Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

slm kızlar günlerim kötü geçiyor bu ara:çok üzgünüm: heran alınacak haber;tuhaf ama benim bir ümit acaba gebemiyim diye bekledigim zaman offff nasıl anlatayım bilmiyorum karmakarışık oldum duygularım dondu kaldı:1shok: sankii ne olacak bilmiyorum...belki dedim bir ümit görürüm o çizgiyi dedim sabah namaza kalktıgımda yaptım testi sonuca bakmadan durdum namaza dua ettim :Saruboceq:inş baktıgımda o çizgiyi görmeyi nasip et bana rabbim dedim ne olur bana hayırlısıyla nasip et onu görmeyi dedim geri çevirme dualarımı dedim..:Saruboceq::Saruboceq:ama maalesef tek çizgiyi gördüm...isyan degil..ama yüregim acıyor kalbim acıyor..neden diyorum bazen ama sonra vazgeçiyorum daha zor durumda nice insanlar var diyorum..evet geri vazgeçiyorum ama yüregim yine susmuyor belki bir ümit erken yapmışsındır diyorum..büyütülecek bir şey varmı bilmiyorum.ama yüregime laf dinletemiyorum..anlayın beni..üzgünüm..:a015:sanırım bu aralar çok sık olamayacam buralarda..az önce babaaneyi agır yogun bakıma almışlar sabah doktor arayıp dolunum cihazına bagladıklarını durumun agırlaştıgını söylemişlerdi..dedim ya karmakarışıgım bir yandan babaannenim ölümünü bekleyişimiz bir yandan.......dilim varmıyor....hepinizi seviyorum buradan güç alıyorum öyleyse neden yazdın buraya demeyin içimden geçenleri paylaşmak istedim..:teselli:.hepinizi öpüyorum..

mavi deniz sakın üzme kendini canm,adet gününe var mıydı daha testi yaptığında,babannen içinde çok üüzldüm cnm ya ama ne yaparsın işte birleri doğarken birileri...benimde dilim varmadı kendi ananem aklıma geldisenağlamaduygularını ne güzel anlatmışssın sanki seni yıllardır tanıyor gibi oldumyerimsenibenhakkında herşeyi hayırlısı güzelim:teselli:

kıalzr hepinize merhaba...İnanın geçmişi okumadım ama Beyaz16 ve Naren sizleri tebrik ederim..Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
Mavideniz canım sıkma canını bozma moralini diyeceğim çok zor biliyorum ama..Hepimiz seninle hemen hemen aynı duyguları paylaşıyoruz. Kızmet değilmiş deyip kestirip atmak o kadar zor ki her ay yaşamaktan bıkıyor insan..ama Allah tan ümit kesilmez. benım bir umudum var hepimiz için :)))
Burcu , Neşe, Benssenbve diğer arkadaşlar hepiniz iyisinizdir umarım..

kızlar bana açelyaaydan diye bir kullanıcıdan özel msj geldi şimdi
EVDE PARA KAZANMAK İSTERMİSİNİZ???

--------------------------------------------------------------------------------

Eğer evinizde günde yarımsaatinizi ayırarak bilgisayardan para kazanmakisterseniz gönderdiğim linklere tıklayarak üye olun.
Hergün düzenli olarak sitelerdeki reklamları izleyin ve para kazanın.
Başta kazanılan para size az gelebilir ama devam edin sakın durmayın...... vs.devam ediyor ben hiç birini tıklamdım,neyse sizin de haberiniz olsun....aranızda çok kişiye gelecektir bu msjdan anladığım kadarıyla...

canlarim mrhaba, giremiyorum siteye uzun zamandir. yani giriyorum soyle bakip cikiyorum. dun sabah dedim ki sicaklik yuksekse test yapacam dedim. biraz dusmus. bugun biraz daha dusmus. anlasildi yani hamis falan degimim. hayirlisi olsun. simdi reglimi bekliyorum test falan yapmayacagim. kustum oynamiyorum.

kızlar günaydın nasılsınız
bugün 2 de bebeğimi görecem umarım iyidir
umarım sağlıklıdır
çok merak ediyorum yaa
sizde nevar ne yok hamiş olan yokmu

Canim donunce bizlere haber ver. Ayrica cinsiyetini ogrendiniz mi? Sanirim 16. haftada ogreniliyordu.

Mavi denizcim uzuldum okuyunca. Ama testin negatif cikmasina degil senin uzulmene. Herseyin hayirlisi canim ya.. Babannen icinde dua edicem insallah. Takdir Allahtan.

Ben iyiyim canim cok sukur, yalniz bugun mide bulantim daha bir fazla, agzimin tadi igrenc durumda.

