Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Arkadaşlar bende araniza yeni katilanlardanim.gerçi menzil gülüyle tanişiyoruz.ayni topikten bu tarafa transfer olduk.allah'a şükür.bende 5+2 günlük hamileyim.cumartesi bizde ufakliği göreceğiz allah2in izniyle.çok süper bir duygu bu ya içimde küçücük birşey var.hala inanmiyorum.allah isteyen herkeze yaşatsin bu duyguyu.

tebrikler canım Allahım sağlıklı şekilde sana bağışlasın inş. Allah bizlerede yaşatsın o duyguyu :Saruboceq:

Kizlaaaaarr bu arada biz simdi dr.dan geldik. Bizim minik bebisimizin kalp atislarini duyduk. Esim cok sasirdi. Dusunsenize kirinti kadar birseyin kalbi atiyor. Ne buyuk mucize bu!!!

canim hadi gozun aydin allah anali babali buyutsun bebegini.:ecrin_bebek:umarim saglikli ve hayirli bir evlat olur.darisi benim ve benim gibi dusunenlerin basina insallah

Kızlar selam..sitenin azizliğine uğrıyorum yoksa inanın çoktan girecektim. geçmişi okumama izin vermiyor şimdi de..Umarım herkes iyidir..Benim cumartesi regl olmam gerek inşallah gelmez ama..herkesi öpüyorum geçmişi okumayı becerirsem tekrar döneceğim :)))

Insallah canim. 6+1 haftalikmis ve 4.1 mm. Bir sonraki dr. randevumuz ise bu ayin 28 inde. Bu sefer kadin dogum dr. u bulucaz. Yani insallah bundan sonra doguma kadar olucak dr. um. Canim olsun o kadar yorgunluk, piknik yapmissiniz.

slm kızlarrrr nasılsınız?

Selam. Ben yeni kalktim sayilir, burda saat 7:20 sabah. Geri yatacam ama:))) Sen nasilsin?

Hosgeldin canim. Insallah cumartesiye bebisin kalp atisida duyulur.

canim hadi gozun aydin allah anali babali buyutsun bebegini.:ecrin_bebek:umarim saglikli ve hayirli bir evlat olur.darisi benim ve benim gibi dusunenlerin basina insallah

Aminn canim benim.

mrhb arkadaşlar bbende aranıza katılabilirmiyim

Tabiki, hosgeldin...

Selam Rahel. Evet bende gunlerdir sinir krizi geciriyorum bu yuzden. Insallah boyle devam etmez. Canim hakkinda hayirlisi olsun.

sinir krizi geçiren tek sen değilsin burcu artık ben krizden çıktım komaya girecem:)))

aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz

narenciğim seni başka topikte tebrik etmiştim ama tekrar tebrik ediyorum Allah tamamına erdirsin canım

rahelim hiç uğraşma bacım geçmişi okumak site böyleyken çok zor açılmıyor durmadan hata veriyor ben sana özet geçerim:))))

neşeee kıss nirdesin arkadaşım özlettin kendini yaa((

mavideniz burdayız devamlı ama bu hafta bu site beni deli etti mesaj yazıyorum gitmiyor gitsede hata veriyor tekrarlıyorum gitti diyor sayfa açamıyorum devamlı ve devamlı hata en sonunda kızıp kapatıyorum aradan 5 dakka geçiyor dayanamıyor tekrar giriyorum siteye ama hep aynı hep aynı yani burdayızda sitenin bu sorunu varken bazen sessiz kalabiliyor topiğimiz

tebrikler canım Allahım sağlıklı şekilde sana bağışlasın inş. Allah bizlerede yaşatsın o duyguyu :Saruboceq:

sağol canım.inşallah.
inşallah en kısa zamanda bu güzel duyguyu yaşarsınız .hamile olduğunu öğrenmek bile güzel .birde kucağına almak ne güzeldir.

çok teşekkürler canım.İnşallah hayırlısı ile bebişimi kucağıma alırım.Allah isteyen herkeze versin çok güzel bir duygu.benim bebişim 15 ayda geldi.o yüzden bir şey olacak diye çok korkuyorum.ama içim rahat bebişim gayet sağlıklı buna inanıyorum.

canım senide tebrik ederim Allah hayırla kucağına almayı nasip etsin senin gibi böle uzun zaman sonra bebeğine kavuşan arkadaşları duyunca inan moral geliyor

Kızlar desrler ve ödevlerim derken felaket yoruluyorum, hep aklımdasınız. Lütfen bana kızmayın, yarın inşallah bir aksilik çıkmazsa listemizi yapıcam, bugün de derslerim çok. Benim adet hala devam ediyor, doktora gitsem iyi olacak ama ona bile vaktim yok ve berbat belim ağrıyor. 12 gündür süren bu adet beni iyice bitirdi. Evimde huzuru yakaladım çok şükür ama inşallah bozulmaz. Sizi çok seviyorum. Yeni hamiş varsa tebrik ediyorum. Hadi bizim kızlar çalışmalara devam inşallah. Herkesi kocaman öpüyorum.

günaydın kızlarrrr:dance::dance:sabah sabah aöçtım yine size bir bakayım diye:dance:aklım hep burda kalıyor valla,bir şey kaçırmayayım diyekaydirigubbakcemile3ne güzel bir aile olduk biz burda,hepinizi çok seviyorumŞeniz

kızlar günaydın nasılsınız
bugün 2 de bebeğimi görecem umarım iyidir
umarım sağlıklıdır
çok merak ediyorum yaa
sizde nevar ne yok hamiş olan yokmu

inşallah kırmızıları görmezsin de sende haziran annesi olursun arkadaşım :)

ya ben bu alıntı yapmayı falan beceremiyorum galiba kızlar kusura bakmayın :))

sağ alt köşede alıntı yap var .oradan alıyorsun canım.bana demişsin sanırım çok teşekkürler Allah herkeze kısmet etsin .ben çocukları çok severim.çok korktum çocuğum olmayacak diye.Allah'ı ma şükür 15 ayda verdi bebişimi .inşallah kucağıma almayıda nasip kısmet eder .

kızlar günaydın nasılsınız
bugün 2 de bebeğimi görecem umarım iyidir
umarım sağlıklıdır
çok merak ediyorum yaa
sizde nevar ne yok hamiş olan yokmu

çok güzel senin 4 aylık falan mı bebiş.ben geçen hafta öğrendim hamile olduğumu daha ilk defa cumartesi gideceğim doktora .kan testi falan yaptırdım iyiydi ama.inşallah bebişimin kalp atışlarını duyacağız.bende şimdilik hiç bir değişiklik yok.Allah kucağımıza almayı nasip kısmet etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…