Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydın arifecim
Miraç çok hareketli sabah sabah :emir_bebek: maşallah
benimde daha sabahdan feci uykum var bugun mirmirmirmir
sen naılsın

yerim onu ben :nazar:
bende iyiyim çok şükür biriken işleri toparlıyorum işte
ay sorma burcu bende sabahtan beri esniyorum
kafamı masaya koysam uyuyup kalcammirmirmirmir

arife burcu nassınız kızlar arife sen nerelerdesin canım yaw geçmişe bakmadan yanınıza uğradım kaçırmayayım die sizi

slm arkadaslar....nasılsınız....burcucum nurcum nasılsınız ılaydamız miracımız nasıl bakalımopuyorumnanaktan

slm canım iyyiz çok şükürr
bi uyku hali var üstümüzde bugun mirmirmirmir
siz nasılsınız kuzunla

masallah sıze :nazar:tokattada 2 gundur yagmur durmuyo gece gunduz valla ıcım daraldı... bızdei yiyiz tatlım hareket etmiyordu bende bi telas bi telas gorceksın....içimde hep bir korku var....bişey olucak dıe cok sukur bıraz once karnımda hortttt dıye döndükaydirigubbakcemile3uykunuzmu var gecmi uyudunuz gıııı burcucum bebek artık buyudu halsızlık falan yapıyodur ya ondan....dinlen sekerim artık ara vermıyecekmısın işe canımmm

arife burcu nassınız kızlar arife sen nerelerdesin canım yaw geçmişe bakmadan yanınıza uğradım kaçırmayayım die sizi
iyiyiz canım sen nasılsın haberler sende güzelim azkaldı doğuma varmı bi değişiklik ağrı sızı falannasıl hissediyorsun kendini canım benim bilgisayara virüz girdi bilgisayarcılarda götürdü sağolsunlar bir haftada anca getirebildiler
kızlar eleman yarın kesin geliyor
hadi gözün aydın burcum ama üzüldüm desene hepten yalnızım şimdi
slm arkadaslar....nasılsınız....burcucum nurcum nasılsınız ılaydamız miracımız nasıl bakalımopuyorumnanaktan

iyiyiz canım sen nasılsın oğluşun nasıl

i

iyiyiz canım sen nasılsın oğluşun nasıl

sen burdamıydın arifecimmm iyiyiz bitanem işte bebiş hareketleri izleyip duruyorumm ....senınde ykun varmıs....sanırım havalar etkılıyor bızı ben gec uyandım evde oldugum için 1:30 yattım 11 de uyandım:kedi:

masallah sıze :nazar:tokattada 2 gundur yagmur durmuyo gece gunduz valla ıcım daraldı... bızdei yiyiz tatlım hareket etmiyordu bende bi telas bi telas gorceksın....içimde hep bir korku var....bişey olucak dıe cok sukur bıraz once karnımda hortttt dıye döndükaydirigubbakcemile3uykunuzmu var gecmi uyudunuz gıııı burcucum bebek artık buyudu halsızlık falan yapıyodur ya ondan....dinlen sekerim artık ara vermıyecekmısın işe canımmm

evet hava burdada kapalı onunda çok etkisi var mirmirmirmir
geceleri şu bir haftadır 12den önce yatamıyorum hep bişeyler çıkıyo bi yere gidiliyo falan ee yatıncada uyyamıyorum her dönüşlerimde canım acıyo artık
1 eylülde çıkıcam izine işallah anca o zaman dinlenicem
evet ya minikler böyle bi an hareketsiz kalıyolar aklmız çıkıyo dimi tam derin derin onalrı dinlerken dedin gibi hortttt diye bi tepiolar uçuyoruz sevinçten kaydirigubbakcemile3
içindeki korkuyu at olumlu düşün hep kötü bişi olmıcak çünkü hiç birimize işallah

X