Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım hilalcım seni cok merak ettik ....sakın korkma allah ın izniyle bişeycikler olmaz bebişine dr.tanı olarak ne soyledı tatlım...ılk ayımda bendende kan gelmişti ....hiç korkma sakın rahat ol bebgin etkilenir kocaman oldu bebgin korkma...güçlü ol..canım esin destek olsun bol bol dinlet arada gel bizi merakta bırakma...cok gecmiş olsun hilalcım

sağol canım hiç kalkmıyorum zaten annemlerin yanındayım inş.biter artık doktor kahverengi kana vagendeki biriken kan boşalıo dedi bilmiorm ama bukadar kanama olur mu?güçlü olmaya çalışıorum 1 2 hafta daha geçse artık bişey olmaz inş.dua edin nolur..................

Canım büyük geçmiş olsun, aman kendine dikkat et.

Ceren nasıl annesi?? Merak ediyorum ama fırsat bulup giremiyorum. Kızlar misafirim var. Biz bu ayı es geçiyoruz. Ne olur bize de duayı unutmayın..Kumsalım son durum ne???

sağol canım doktorun dediklerini fazlasıyla yapıyorum inş geçer artık..............

canım annelikte ev hanımı olmakta çok zor allah yardımcıcn olsun
bende iyiyim bitanem sorma ya bende aynı senin gibi dedim bilgisayarcıya
pişmiş pişmiş sırıttı bana:kızgın:evet canım allah izin verirse yolcuyuz cuma akşamı
hepiniz için eğlenirim canımmerak etmeyin siz inşallah canım sağol 1 hafta canım
sen neler yapıyorsun miniğimiz büyüdümü annesi

canım hoşgeldin çok geçmiş olsun üzüldüm sakın kalkma yat canım allahın izniyle inşallah bebişin tutunucak sana sağlıkla kucaklıcan miniğini dularımızdasın güzelim
sen içini ferah tut

nesecim canım hoşgeldin nasılsın gittinizmi tatile
hayırlısı olsun canım bakarsı bi süpriz yapar meleğin
bende son durum tatile hazırlanıyorum cuma akşamı yolcuyum allah izin verirse
onun dışında bi değişiklik yok

sağol canım......................seni merak etmiştim gelmiştir adetin ben bıraktığımda bekliodun

kızlar bizzz geldik ama yine her zamanki gibi kimsecikler yok :KK43::KK43:

biz albüme yeni resimler ekledik teyzoşlar taze taze fırından yeni çıktı dumanı üstünde :):):)

cnm doğuştan kalça çıkığı var mı diye bakıyor
rutin bişey
inş yoktur
anladım canım, inşallah bir şey yoktur, merak etme :)
ben teşekkür ederim ilgine :)) sancı gelmezse haftaya bugün gideceğim tekrar beklem edeyim yani evet nst de sancı çıktı oda çatı muayenesi yaptı normal doğum için sorun yok benim açımdan hayırlısı artık

saol canım evet artık son günler alttan muayene oldum o kadar korkunç deil bir anlık acıo biraz yani dayanılmayacak bi şey deil bende normal istiyorum bebişte o kadar hızlı kilo almıor atık 4 kiloyu geçmez sanırsam sizler hep aklımdasınız zaten haber vermez olurmuyum
dualarımız seninle birtanem :) Allah bir avazda kurtarsın inşallah :) hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz canım :)
slm kızlarrr malum giremedim gündüz kız geldi tüm gün ona anlatmakdan daha beter yoruldum
oda ilk heves paso iş yapmak istiyor fenalık geldi vallaa :KK43:(
hilalcim geçmiş olsun işallah en kısa zamanda bu sıkıntıların biter
neşecim tatildeymiş ne güzel kumsalımda çıkıcak tatilee ohhh
ablacım öğrencin hayırlı olsunn :))))
sevtapcım annen gitmiş Allah kavuştursun canım
beyazım zeynep yırtmış aşıdan :))) ama kurtuluş yok :)))))
entelleyecim güzel haberlerini duymaya az kaldı heycanla bekliyoruzzzz