Kibelem hayirlisi olsun hakkinda. Ama bir sonraki aya bu kadar kafana koymadan dene derim, tabiki o da kolay olmuyor. Allah buyuk. Dualarim sizlerle...

Canim kolay gelsin. Evdeki durumlarin duzgun gitmesine sevindim. Insallah hersey dahada guzel olacak.

Canim gunaydin dicem ama orda saat 6 ya geliyor ama burda daha sabah 10 a geliyor. Canim tasinma isi noldu? Bebisini yorma.

ben geldimmmm:))))

bucum canım kıyamam sana belki biraz negatif bir cümle olacak ama bu senin iyi günlerin zaman ilerledikçe aşermen dahada artacak gibime geliyor((Allah seninde tüm hamişlerinde yardımcısı olsun valla annelerimizde bizleri kolay dünyaya getirmemiş onların hakkını nasıl öderiz bilmiyorum((

rahelim canım bende iyiyim sen nasılsın adet oldunmu?gelişmelerden bizi haberdar et canım

neşe sana neden kızalım arkadaşım gönüllerimizin bir olduğunu hissediyorum ben evdeki huzuru yakalamana çok sevindim Allah bozmasın inşallah ama bu adet olayı için en kısa zamanda doktora gitmeyi ihmal etmemen gerek çünkü 9-10 ken şimdide 12 gün dedin bu normal değil canım

mavi denizciğim Allahtan şifa diliyorum babaannen için senin bugünlerde gerçekten çok stresli olduğun yazındanda anlaşılıyor ama bu durumda hamiş kalman zor kalsanda Allah muhafaza sağlıksız olma yada negatif bir durum söz konusu olabilir biraz rahat bırak kendini aklından çıkarmaya bak en azından çabala bir kere kafana şunu koy adetgünün geçmediği müddetçe test yapmayacam diye inatlaş kendinle yani bak bizler evet düşünmüyor değiliz ama senin yanında düşünmüyor kalıyoruz sende bizler gibi yapmaya çalış nemi?diyelimki adetin bitti riskli dönemlerini elinden geldiğince değerlendirmeye bak sonrasındada kafanı birşeylere vermeye çalış hamişliği belirtileri hiç düşünme baktınki adet günün geççti o zaman testini yaparsın haa baktın negatif yada test yapmadın adet oldun diyeceksinki Allahım demekki bu ayda bana hayırlı kılmadın diyipp yeni bir ay ve çalışmalar için adetinin bitmesini heyecanla bekleyeceksin bunları demesi kolay deme çünkü bizzat yeptığım şey bu ve tabiiki bol bol dua etmek yani seni çok stresli gördüğüm için belki bi nevi yardımcı olurum umuduyla yazmak istedim canım

Canim ya biliyorum, bu halime binlerce sukurler olsun. Sen nasilsin?

benssenb çok güzel özetlemişsin.bunu bende yapmaya başladım.son iki aydır takmıyorum ve bende çok rahatım.
menzil gülü sen kaçıncı ayın sonunda hamile kaldın canım.benim bu ay 10 oldu.hala tık yok.

menzil gülü daha evi topluyorum cnm ya,yarın yeni eve temizliğe gidicez inş,cuma sabahı da taınıyoruz,bana pek birşey yaptırmıyorlar ,eşim ve annem sağolsun,teşekkür ederim ilgin için,sen naıslsın cnm?

Canim bizim 8. ayimizdi. Allah buyuk canim, 1 sene icerisinde dogacak ve olecek herkes, olacak hersey Berat gecesinde yazildi. Eger alnimiza yazildi ise bebegimize kavusucaz Allahin izniyle degilsede yine Allaha sukredicez insallah. Cunku hakkimizda hayirlisini bilen bir tek Allah. Bize dusen sadece sabretmek ve dua etmek.

Benim mide bulantim var ama daha kotusu agzimin tadi felaket. Hani hastalaninca insanin agzinin tadi bozulurda birsey yemek istemez ya, iste aynen oyle. Cok fena.

teşekkür ederim bak yaptım ben de 7 ay bitti hala yok Allah hayırlısını nasip etsin napalım
balki de bu aydır beklenen ayhihoyyythihoyyyt

arkadaşlar size bi şey sorcaktım ya benim adetin 18.günü bugün bugüne kadar yumurtlamayla ilgili bi belirti hissetmedim bugün çok hafif adet sancısına benzer sancım oldu çok az ama bide akıntı gelmiş bembeyaz az miktarda katı sizce bugünmü yumurtluyorum ben bilgisi olan varsa lütfeeeeeennnn

