Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

naren1981 cnm bizde belirli bi sorun yok benim prolaktin biraz yüksek çıktı ama doktor önemsemedi başka bi şeye baktırmadık doktor denemeye devam dedi:) bende aynen sadece 12-14-16- o ara dikkat ediyodun diğre günler normal aklıma geldi yumurtlamanın bi kaç gün geç ya da erken gelebileceği bakalım bu ay faklı metot deniycez adete kadar çalışmalara devam

iyi akşamlar.sorum bütün hamişlere.benim günüme daha var ama 20 gündür korunmuyorum ve iki günden beri mideme felaket kramplar giriyor.akıntımda oluyo.sizce bunlar bi belirtimi?

kızlar nasılsınız iki gündür ev taşıyordum giremedim çok özledim sizleri

Canim kolay gelsin. Benim hic tadim tuzum yok. Siteyede girmeyi istemiyorum. Nedeni yok, herhalde hormonlardan, agzimda tat olmayinca bu tatsizlik tum vucudumu sardi. Cevap yazmazsam niye yazmadi demeyin. Biraz uzaklasmaya ihtiyacim var galiba.

aramıza katılan arkadaşlarım hoşgeldinzi ne güzelki hem hamiş hem anne adaylarımızla gitgide daha büyük aile oluyoruz ne güzel yaa

burcum sensizliği istemesemde yazılarından gerçekten uzaklaşmaya ihtiyacınolduğunu hissediyorum temelli olamamak kaydıyla istersen biraz zaman ver kendine şuan gerçekten zor zamanların olsa gerek ama çoktaözletme haaa

rahel burcuda aynısını söylemişti bana daha adet olmadım ama sakın hamiş olabilirsin deme bana çünkü adet sancılarım başladı kesin bu ayda olmadı demişti kiiiii:))))şimdi teze hamişimiz olarak aramızda çok şükür hadi bakalım haberlerini bekliyoruz hayırlısı olsun

yasemin canım heyecanını mutluluğunu o kadar güzel anlatmışsınki duygulanmadım desem yalan olur darısı bizlere inşallah Allahım bizlerede bu duyguları tatmamızınasip etsin inşallah aminnn

ev taşıyan arkadaşlar Allah yardımcınız olsun hiç kolay değil

librarian,mavideniz,neşe,lotus ve diğer arkadaşlarım sizlerden ne haber???burdaysanız kapıyı 3 kere tıklayın yaa olmuyor böyle:)))

Günaydıııııın!!

Rahel inşallahh hamişsindir. Bensenb çok teşekkür ederim ortak olduğunuz için heycanıma. Allahım sizede nasip kısmet etsin. Vallahi aynı heyecanla müjdenizi bekliyorum.

aum hoşgeldin canım.

Burcu canın ne istiyosa öyle yap. Biraz uyu benim çok uykum geliyordu halada öyle. Halsizlik herşeyden iğrenme gayet normal. İştah hiç mi yok? Biraz kendin biraz bebeğin için ye. gerisini yemesende olur sonrqa kilo oluyo benim gibi oda çok kötü bişey inan. Herşey tadında olsun. Benim hiçbişeyden midem bulanmadı desem yalan olur. tamam belirtileri çok yoğun yaşamıyorum ama aşeremiyorum bile neyi canım istiyo bilmiyorum. Tadını çıkar hamişliğin canım benim az haftaların kaldı geçmesi için inşallah bol bol yat uyu dinlen hepsii geçecek arkadaşım.

aramıza katılan arkadaşlarım hoşgeldinzi ne güzelki hem hamiş hem anne adaylarımızla gitgide daha büyük aile oluyoruz ne güzel yaa

burcum sensizliği istemesemde yazılarından gerçekten uzaklaşmaya ihtiyacınolduğunu hissediyorum temelli olamamak kaydıyla istersen biraz zaman ver kendine şuan gerçekten zor zamanların olsa gerek ama çoktaözletme haaa

rahel burcuda aynısını söylemişti bana daha adet olmadım ama sakın hamiş olabilirsin deme bana çünkü adet sancılarım başladı kesin bu ayda olmadı demişti kiiiii:))))şimdi teze hamişimiz olarak aramızda çok şükür hadi bakalım haberlerini bekliyoruz hayırlısı olsun

