Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

merhaba kızlar bende dün katıldım aranıza kabul ederseniz eğer:) Ben 4 aylık evliyim bu ay regl 8 gün gecikti.Hamileliğe dair tüm belirtiler var ama testler negatif.Doktor 1 hafta daha beklemem gerektiğini söylüyor.Bazı bünyelerde bhcg geç kana karışabiliyormuş ve yanıltabiliyormuş kan testleride.siz ilk neler hissettiniz kendinizde değişiklik klasik belirtilerin dışında? benim alt karnımda şişlik var baş dönmesi ve mide yanması ve bulantı..lütfenn yardımcı olur musunuz hamişler:)

evet burcu fikrette de var birşeyler bakalım bu bölümde belli olur tahlil sonuçları bende merak ediyorum açıkçası.
menzil gülü euro d açıktır sanırım orda dimi ordan izleyeceksin. neyse çok ara yokmuş allahtan.

nurcum seni en iyi ben anlarım heralde adamlarımız bizi bizden çok düşünüyor. nankörlük etmeyelim bizde nasıl olsa herşey yoluna girince onlar atlayacak üstümüze :)
burcu ne oldu kız beğenmednmi taze yemeği... hııhhh çıtırım ben daha.... doğumda dahada gençleşicem inşallah. (böyle kandırıyorum kendimi ne yapayım)

prenses_irem hoşgeldin canım aramıza eğer hamile isen (ki umarım öylesindir) hayırlısı olsun. değilsende yine hayırlısı olsun vakti gelmemiş demektir. canım hemen hemen aynı dönemde evlenmişiz heralde aynı sayılırız baksana. sende daha taze yemek şey pardon taze gelinsin :)
benim belirtilerimin en belirgini göğüslerimdeki hassaslıktı canım ama nasıl ben bile dokunamıyordum. uzun sürdü baya 25 gün falan sonrada zaten hafif baş dönmeleri ve devamında şiddetli mide bulantısı... bakalım hakkında hayırlısı canım inşallah bebiş vardır içerlerde :)

benim başa kese aşağıdaydı arkadaşıda kadın doğumcu 3 ay ilişkiden uzak durun demiş oda öyle yapıyor:))

3 ay derken? bunu söyleyeli ne kadar olduki yani bu üç aydan ne kadarı geride kaldı... anam bu erkeklerin yanında da herşey konuşulup söylenmez doktor bize bir hafta 10 gün demişti baksana 7 hafta olmuş adamda hala atlama yok neyyyssseee... yemek bayatlayınca görür artık kaydirigubbakcemile3

merhaba kızlar bende dün katıldım aranıza kabul ederseniz eğer:) Ben 4 aylık evliyim bu ay regl 8 gün gecikti.Hamileliğe dair tüm belirtiler var ama testler negatif.Doktor 1 hafta daha beklemem gerektiğini söylüyor.Bazı bünyelerde bhcg geç kana karışabiliyormuş ve yanıltabiliyormuş kan testleride.siz ilk neler hissettiniz kendinizde değişiklik klasik belirtilerin dışında? benim alt karnımda şişlik var baş dönmesi ve mide yanması ve bulantı..lütfenn yardımcı olur musunuz hamişler:)

canım aramıza hoşgeldinhihoyyyt

3 ay derken? bunu söyleyeli ne kadar olduki yani bu üç aydan ne kadarı geride kaldı... anam bu erkeklerin yanında da herşey konuşulup söylenmez doktor bize bir hafta 10 gün demişti baksana 7 hafta olmuş adamda hala atlama yok neyyyssseee... yemek bayatlayınca görür artık kaydirigubbakcemile3

daha yılbaşına bitiyor canımkaydirigubbakcemile3hihoyyytkaydirigubbakcemile3

:)))))))) bayatlamazsınız siz daha çıtırsınız kız
kızlar buraya ve dizlere takılmakdan yarın akaşm için yapcam yemeği unuttumkaydirigubbakcemile3 üç kuruş aklım vardı aldınız onuda valla neyse ara ara gidip yapıcam dizlerde var ama artık napalım benneyaptımki