MaviDenizcim lütfen kendini çok yıpratma canım, dualarımızda hep varsın. Herşey Allah'tan. Eşinle aran iyi mi? Gerisini boşver. Bak benim aile huzurum bir gün varsa 3 gün yok. Sersem gibiyim. Rölantiye aldım kendimi. Yoksa sinirlerimiz yıprar, kendimize zarar veririz canım. Halimize şükür diyelim, dualarımızı eksik etmeyelim.
Menzil Gülü canım geçmiş olsun, zaten hepsi geçecek hiç canını sıkma, mide bulantıların bebişinin gelişiminin iyi olduğunun işaretleri. Annesi bebiş yemek seçmeye başladı, onu dinle, sevdiği şeyleri ye:))
Benssenb canım adetim hala devam ediyor, her akşam abdest alıyorum yine devamı geliyor. Mazeretli olarak ibadetlerime devam ediyorum. Doktora gitmeye korkuyorum galiba. Sanırım adet psikolojiden çok etkileniyor. Bu günlerde benim psikolojim dalgalı kur gibi. Başkalarının yuvalarına burunlarını sokanları Yaradan'a havale ediyorum sadece. Biliyor musun? Senin bu hayata sapasağlam basışın, bakış açın çok hoşuma gidiyor. Ben de yapabilmeyi çok isterim ama hemen yamuluyorum (
Ardacım doktora gittin mi hiç? Herşey yolunda mı? 10 ay epey uzun çünkü. Benim de 16 aydır olmadı, hayırlıysa olsun diyorum kendi kendime.
Beyaz16 canım kendine ve bebişine çok dikkat et, yorma kendini. İşler nasıl olsa olur. Sana destek olan birilerinin olması ne güzel.
Enteliye canım akıntı hakkında benim bilgim yok ama Menzil Gülü sana yardımcı olur sanırım.
İsmini yazamadığım diğer tüm arkadaşlarım, hepimizin hakkında en hayırlısı olsun. Birbirimizden dualarımızı eksik etmeyelim.

arkadaşım olabilir.çünkü burda ovilasyon tsti yapan arkadaşlar ver.onların dediğine göre 28 günde adet gören bir kadında 18.yada 19.gün de yumutlama olabiliyormuş.ben daha önce 10-12-14-16 da birlikte olur bacaklarımı dikip yatardım.18-20 de ilşkiden hemen sonra kalkardım .geçen ay öyle yapmadık.10-12-14-16-18-20 her defasında kalkmadım bacaklarımı dikip sahura kadar yattım.bilemiyorum ama onunda etkisi olabilir.şimdi hamileyim hayırlısıyla.birde kafama hiç ama hiç takmadım.rahat bıraktım hiç düşünmedim.sizde problem ne bu arada .ben geçen ay aşılıma yaptırmıştım .tutmadı.bu ay doğal yoldan hamile kaldım.yani Allah vakti zamanını biliyor.O ne zaman isterse o zaman oluyor.bizim elimizden gelen tek şey dua edip sabırlı olmak.

Günaydın Ballarımm

neşe nasılsın canım? Tüm günlerimiz huzurlu geçsin inşallah. Hepsi düzelecek herşey yoluna girecek inşallah canım benim.

Burcum amanda aşerirmiş midesi bulanırmış geçecek hepsi inşallah o her sabah annesine "ben burdayım beni unutma" demek için mideni bulandırıyo artık senden besleniyo acıkıyo annesi. 3aydan sonra geçecek hepsi inşallah.

Rahel son durumların nedir?

Maviş canım çok geçmiş olsun ben epeydir takip edemiyorum. Bide maşallah kalabalıklaşmışız sayfalar almış başını arada okuyorum müsait olduğumda yazıyorum anca. Allah şifa versin tatlım.

beyaz hayırlı olsun yeni evinn darısı başıma inşallah. Aman dikkat et ağır falan kaldırma bebişini unutma

benssenb sen nasılsın canım ve diğer kıslar sizler nasılsınız? Size benim eski mercimeğimden bahsediyim mi? :ecrin_bebek:

Benim mide bulantim var ama daha kotusu agzimin tadi felaket. Hani hastalaninca insanin agzinin tadi bozulurda birsey yemek istemez ya, iste aynen oyle. Cok fena.

selam güzelim nasılsın.sen benden 6 gün önce vermiştin güzel haberi.yani aramızda 6 gün mü var ben bugün 5+4 üm cumartesi doktora gideceğim 5+6 da kalp atışlarını duyabilirmiyim.midem bulantım var demişsin.bende şimdilik hiçbir değişiklik yok şimdilik.ama ilerleyen dönemlerde ne olur bekleyip göreceğiz.sağlılklı olsunlarda ben razıyım herşeye.pardn tek bir şey hamilelikten hormon değişikliğinden kaynaklanan vajinel mantar.hamilelikte çok oluyormuş.ama çok kötü bir şey Allah kimseye yaşatmasın.İlacı varmış hamilelikte kullanılan onları kullanıyorum.inşallah bir daha olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…