Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

burdayım canım dediğin gibi havalardan galiba canım ben gece pek uyuyamıyorum sürekli uyanıyorum doğal olarak sabahta uykusuzum sonra bütün günmirmirmirmir
ohhh ne güzel bende olsam bu havada uyurdum heralde serin serin

2 Ayın var daha hayatımmmm...insallah canım allah saglıklı bır sekılde bagıslasın yavrularımızızemuszemus

kızlar ben asıya gıdıyorum daha dun ogrendım vurulmam gerektıgını dr. hıc soylememıstı...gelınce gorusuruz...allah a emanet olun.Şeniz

kızlar ben asıya gıdıyorum daha dun ogrendım vurulmam gerektıgını dr. hıc soylememıstı...gelınce gorusuruz...allah a emanet olun.Şeniz

tetanoz aşısımı
ben hala vurulmadım doktorum gerek yok dedi fisfisfis
ama sen vurl canım fırsat bulsam bende olcam

tetanoz aşısımı
ben hala vurulmadım doktorum gerek yok dedi fisfisfis
ama sen vurl canım fırsat bulsam bende olcam

evet canım aslında 24 ıle 27 hafta ralarında yapılıyormus..aaa nıye gerek yok dedı acaba olması gereklıymıs....sende muhakkak vural canım

evet canım aslında 24 ıle 27 hafta ralarında yapılıyormus..aaa nıye gerek yok dedı acaba olması gereklıymıs....sende muhakkak vural canım

doktor bana eskiden doğum evlerde oluoymuş o yüzden yapılıomuş ama şimdi hastane ortamında olduğu için gerekli bi aşı değil dedi
ben zaten 28. haftamdayım geç kaldım sanırım

merhaba kızlar, sabahtan beri netim yoktu gelemedim o yüzden sayfalar çok ilerlememiş gördüğüm kadarıyla, neyse ne var ne yok?

kızlar günaydın opuyorumnanaktan
henüz gelen giden yok bi sabah selamımı vereyim dedim hemencik
nasılsın hayatım?
günaydın kızlar nasılsınız
hepinize güzel bir gün diliyorum
ne var ne yok güzelim?
kızlar eleman yarın kesin geliyor
aaaa... desene artık gündüzleri yoksun?
slm arkadaslar....nasılsınız....burcucum nurcum nasılsınız ılaydamız miracımız nasıl bakalımopuyorumnanaktan
merhaba canım :)
hadi bakalım şimdiden geçmiş olsun :)

slm şekerler nasılsınız...
filiz ablacım test sonucuna çok sevindim mesaj attığında drda idik öyle bi fırlamışım ki yerimden herkes şok oldu hareketime

merhaba kızlar, sabahtan beri netim yoktu gelemedim o yüzden sayfalar çok ilerlememiş gördüğüm kadarıyla, neyse ne var ne yok?

nasılsın hayatım?

aaaa... desene artık gündüzleri yoksun?

evet yine durgunuz bugun
iyyim ablacım sen nasılsın Rüzgar bebek nasıl
evet gündüzleri yokum artık maalesef:çok üzgünüm:

slm şekerler nasılsınız
slm canım iyyiz sen nasılsın ilayda nasıl

herkese merhabalar......
kızlar benim gibi olan varmı bugün adetim 6 gün geçti evde test yaptım çıkmadı ne yapmam gerekiyor. bundan 12 gün önce kahve rengi lekelenme oldu dedişm yerleşme lekesi dahada hiç birşey olmadı....,
bu testler doğrumu ne yapayım?

canım bilmiyordum süt yapar ye mutlaka dediler hatta kkdada okudum 2-3 günde bir ye diyorlar
valla süt artsın diye ne yiyeceğimi şaşırdım sütüm yetmiyor çünkü

hoşgeldin ablacım nasılsın ne olsun abla çalışıyoruz işleri bitirmeye çalışıyorum malum
tatile bişi kalmadı
slm şekerler nasılsınız...
filiz ablacım test sonucuna çok sevindim mesaj attığında drda idik öyle bi fırlamışım ki yerimden herkes şok oldu hareketime

merhaba nurcum nasılsın canım ilaydamız nasıl

merhaba canım bazı testler yalnış sonuç verebiliyor bence kan testi yaptır kesin sonuç alırsın hakkında hayırlısı inşallah hamilesindir

sağlık ocağını aradım tetenoz aşısı için
bugune kadar 2tane olmanız gerekirdi gelin bi muayne edleim görüşelim dediler
salı günü gidicem bakalım

kan testi yaptırmanı tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…