyim çok şükür sen nasılsın ders vermeye başlamışsın hayırlı olsun
evet tatile saatler kaldı hayrlısıyla izmir eski foçaya gidicez ablacım 27sinde tekrar
burdayım inşallah
aaaaa bize yaklaşıyorsunuz yani :) hadi bakalım, yolunuz düşerse buralara da uğrayın

canım neden kalça usg çektiriyorsunuz? rutin bir kontrol müymüş? ohhh kuzum ptesiye kadar kurtuldu desene :)

cnm doğuştan kalça çıkığı var mı diye bakıyor
rutin bişey
inş yoktur

ben teşekkür ederim ilgine :)) sancı gelmezse haftaya bugün gideceğim tekrar beklem edeyim yani evet nst de sancı çıktı oda çatı muayenesi yaptı normal doğum için sorun yok benim açımdan hayırlısı artık

saol canım evet artık son günler alttan muayene oldum o kadar korkunç deil bir anlık acıo biraz yani dayanılmayacak bi şey deil bende normal istiyorum bebişte o kadar hızlı kilo almıor atık 4 kiloyu geçmez sanırsam sizler hep aklımdasınız zaten haber vermez olurmuyum

slm kızlarrr malum giremedim gündüz kız geldi tüm gün ona anlatmakdan daha beter yoruldum
oda ilk heves paso iş yapmak istiyor fenalık geldi vallaa (
hilalcim geçmiş olsun işallah en kısa zamanda bu sıkıntıların biter
neşecim tatildeymiş ne güzel kumsalımda çıkıcak tatilee ohhh
ablacım öğrencin hayırlı olsunn :))))
sevtapcım annen gitmiş Allah kavuştursun canım
beyazım zeynep yırtmış aşıdan :))) ama kurtuluş yok :)))))
entelleyecim güzel haberlerini duymaya az kaldı heycanla bekliyoruzzzz

kızlarrrr hepinizi öpüyorummm topiği ihmal etmeyinnnnn sakınn bakiiim

sağol filiz ablacım arada korkular gelio ama atmaya çalışıorm 1 aydır bişey olmadı çok şükür ama çok yoruldum tam geçti die seviniorm gene başlıo bugün iyiyim ama korkuorm ilk kanama da bacaklarımdan aktı çok zor günler geçirdim inş.artık biter sanırım oğluşum olucak onu kaybetmek istemiyorum........................................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…