kızlarrrr hepinizi öpüyorummm topiği ihmal etmeyinnnnn sakınn bakiiim
demek başladı kızcağız... Allah yardımcın olsun o zaman
sağol birtanem :)
sağol filiz ablacım arada korkular gelio ama atmaya çalışıorm 1 aydır bişey olmadı çok şükür ama çok yoruldum tam geçti die seviniorm gene başlıo bugün iyiyim ama korkuorm ilk kanama da bacaklarımdan aktı çok zor günler geçirdim inş.artık biter sanırım oğluşum olucak onu kaybetmek istemiyorum........................................
tahmin ediyorum korkunu Hilal'cim, çok zor günler olduğunu da biliyorum, ama oğlunun kendini güvende hissetmesi için korkularını yenmek zorundasın çünkü sen anne olarak korkulardan onu korumak zorundasın... ve sakın oğlunu kaybedeceğini düşünme, Allaha dua et, bizler de dua ediyoruz hayatım, herşey yolunda gidecek ve sen oğlunu kucağına alacaksın :) bu arada bir isim de düşünmeye başlayın artık :) hiç merak etme meleğimiz Rabbim tarafından korunuyor :)
sağol canım hiç kalkmıyorum zaten annemlerin yanındayım inş.biter artık doktor kahverengi kana vagendeki biriken kan boşalıo dedi bilmiorm ama bukadar kanama olur mu?güçlü olmaya çalışıorum 1 2 hafta daha geçse artık bişey olmaz inş.dua edin nolur..................
geçecek hayatım merak etme, geçecek, önce sen buna inan ve bu düşünceye sıkı sıkı sarıl, biz tabii ki dua ediyoruz :) bizi kendinden habersiz bırakma sakın :)
bu arada çiğdeme noldu bişeyler okudum bebeğini kaybetmedi di mi yanlış analmışımdır inş.
yok hayatım yanlış anlamamışsın maalesef :KK43:

biz albüme yeni resimler ekledik teyzoşlar taze taze fırından yeni çıktı dumanı üstünde :):):)
oy oy oy hemen bakıyorum Ceren'ime :)

hiç üzülme anlattım ya daha önce bebişler bu haftalarda düzensiz hareket edermiş, ben internetten takip ediyorum haftaları :) o yüzden merak etme :)

aaaaa bize yaklaşıyorsunuz yani :) hadi bakalım, yolunuz düşerse buralara da uğrayın

canım neden kalça usg çektiriyorsunuz? rutin bir kontrol müymüş? ohhh kuzum ptesiye kadar kurtuldu desene :)
evet ablacım inşallah neden olmasın uğrarızyerimseniben
ben teşekkür ederim ilgine :)) sancı gelmezse haftaya bugün gideceğim tekrar beklem edeyim yani evet nst de sancı çıktı oda çatı muayenesi yaptı normal doğum için sorun yok benim açımdan hayırlısı artık

saol canım evet artık son günler alttan muayene oldum o kadar korkunç deil bir anlık acıo biraz yani dayanılmayacak bi şey deil bende normal istiyorum bebişte o kadar hızlı kilo almıor atık 4 kiloyu geçmez sanırsam sizler hep aklımdasınız zaten haber vermez olurmuyum
inşallah kolay bir doğum olur hayırlısıyla allah kurtarsın bitanem sende bizim aklımızdasınopuyorumnanaktan
slm kızlarrr malum giremedim gündüz kız geldi tüm gün ona anlatmakdan daha beter yoruldum
oda ilk heves paso iş yapmak istiyor fenalık geldi vallaa :KK43:(
hilalcim geçmiş olsun işallah en kısa zamanda bu sıkıntıların biter
neşecim tatildeymiş ne güzel kumsalımda çıkıcak tatilee ohhh
ablacım öğrencin hayırlı olsunn :))))
sevtapcım annen gitmiş Allah kavuştursun canım
beyazım zeynep yırtmış aşıdan :))) ama kurtuluş yok :)))))
entelleyecim güzel haberlerini duymaya az kaldı heycanla bekliyoruzzzz

kızlarrrr hepinizi öpüyorummm topiği ihmal etmeyinnnnn sakınn bakiiim
burcum nasılsın canım geldi demek yeni eleman hadi hayırlısı olsun
iş yapmaya hevesliymiş iyi bari hemencik öğrenir sende rahat edersin
bende öpüyorum canım kendine dikkat et
sağol canım......................seni merak etmiştim gelmiştir adetin ben bıraktığımda bekliodun
geldi bitti hayatım ayın otuzunda 2. bekliyorum hayırlısıyla bakalım neler olur
bu arada çiğdeme noldu bişeyler okudum bebeğini kaybetmedi di mi yanlış analmışımdır inş.
evet canım doğru okumuşsun malesef hepimiz çok üzüldük

oy oy yerim ben o minik meleği çok tatlı canım maşallah:nazar::nazar::nazar:
saçlarına bayıldım :))