yasemin canım heyecanını mutluluğunu o kadar güzel anlatmışsınki duygulanmadım desem yalan olur darısı bizlere inşallah Allahım bizlerede bu duyguları tatmamızınasip etsin inşallah aminnn

ev taşıyan arkadaşlar Allah yardımcınız olsun hiç kolay değil

librarian,mavideniz,neşe,lotus ve diğer arkadaşlarım sizlerden ne haber???burdaysanız kapıyı 3 kere tıklayın yaa olmuyor böyle:)))

burdayım arkadaşım.....fırsat buldukça okuyorum ve yazmaya çalışıyorum....bizimde bu akşam ilk dr randevumuz var....mide bulantılarımız başladı..(çantamda çubuk krakerle dolaşıyorum) bakalım inş bir aksilik yokturda bebeğimizi görebiliriz.Rabbim en kısa zamanda sanada tattırsın arkadaşım.

iyi akşamlar.sorum bütün hamişlere.benim günüme daha var ama 20 gündür korunmuyorum ve iki günden beri mideme felaket kramplar giriyor.akıntımda oluyo.sizce bunlar bi belirtimi?

daha 20 gündür mü korunmuyorsun.hamile olabilirsin tabiki ama şunu söylemeden geçemeyeceğim.benim bebişim korunmasız 15.ayda geldi.ve her ay abartısız her ay hamilelik belirtisi yaşadım.kesin dediğim aylarda bile adet olmaya devam ettim.ama bu ay adet tarihime 6 gün kala göğüslerim acımaya şimeye başladı.daha önceleride olurdu ama 1-2 gün kala olurdu.adet olacakmışım gibi tüm belirtileri yaşadım.hatta o hafta 1 kilo fazla çıkıyıordum.iş çıkışlarında eve yürürken alt tarafı 15 dakika yoruluyor ve midem bulanıyordu.ama hiç birine kanmadım.çünkü her defasında tamam bu aya hamileyim diyordum ama olmuyordu.bu ay tam tersini yaptım değilim değilim dedim.adet günüm geldi ve üzerinden 9 gün geçti.Allah'a şükür hamileyim.uzun oldu kısacası çok fazla ayırt edilmiyor hamilelik ve adet belirtisi.Allah isteyen herkezi en kısa zamanda bebişlerine kavuşturur inşallah.çok zor sürekli planlı ilişki 10-12-14-18-20 .kalkmadan yatmak.daha sonra işkence gibi 15 gün adet gününe kadar beklenen acaba hamilemiyim düşüncesi.en kötüsüde o kırmızıları görüp sinir krizi geçirmek.

hayırlı olsun bebişin naren.doğru söylüyorsun biraz sıkıcı bi dönem yaşıyo kadınlar hamilelik öncesi.ama geçince mutlu son geliyo:)benim daha erken zaten ama merak işte.

kızlar selam..hepiniz iyisinizdri umarım..ben henüz adet olmadım.Cmt bekliyorum bakalım..bu ayda olmadı gibi geliyor bana ama bakalım..

hayırlısı arkadaşım....herhangi belirtilere takılma ve kendini fazla dinleme.....allahım nasip ettiyse o sana gelecektir....rahat ol...( en stresli zamanlardasın....insan böyle günlerde zaman akıp geçsin de göreyim o çift çizgiyi diyor..bilirim....) pazartesi sonucu yaz da görelim arkadaşım...

arkadaşlar başınızdan geçti mi bilmiyorum ama bir şey soracagımbenim bir oglum var üç senedir korunmuyoruz bu ay dr gittik eşimden sperm tahlili benden de rahim filmi çektirmemi eşimin tahlileri normal çıktı ben rahim filmi cektirmekte kararsızım sizce çektimeli miyi çok korktum yardımcı olursanız sevinirim:1no2::1no2:

Benssenbcim ben ne desem yine elim siteyi aciyor:)) Merak ediyorum sizleri.. Buda bir donem ve atlatacagim Allahin izniyle..

