Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım ya allah iyiliğin, versin emi çok güldürdün beni perfonmasın hala tavan yapıyor maşşallah birazda enişteye sakla kaydirigubbakcemile3
bende korkarım aslında küçücük bebek yani bir şey olacak diye ödü patlar insanın ama kendi yavrusu olunca allah verir be kolaylığını. bence sende kucağından düşürmezsin canım ilk zamanlar....

ben alışkınım bebeğe iki tane büyüdü elimde ama eşimi çok merak ediyorum 1 aylık çocuğu kucğına almaktan geç bakamıyor bile

aayyy burcu allah sana ömür versin ya allahım neşeni keyfini daim etsin inşallah kendi kendime nasıl güldüm evde varya deli diyecekler heee odun benzetmene kopttummm. delikızz.... kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

nurcum doğru diyorsun biz bir şekilde bakarız bebeklere bakmak zorundayızda eşlerimiz bence hiç alamaz kucağına biraz ele avuca gelir hale gelmelerini beklerler benimki öyle en azından :) :CüvCüv:

aayyy burcu allah sana ömür versin ya allahım neşeni keyfini daim etsin inşallah kendi kendime nasıl güldüm evde varya deli diyecekler heee odun benzetmene kopttummm. delikızz.... kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

nurcum doğru diyorsun biz bir şekilde bakarız bebeklere bakmak zorundayızda eşlerimiz bence hiç alamaz kucağına biraz ele avuca gelir hale gelmelerini beklerler benimki öyle en azından :) :CüvCüv:

benimkide öyle:asigim:kaydirigubbakcemile3

amiiiinnn canımcım hepimize uzun ömürler versin Allah sağlıklı bide bebekli :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kızlar beyza hanımın hayatından bazı kareler resim çokta seçtim içlerinden umarım açılır resimler

$bebeğimmm.jpg

$HPIM30133.jpg

$HPIM3013.jpg

$Resim 028.jpg [/ATTACH]

Eklentiler

• $25.jpg
    $25.jpg
    18,1 KB · Görüntüleme: 17
kocaya ayrı özel performans saklıyorum kıyıda köşede :eek:
menzilgülü maşallah kız o ne spor öyle kendimi birden odun hissettim spor adına hiç bişi yapmıyorum zayıfım dahda zayıflamayam diye bu gune kadar hiç bir spor faaliyetinde bulunmadım valla :uhm:

Canim iste herkesin aklindaki bu yanlis yargiyi degistirmek lazim. Spor yapinca zayiflamazsin. Saglikli olursun hatta kilo bile alirsin. Esim spor yapmadan once zayifti, simdi ise vucudunu spor yaparak gelistirdi ve cokda saglikli, ayrica kiloda aldi. Insan spor yapinca vucudu, kollari porsuk dusuk iken, spor yapmaya baslayinca dirilik geliyor ve kaslar olusmaya baslayinca gorunumde dipdiri oluyor. Yaslanmayi geciktirmek icin birebir. Esim spor yapmaya cok dikkat eder, ben ise evde otururdum, kendi kendime dedim bu adam ilerde dipdiri ve genc iken ben yaninda nine olucam heralde. Buna bi dur demek lazim dedim ve bende basladim hamilelikte bahane oldu.

Canim iste herkesin aklindaki bu yanlis yargiyi degistirmek lazim. Spor yapinca zayiflamazsin. Saglikli olursun hatta kilo bile alirsin. Esim spor yapmadan once zayifti, simdi ise vucudunu spor yaparak gelistirdi ve cokda saglikli, ayrica kiloda aldi. Insan spor yapinca vucudu, kollari porsuk dusuk iken, spor yapmaya baslayinca dirilik geliyor ve kaslar olusmaya baslayinca gorunumde dipdiri oluyor. Yaslanmayi geciktirmek icin birebir. Esim spor yapmaya cok dikkat eder, ben ise evde otururdum, kendi kendime dedim bu adam ilerde dipdiri ve genc iken ben yaninda nine olucam heralde. Buna bi dur demek lazim dedim ve bende basladim hamilelikte bahane oldu.

aslında çok doğru söylüyosun herkesin fırsat buldukça yapması lazım sağlık için çok önemli çalışrken bana çok zor geliyor belkide bu yüzden hiç girişmedim zayıflarım lafının altına sığındım

bir kaç tane daha göndereyimmi... evet göndercem canım istedi :)

$Resim 018.jpg

burda hanımefendi çikolata yemiştide her çocuk gibi bayılıyor.

$Resim 0001.jpg

buda şuanki son hali yeter bu kadar heralde

Ayy Ceren yaa baktikca alip opesim geliyor, onun o memislerini isiririm been. Iyiki almissiniz, kiyilirmi bu bebise. Allah anne babasina hidayet versin, evlerine bereket versin.

çok güsel maşallah valla Allah uzun ömür versin herkezede böyle güsel sağıklı bebiş nasip etsin

menzil gülü ben sürekli bebek fotoğraflarına bakıyorum bebeğim benzesin diye bencilmiyim acaba sence? bence sende yap :) rabbim herkese nasip etsin inşallah... inanın çok başka bir şey yani ben bu bebeğe bu kadar bağlı isem bilmiyorum kendi çocuğuma nasıl olurum rabbim her kuluna nasip etsin inşallahhh....

nurcum menzil gülüne söylediklerim senin çinde geçerli al eline resim bak bol bol ehe ehe :) kaydirigubbakcemile3
burcuuu kız darısı başına inşallah enişte gelince sen bu akşam ayırdığın perfonmansı ona sergile içimde güzel bir his var sanki hadi yap tamammı canım ayy utandım:eek:

sağolun kızlar.desteğiniz ve dualarınız için.bazı arkadaşlar kızmış panik yapıyorum diye ama neler yaşadığımı kaybetmenin bedelini ne kadar ağır ödediğimi bilmiyorlar.tabiki rabbime sığınıyorum çok şükür ki sesimi duyup dualarımı kabul etti.karnımdaki onun emaneti.hergün yüreğim ağzımda geziyorum ne uyuduğumu biliyorum ne uyandığımı.
allah yavrularımızı bize bağışlasın.allah kimseyi evladıyla sınamasın.ben bu sınavı çok zor verdim.bitmedi bitmeyecekte.ama bunada şükür.tekrar sağolun.

menzil gülü ben sürekli bebek fotoğraflarına bakıyorum bebeğim benzesin diye bencilmiyim acaba sence? bence sende yap :) rabbim herkese nasip etsin inşallah... inanın çok başka bir şey yani ben bu bebeğe bu kadar bağlı isem bilmiyorum kendi çocuğuma nasıl olurum rabbim her kuluna nasip etsin inşallahhh....

inş canım bende sürekli ablamın kızının resimlerine bakyorum avatarıma bile onu koydum eşim kıskanıyor artık heryerde prensesimin resmi olunca

nurcum menzil gülüne söylediklerim senin çinde geçerli al eline resim bak bol bol ehe ehe :) kaydirigubbakcemile3
burcuuu kız darısı başına inşallah enişte gelince sen bu akşam ayırdığın perfonmansı ona sergile içimde güzel bir his var sanki hadi yap tamammı canım ayy utandım:eek:

kız dün akşam gösterdim ben perfonası :eek: bu akşamdamı gösterem dersin fisfisfis

X