Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Sağol mavidenizcim iyiyim çok şükür. Şimdi doktorumdan randevu aldım, yarın saat 11:45'de bebişimin kalp atışlarını duyacağım inşallah. Bu arada yeni evin hayırlı uğurlu olsun güzelim, allah iyi günlerde sağlıkla huzurla oturmak nasip etsin canım :)

filizde duycak ne güsel kalp atışlarını pıt pıthihoyyyt

kızlar mavi denize çaya gidiyoz alın örgülerinizi biz hürrraaaa kapına dayanabilirzi bak teklifi bida düşün pişman olma sonra kaydirigubbakcemile3
ay amma olur kızlar böyle toplaşmış olsk yüzlerimizi bilmiyoz ya karıştırrız durruoz mavi deniz beyaz entelliye diye hitap ederiz artık birbimize :roflol:

beklerim kzı valla düşünmeme gerek yok tekrar kalabalık olun farketmez valla..evet ya lakaplarımızla hitap ediyormuşuz.. ne komik olur dimi isimlerimiz bile karıştırırız valla..

gerçekten öyle arifecim, heyecanlanmıyor ve de korkmuyor değilim ama bu sefer kalp sesini duyacağıma eminim sanki, geçen sefer ki hamileliklerimden farklı seyrediyor bu sefer hamileliğim, hiç bir zaman 7 haftayı geçememiştim, 6. haftada kanamalarım oluyordu, çok şükür (tahtaya vurdum) bu sefer kanamam falan yok, midem hafifden rahatsızlık vermeye başladı. Bunlar da beni mutlu ediyor tabii

beklerim kzı valla düşünmeme gerek yok tekrar kalabalık olun farketmez valla..evet ya lakaplarımızla hitap ediyormuşuz.. ne komik olur dimi isimlerimiz bile karıştırırız valla..

yada burda çenemiz açık o anda sus pus olur utancağımız tutar öyle olur ya genelde eşiniz nasıllar daha daha nasılsınız :eek:kaydirigubbakcemile3

evet kızlar bende şiddetle katışlıyorum. mavi denize hayırlı olsuna gidelim süüppeerrr olurr.... hihoyyyt hihoyyyt bir an hayal ettimde koparız gülmekten konuşamayız.:roflol:

filizcim bizler iyiyiz tatlım sen nasılsın? heyecan yapmıyorsun değilmi kendine doktora gideceğin için? gayet sakiniz dimi annesi? :1closedeyes:

filizcim kötü şeyler düşünme ve kıyaslama yapma allah korusun bende tahtaya vurdum..hayırlısı ile kalp atışlarını duyarsın inş..

filizcim işallah canım sorunsuz geçirceksin hamileliği bebişini kucağına alıcaksın bak bebeişlerle meviye bile gitcez oturmaya

Sağol cerencim, yok öyle kötü bir his yok içimde, sen de bilirsin ilk kalp atışlarını duymak için gittiğin zamanı, işte öyle bir heyecan, miniğimle ilk tanışma heyecanı :)

valla ilkinde eminim hepimiz sus oluruz :1rolleyes:sonra koparız biribirimizin suratına bakınca ..ayy gözümün önüne getirdimde..konuşuruz kız en fazla 10 bilemedin 15 dk sus pus oturur yerdeki haliların desenini inceleriz..sırnaşık şey

burcucum inşallah öyle olur... buradaki tüm anne adayları ve hamiş adaylarının (kesin hamile kalacaklarına inancım sonsuz) sağlıkla bebişlerini kucaklarına almalarını diliyorum bütün kalbimle

Kızlar bundan seneler önce IRC diye bir program vardı ve ben de istanbul isimli bir odaya takılıyordum. Aylarca chat yaptıktan sonra hadi buluşalım dedik ve bebekde buluştuk. Çooooooooooook komikti, kimse birbirinin gerçek adını bilmiyordu ve herkes kendini nickiyle tanıştırıyordu, fakata öyle samimi bir ortam oluştuki, kimse sus pus olmadı, herkes çok samimiydi. Çok güzel bir ortam oluyor kısacası.

filizcim bende bu yüzden daha öncede demiştim keşke aynı şehirde olsaydık diye ne güzel toplanır gelirdiniz bana insan daha samimi bir ortam bulabiliyor burada...

gerçekten öyle arifecim, heyecanlanmıyor ve de korkmuyor değilim ama bu sefer kalp sesini duyacağıma eminim sanki, geçen sefer ki hamileliklerimden farklı seyrediyor bu sefer hamileliğim, hiç bir zaman 7 haftayı geçememiştim, 6. haftada kanamalarım oluyordu, çok şükür (tahtaya vurdum) bu sefer kanamam falan yok, midem hafifden rahatsızlık vermeye başladı. Bunlar da beni mutlu ediyor tabii

hadi bakalım hayırlısı allah gönlüne göre versin .inşallah duyucaksın canım korkma allah büyük sakın stres yapma tamamı:1hug:

kızlar bu sabah yanımdaki arkadaşımın bebişinin dörtboyutlu ultrason videosunu izledim aman allahım yok böyle bişey okadar güzelki herşeyini çekmişler ayakları elleri parmakları velette az değil sanki anlıyor izlendiğini gülüyor esniyor hatta bi ara ağlamaklı gibi mükemmel bişi bence hepiniz yaptırın çok güzel bi hatıra

X