Yasemincim zaten cok uyuyorum ve biktim, dun bayagi birseyler pisirdim, canim nasil bu sokakta satilan citir citir puf puf pogacalar varya ondan cekiyor ama nerden bulucam ben onu, yapmaya calisicam ama aynisi imkani yok olmaz biliyorum, birde yaprak sarma cekti onuda dun yapmaya basladim ama malzeme eksikti bugune kaldi. Sonra aklimdan boyle surekli borek corek, unlu seyler geciyor diyorum burcu kendine gel hem sagliksiz onca unlu yagli seyler hemde agzimin tadi bozuk bir sey anlamiyorum.

aum canim doktorun rahim filmi istiyorsa elbetteki cektirmen lazim hem rahim filmini cektirdikten sonra normal yolla hamile kalma ihtimali artiyor cunku o yollarda tikaniklik varsa aciliyor basincli ilac verilince. Lutfen korkma bak kac kisi cektirdi bu filmi birseycik olmadi.

:canım sagol bu arada bence canın çektiklerinden az da olsa ye ya benim bir de rahmim tersmiş bu konuda bilginiz var mı çok soru soruyorm galiba:eek:

Benssenbcim ben ne desem yine elim siteyi aciyor:)) Merak ediyorum sizleri.. Buda bir donem ve atlatacagim Allahin izniyle..

Yasemincim zaten cok uyuyorum ve biktim, dun bayagi birseyler pisirdim, canim nasil bu sokakta satilan citir citir puf puf pogacalar varya ondan cekiyor ama nerden bulucam ben onu, yapmaya calisicam ama aynisi imkani yok olmaz biliyorum, birde yaprak sarma cekti onuda dun yapmaya basladim ama malzeme eksikti bugune kaldi. Sonra aklimdan boyle surekli borek corek, unlu seyler geciyor diyorum burcu kendine gel hem sagliksiz onca unlu yagli seyler hemde agzimin tadi bozuk bir sey anlamiyorum.

aum canim doktorun rahim filmi istiyorsa elbetteki cektirmen lazim hem rahim filmini cektirdikten sonra normal yolla hamile kalma ihtimali artiyor cunku o yollarda tikaniklik varsa aciliyor basincli ilac verilince. Lutfen korkma bak kac kisi cektirdi bu filmi birseycik olmadi.

Kıyamam ben sana ben sana alır gönderirdim canım ya çok fazla istiyorsa canın eşin pastaneden falan alsın canının istediğini mutlaka ye tamam mı?:1hug::asigim:

Ya burcucum kusura bakma canım amerikada yaşıyormuşun sonradan gördüm adresini ver yarın postayla yollayayım sana

yaseminim sen biraz rejim işine ağırlık ver bakalım çünkü doktorun bu konuda uyardıysa önemli sonuçlar doğurabileceğindendir önlem almak herzaman iyidir canım hem hamişken kilo verirsin ne güzel kız doğumdan sonra zayıflaman kolay olur :))))

burcum canım arkadaşım Allahın izniyle atlatacaksın tabiiki kız öyle dedin ya bak üzüldüm şimdi anam ordada istediğin birşey bulunmazmı yaaa sen en iyisi bırak oraları gel buraya ben sana yapar elimlen yediririm:))))

neşeee bacım hala çokmu yoğunsun özledim kızzz

rahel sonucu bildir bize sanırım pazartesi haber verebilirsin hadi hayırlısı bakalım

aum canım aramıza hoşgeldin rahim filmini çektirmeni öneririm ben buay çektirdim sanırım 2 hafta önce menzil gülünün dediklerine katılıyorum o yüzden kısa zamanda çektirsen senin için daha iyi olur bu kadar tırsıyorsan anestezili çektir bacım ama yeterki çektir:KK66:bu arada ben anestezisiz çektirsdim ama acıya dayanıklıyımdır çok şükür ondan:))))sende dayanıklıysan gerek yok ama değilsen anestezi alırsı okiş canım:KK66:

nur kız yaptıysan bana yolla ben yerim burcunun yerine:))))ziyan olmasın:p

lotus canım gelişmelerden haberdar et olacak o kadar leblebiyle çubuk krakerle gezecen ne yapalım kızz bende olsamda razıyım onlarla gezmeye duan içinde diline yüreğine sağlık arkadaşım dilin uğur olsun inşallah

burcu kız karabiberim ve fatıma sattı bizi farkındasın sende dimi:KK43:((hadi karabiberim hamiş olduda ekti bizi ama fatıma hamiş olmadan niye ekti onu anlamadım:)))))

neyse Allaha emanet olun...

X