Günaydın arifecim :) bugün son iş günü değil mi? akşama izne çıkıyorsun :) ohhh ne güzel, iyice dinlen canımcım :) inşallah hızlı geçen güzel bir gün olur :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Kayra_42..................................38. Haftamızdayız (E) (30 Temmuz) {ÖMÜR}

2. Entelliye ................................ 38. haftamız (E) (31 temmuz 2009){DORUK ALP}

3. Htc80......................................31. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

4. Bulcuk....................................28. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

5. Gcan......................................28. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................25. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................23. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................23. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................21. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 16. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................13. Haftamızdayız En Taze Anne adayımız

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}(En Taze Annemiz) alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Günaydın arifecim :) bugün son iş günü değil mi? akşama izne çıkıyorsun :) ohhh ne güzel, iyice dinlen canımcım :) inşallah hızlı geçen güzel bir gün olur :)
eveetttt bugün son allah izin verirse bu akşam yolcuyum inşallah dediğin gibi çok hızlı geçen bir gün olur ablacım bir an önce kafamı dinlemek istiyorum
oğluş iyi canımcımcım, artık dışarıdan da elimle hissetmeye başladım hareketlerini :) ptesi kontrolümüz var :) oğlumla hasret gidereceğiz inşallah :)

çok güzel çok sevindim maşallah o kadar büyüdü demek
ozaman pazartesi güzel haberleri bekliyoruz inşallah rüzgarımızdan
çok özlüyosun dimi abla:KK43:((

Slm canım bende lısteye eklermısın.hamıŞ lıstesıne 9 haftadayız rabbım tÜm ıstıyenlere nasıp etsın ınŞallah

eveetttt bugün son allah izin verirse bu akşam yolcuyum inşallah dediğin gibi çok hızlı geçen bir gün olur ablacım bir an önce kafamı dinlemek istiyorum

çok güzel çok sevindim maşallah o kadar büyüdü demek
ozaman pazartesi güzel haberleri bekliyoruz inşallah rüzgarımızdan
çok özlüyosun dimi abla:KK43:((

evet iyice kafanı dinle, sakın hiçbir şeyi kafana takma tatlım :)

yaa büyüdü bayağı :) bugünleri göreceğim aklıma bile gelmezdi, tamamen bir mucize :) inşallah ptesi güzel haberler alacağız doktorumuzdan :)
hem de nasıl :KK43: sen de yaşayacaksın bunu kısa bir süre içinde, o zaman her an görmek isteyeceksin :) ben boşuna eve ultrason alayım demiyordum kaydirigubbakcemile3

evet iyice kafanı dinle, sakın hiçbir şeyi kafana takma tatlım :)

yaa büyüdü bayağı :) bugünleri göreceğim aklıma bile gelmezdi, tamamen bir mucize :) inşallah ptesi güzel haberler alacağız doktorumuzdan :)
hem de nasıl :KK43: sen de yaşayacaksın bunu kısa bir süre içinde, o zaman her an görmek isteyeceksin :) ben boşuna eve ultrason alayım demiyordum kaydirigubbakcemile3

allah nazarlardan saklasın abla maşallah diyelim daha dur allahın izniyle miniğinle birlikte ne günler görüceksiniz inşallah ablacım bende sabırsızlıkla bekliyorum rabbim o günleri göstersin bize hayırlısıyla,doğru haklısın ama ceren duymasınnn ablaa:)))))

allah nazarlardan saklasın abla maşallah diyelim daha dur allahın izniyle miniğinle birlikte ne günler görüceksiniz inşallah ablacım bende sabırsızlıkla bekliyorum rabbim o günleri göstersin bize hayırlısıyla,doğru haklısın ama ceren duymasınnn ablaa:)))))

inşallah birtanem, dualarım seninle ve Neşe'le :)

hehehe evet aman duymasın :)kaydirigubbakcemile3

X