Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Rüzgar Deniz'cim,

Test sonuçların ne güzel çıkmış. Haydi gözün aydın. Büyük bir yük atmışsındır omuzundan. ınşallah hamileliğinin tadını da çıkarıyorsundur. Güzel haberlerin devamını bekliyoruz, sevgiler.

evet yine durgunuz bugun
iyyim ablacım sen nasılsın Rüzgar bebek nasıl
evet gündüzleri yokum artık maalesef:çok üzgünüm:

slm canım iyyiz sen nasılsın ilayda nasıl
ben de iyiyim canım, Rüzgar da iyi teyzesi :) dün gece ben yattıktan sonra kıpır kıpr oldu ve uzun bir müddet uyutmadı beni, ben de onunla oyalanınca nasıl vakit geçmiş anlamadım valla :)
kan testi ne doğru sonucu verir canım, bence hemen kan testi yaptır :)
canım bilmiyordum süt yapar ye mutlaka dediler hatta kkdada okudum 2-3 günde bir ye diyorlar
valla süt artsın diye ne yiyeceğimi şaşırdım sütüm yetmiyor çünkü
kim ne söylerse onu yapıyorsun süt olsun diye di mi canım? çok zor ya, Allah yardımcın olsun :)
hoşgeldin ablacım nasılsın ne olsun abla çalışıyoruz işleri bitirmeye çalışıyorum malum
tatile bişi kalmadı
ohhh güzel bir tatil yap, dinlen, kafanı boşalt, ondan sonra çalışamalara tam gaz devam :)
sağlık ocağını aradım tetenoz aşısı için
bugune kadar 2tane olmanız gerekirdi gelin bi muayne edleim görüşelim dediler
salı günü gidicem bakalım
aaaa bana da 6. ay biter bitmez gel dedi gittiğim sağlık ocağı... nasıl olacak şimdi?

Sağol güzel arkadaşım, darısı tüm yaptıracak ve yaptırmış olanların... Öyle bir yük ki anlatamam, çok çok hafifledim ve rahatladım :) Sağol güzelim, ben de senin güzel haberlerini bekliyorum :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatile çıkacak, kafasını dinleyecek, sonra kaldığı yerden devam edecek) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Kayra_42..................................38. Haftamızdayız (E) (30 Temmuz) {ÖMÜR}

2. Entelliye ................................ 38. haftamız (E) (31 temmuz 2009){DORUK ALP}

3. Htc80......................................31. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

4. Bulcuk....................................28. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

5. Gcan......................................28. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................25. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................23. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................23. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................21. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 16. Haftamızdayız (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................13. Haftamızdayız En Taze Anne adayımız

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}(En Taze Annemiz) alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus

bende canım sıkıldıkça kuzumun hareketlerini takip ediyorum köşe kapmaca oynuyoruz resmen kaydirigubbakcemile3
valla telefonda öyle söylediler benimde 6. ayım yeni bitti gidelim bakalım neler dicekler
artık güzel kilo almaya başlamış teyzesi ama gaz sorunumuz büyük gerçekten ilacını değiştirdi bakalım inş faydası olur kuzuma
maşallah büyyor meleğimizz
işallah ilaç fayda ederde gaz problemide geçer yavrucağın

artık güzel kilo almaya başlamış teyzesi ama gaz sorunumuz büyük gerçekten ilacını değiştirdi bakalım inş faydası olur kuzuma

ayyyyy nedir bu bebişlerin çektiği gaz problemi ya... hayata gözlerini açtıktan sonra başlıyorlar mücadeleye, anne karnında ne rahatlar ama :) inşallah faydası olur canım :) kıyamam miniğime ya

ayyyyy nedir bu bebişlerin çektiği gaz problemi ya... hayata gözlerini açtıktan sonra başlıyorlar mücadeleye, anne karnında ne rahatlar ama :) inşallah faydası olur canım :) kıyamam miniğime ya

valla öyle ablacım o sancı çekiyor ben oturup ağlıyorum başında 3 ay devam eder dediler

kızlar neşe hiç uğramadı son zamanlarda
eşi tatile çıkmıştı kendiside çıktımı acaba :uhm:

kızlar sizler tecrübelisiniz galiba. sizlere birşey sorcam ben evde test yaptım çıkmadı 6 gün geçti.ilk defa böyle oldu acaba gerçekten yokmu yoksa kandamı baktırmalıyım

kızlar sizler tecrübelisiniz galiba. sizlere birşey sorcam ben evde test yaptım çıkmadı 6 gün geçti.ilk defa böyle oldu acaba gerçekten yokmu yoksa kandamı baktırmalıyım

canım şu anda çok heyecanlısın anlaşılan
online olan tüm kızlar sana cevap verdi zaten
kan testi en garantisi diye
bi kan testi yaptır sende rahatla :1rolleyes:

bulutcum, geçmiş 1-2 sayfaya bakarsan cevap verdiğimizi göreceksin canım, hepimiz de aynı şeyi söyledik, kanda baktır, kesin sonuç al

kızlar neşe hiç uğramadı son zamanlarda
eşi tatile çıkmıştı kendiside çıktımı acaba :uhm:
ben de senin gibi düşündüm, sanırım o da tatil çıktı
canım şu anda çok heyecanlısın anlaşılan
online olan tüm kızlar sana cevap verdi zaten
kan testi en garantisi diye
bi kan testi yaptır sende rahatla :1rolleyes:
bence de çok heyecanlı ve sabırsız bir arkadaş, hatta bununla ilgili bir topik açmış ve yine herkes aynı cevabı vermiş :)

kusura bakmayın canlarım çok zor bir durum ne olur anlayın beni sizleri sıktıysam özür dilerim o kadar sene beklemek çok zor......
bende sizlerden yardım almaya çalışıyorum evde test yapıpda çıkmayan sonra ki teste çıkan varmı diye merak ediyordum.......

bizler de senin gibi çok bekledik ve hala bekleyen arkadaşlarımız var güzelim, sadece yapman gereken tek şey o eczaneden alınan testlere güvenmeyip hemen kan testi yaptırman, bizi sıkmadın ayrıca, biraz sakin ol, eğer hamileysen bebişini üzersin :)

ayrıca aklın yolu bir, herkes sana kan testi yaptır diyor... hala neyi bekliyorsun ki? çık git hemen bir hastane ya da laboratuvara, kan ver 2 saat içinde sonucu al :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…