çok teşekkür ederim kızlar :) ben 15 ağustosta evlendim cerencim sen ne zaman evlendin? evet baş dönmeleri regl gecikmeleri ile birlikte olunca ve idrar rengim değişince ilk aklıma gelen şey hamilelik oldu.Bana düşünmemeye çalış diyorlar nasıl düşünmem böyle bir mucizeyi:)aklım orda sürekli.baş dönmeleri sanki çakır keyif olmuşsun gibi değil mi?hafif hafif sanki sandalla gezintiye çıkmışsında öyle bir sallanma:)) benzetme nasıl:)

:)))))))) bayatlamazsınız siz daha çıtırsınız kız
kızlar buraya ve dizlere takılmakdan yarın akaşm için yapcam yemeği unuttumkaydirigubbakcemile3 üç kuruş aklım vardı aldınız onuda valla neyse ara ara gidip yapıcam dizlerde var ama artık napalım benneyaptımki

çok teşekkür ederiz burcucum.ne yemek yapacaksın? bizede fikir vermiş olursun? acemi sayılırız biz daha:asigim:

sağolun kızlar.desteğiniz ve dualarınız için.bazı arkadaşlar kızmış panik yapıyorum diye ama neler yaşadığımı kaybetmenin bedelini ne kadar ağır ödediğimi bilmiyorlar.tabiki rabbime sığınıyorum çok şükür ki sesimi duyup dualarımı kabul etti.karnımdaki onun emaneti.hergün yüreğim ağzımda geziyorum ne uyuduğumu biliyorum ne uyandığımı.
allah yavrularımızı bize bağışlasın.allah kimseyi evladıyla sınamasın.ben bu sınavı çok zor verdim.bitmedi bitmeyecekte.ama bunada şükür.tekrar sağolun.

kayracım bu lafların bana oldugunu biliyorum açık söyleyebilirsin bende açıgım ama şu varki kafana takmaman haline şükür etmen için söyledim e bunun içinkızmadım sana kızmamın sebebikafana takılıp olumsuz düşünmen anlıyorum bazı olumsuzluklar yaşadın başıma gelmedi için anlayamam ama bu ugurda nasıl fedakarlık yaptıgımı bilemezsin..neyse kendimi savunmama gerek yok beni bilen bilir amacım kötü degildi neyse saglık olsun bişe söyledigim için pişman oldum.üzgünüm..
ceren ne güzelbir bebk o en iyisini yapmışsınız..o resimdeki bayan kimdi? şu kürtaj videosunu izledim çok kötü oldum ya nasıl insanlar kıyabiliyorlar bu emanete bu melege...

ay bende yemek yapacaktım yarın için hemen mutfaga gitmem gerek ama gidemem şimdi eşim halıları sormaya gitti yıkamaya verecekmiş onu almaya geliyorlarmış gitsinlerde..

burcu boşver yemeği be kuzum uzat bacaklarını dinlen boşver şimdi bu diziler bu muhabbetler bırakılıpta mutfağa girilirmi salla gitsin. yarın akşam aperatif bir şeyler yaparsın makarna yanına patates kızartması bir kaç köfte yada tavuk takıl kafana göre emin ol erkekler bayılır bu menüye sende fazla uğraşmazsın sulu yemeğide hazır mutfağa girmişken yarın akşam yaparsın cicim....
(bana çıtır dediğin için sana torpil geçtim izin verdim dinlen sen yemek yapma cicim :) )

prenses_irem evet canım aynen anlattığın gibi olmuştu baş dönmeleri canım güzel benzetme verdin süppersin.... bende 1 ağustosta evlendim canım 15 gün nikah büyüğünüm senin aman ne çokk :)

nurcum yazmamışsın hiç canım iyimisin online görünüyorsun...

menzil gülü kaybolmuş dizi ordada başladı sanırım....

