Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

burcuuuuuu valla göbeğim çatladı sana heee... doğumum yakın olsa varya kesin doğrurum gülmekten. allah canını almasın avatardaki kedi resmi hee kaldır onu kaldır ne olur ne olmaz deli kız...
kendine güvenin varsa kocişin geldiğinde atla üstüne bacım... anladın sen onu... ayyy özlemişim o günleri bebek haberini aldığımızdan beri bizd tık yokta yasak eşimde tırsıyor zaten bana dokunmaya neyse burcu utandırma beni konu sensin sen dinle beni yakala herifi emi kuzum benim....

ay koptum kız kaydirigubbakcemile3 tamda netten dudakdan kalbeyi izliodum duygulancaktım iki dakka ama kopardın beni kaydirigubbakcemile3 eşim 11 de gelcek ben o satte mirmirmirmirböyle oluyorum performans falan kalmaz bende

ceren son aylarda ben sesimi çıakrtmam söz bide valla benim yüzümden erken doğum moğum yaparsın:1shok:

ohooo sen saat 1 e kadar kestirirsin biraz enerji toplarsın. aman sende zorlamı sokacaz herifin koynuna aaa amma naz yaptın hee konuşturma beni. :)
son aylarda aslında daha çok gülmeye ihtiyacım olacak çünkü zaman azaldıkça ben gerilicem. biraz önce doğum hikayelerini okuyordum ha ağladım ha ağlıcam. yaşlar gözümden aktı akacak. düşün şuan böyleyim son aylarda salya sümük olurum. beni o güzel muzip espirilerinden ve neşenden mahrum etme nolurrr...

kız dün akşam gösterdim ben perfonası bu akşamdamı gösterem dersin fisfisfis
Hay Allah iyiligini versin. Yumurtlama gunlerinmi bacim?

Ya ceren nasi dayaniyorsun bacim sende? Inanmiyorum taa hamile kaldigindan bu yana hicmi olmadi?? Ay yok ben dayanamazdim ki zatende bir ilk ay olmadi ondan sonra istegimiz her zaman oldu. Merak etme hicbirsey olmaz. Doktorlarda soyluyor, hamileyken cinsellige ara vermeye gerek yok. Tabi ortada bir hastalik, tehlikeli bir durum yoksa.

cerencim bakam bende hamiş değilim ama çok salya sümüğümdür ama kimse görmeden ağlıcam bak dizi izliom en ufak şeyde akıo yaşlar gözümden işallah son aylarındanda gülcez hepbirlikte neşeli bebişler doğcak bu topikde

menzilgülü bu ay yumrtlama gnlerimi hiç hesaplmadım ama sanıyorm ki 18-21 arası falandır adetim pazar günü bitti zaten yeni ama ben bu ay rastgele diyorum bakalım artık :Saruboceq:

menzil gülü dayandığımı nerden çıkardın dayanamıyorum eşimin bana bir bakışı bir dokunuşu var anlatamam ama atlayamıyorum işte eskisi gibi üstüne gelde atla sıkıyorsa o tırdıyor ben tırsıyorum. adam deliriyor ama korkudanda ödü patlıyor bana bir şey olucak diye. idrar yolu enfeksiyonum olduğu için doktorum yasakladı bir süre cinsel ilişki yok dedi ama o süre bitmedi çünkü ben tam düzeldim enfeksiyon geçti derken tekrar yakalandım şimdi güvenipte adama nasıl atlayayım :)
hamileliğin başından beri değil be gülüm zaten 7 haftalıktı bebek biz öğrendiğimizde o zaman kadar nerdeyse her gece ay töbe töbe...
e şimdide 13. haftada olduğumuza göre anaaa kız 7 haftadır tık yok. :bbo:
neyse alışsın kocişim dimi doğuma kadar yapsakta doğum sonrası hemen olamıcak alışsın kocam yanımda allahın izini ile kız bak ağzım sulandı heee sırnaşık şey kaydirigubbakcemile3

hakkaten ceren yapmıyormusunuz benimde arkadaşlar sınırları zorlamadıkça dikkatli ilişkide bulunuyorlar kız seni bırak kocan nası dayancak kaydirigubbakcemile3

Canim ya dogru sende idrar yolu enfeksiyonu oldugunu unutmusum. O zaman sabretmekten baska care yok. Ay evet bide dogum sonrasi 40 filan beklenmesi gerekecek. Ohoooo, napcaz bakalim.

burcuuuuuu
sakın!!!
sakın hesaplama yapma. ne yumurtlama zamanı ne adet günü çıkar aklından. getirme aklına. düşünkü takvim diye bir şey yok adamlar icat etmemiş boşverrrr... sen her canın istediğinde yap ama bebeği düşünerek değil canın istediği için tımammı canım? :1hug:

Allah sizin iyiliğinizi vermesin emi gülmekten karnıma ağrılar girdi yazamadım bilekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 ben yazarken cevaplamışın sen şu enfeksyon sorun be vala işallah çabuk geçer ateşli gecelere devam edersiniz

yok yok takvim hesap kitap gün saymak işini bıraktım merak etme ay annem arıyo iki konuşamda gelem ben kızlarkaydirigubbakcemile3

burcu evet canım hakketten yapmıyoruz. yapamıyruz senağlama sende fazla konuşma seninde görcez gebe kalınca şekerim. valla bu enfeksiyondan dolayı sancılarım o kadar çok oluyorki sanki ilişkiye girersek daha çok kasık sancısı çekeceğim diye korkuyorum. birde düşün yeni evliyiz daha kocama doyamadım senağlama
neyse sağlık olsun ne diyelim.... doğumdan sonra yeniden evlenmiş gibi olucaz inşallahhh....

menzil gülü evet canım mecbur sabredeceğiz sağlık herşeyden önce gelir....
ben asıl erkekleri düşünüyorum. allah onlara sabır versin ne diyim. mis gibi yeni taze yemek yanında duruyor dumanı tütüyor ama sen yiyemiyorsun kötü cokacimcoook

nurcum fazla gülme canım bebek hoplamasın içerde kaydirigubbakcemile3 benim karnıma ağrılar girdi gülmekten...

kızlar bana şimdilik müsaade benim dizim başladı (yaprak dökümü) asla kaçırmam her hafta izlerim. ama online olucam reklam aralarında katılırım sizlere fazla kaynatmayında geri kalmayayım hee...

ayy ceren süper dumanın tütüyo tazeciksinkaydirigubbakcemile3 bende yaprak dökümüne bakıcam reklamlarda yazışırız yine kızlar

ben size gülüyorumda bizdede durum pek parlak değil ben bi atlıyom adamınüstüne ama adam o kadar korkuyo ki geri çekiyor kendini bakalım ne kadar dayanack :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…