mavi deniz canım sen bu sıralar alıngansın sanırım hayatında herşey yolundamı bitanem? sanki daralmışsın ve herşeyi iyi yada kötü üstüne çekiyormuşsun gibi geldi bana umarım yanılıyorumdur. kayra genel olarak konuştu canım oa kalsa bende kızmıştım ona kötü düşünüyor diye yapma böyle düşünme lütfen cicim olurmu?
bebeğin resmindeki bayan şu çikolatalı resmi diyorsun dimi? annem canım o. ben daha bekar iken baba evinde iken çekmiştim o resmi. gün sayıyordum kocaya varmak için o sıralar...
şimdi yine gün sayıyorum. askerliğim çok benim askerliğim....

valla kızlar ocağa koydum bile ama unutmamam lazım yememiz içinkaydirigubbakcemile3 valla bilindik biş i yaptım ıspanak kız hamişler aş maş erirsiniz söyledim ama neyse bulunmıcak bişi değil allahdan kaydirigubbakcemile3 kız ceren torpilini geç gördüm bileydim yapmazdım bak kocama dersim ceren izin verdi git tost yap ye:dilcikar:
prenses_irem valla şekerim ben 2.5 yıllık evliyim netten açıyom tarifleri yapıyom yuttruom biliyom marifetliyim diye kaydirigubbakcemile3

çok teşekkür ederim kızlar :) ben 15 ağustosta evlendim cerencim sen ne zaman evlendin? evet baş dönmeleri regl gecikmeleri ile birlikte olunca ve idrar rengim değişince ilk aklıma gelen şey hamilelik oldu.Bana düşünmemeye çalış diyorlar nasıl düşünmem böyle bir mucizeyi:)aklım orda sürekli.baş dönmeleri sanki çakır keyif olmuşsun gibi değil mi?hafif hafif sanki sandalla gezintiye çıkmışsında öyle bir sallanma:)) benzetme nasıl:)

benzetme süper canım valla insanın öyle çakırkeyif bi gezinti yapası geliyor:içelim:

burcu boşver yemeği be kuzum uzat bacaklarını dinlen boşver şimdi bu diziler bu muhabbetler bırakılıpta mutfağa girilirmi salla gitsin. yarın akşam aperatif bir şeyler yaparsın makarna yanına patates kızartması bir kaç köfte yada tavuk takıl kafana göre emin ol erkekler bayılır bu menüye sende fazla uğraşmazsın sulu yemeğide hazır mutfağa girmişken yarın akşam yaparsın cicim....
(bana çıtır dediğin için sana torpil geçtim izin verdim dinlen sen yemek yapma cicim :) )

prenses_irem evet canım aynen anlattığın gibi olmuştu baş dönmeleri canım güzel benzetme verdin süppersin.... bende 1 ağustosta evlendim canım 15 gün nikah büyüğünüm senin aman ne çokk :)

nurcum yazmamışsın hiç canım iyimisin online görünüyorsun...

menzil gülü kaybolmuş dizi ordada başladı sanırım....

mavi deniz canım sen bu sıralar alıngansın sanırım hayatında herşey yolundamı bitanem? sanki daralmışsın ve herşeyi iyi yada kötü üstüne çekiyormuşsun gibi geldi bana umarım yanılıyorumdur. kayra genel olarak konuştu canım oa kalsa bende kızmıştım ona kötü düşünüyor diye yapma böyle düşünme lütfen cicim olurmu?
bebeğin resmindeki bayan şu çikolatalı resmi diyorsun dimi? annem canım o. ben daha bekar iken baba evinde iken çekmiştim o resmi. gün sayıyordum kocaya varmak için o sıralar...
şimdi yine gün sayıyorum. askerliğim çok benim askerliğim....

canım açıkda tvye takılmışım dalıyorum bazen böyle

burcu kolay yemek seçmişsin canım neyse torpili başka zaman kullanırsın. valla açıkçası benim canım istemedi. bu bebek benim bütün alışkanlıklarımı değiştirdi canım ya. ıspanak yemeğini çok seven ben şimdi görmek istemiyorum. dokunuyor bana resmen...
size afiyet olsun cicim....

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 baktım baktım kapattım altını zaten pişmiş yarında ısıtılırken pişer acık oldu bitti işte alsana yemek dimi ama çalışan insanın yemeği böyle olurcokacimcoook

X