Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

öğlen oluyo benim cevaplarım seyrekleşmeye başlayaiblir arkaşlar iş yerinde hareketlilik artıyo bu saatten sonra

kızlar bi durun ya oku oku canım çıkıyor aklımda kalsın diye dur şuana cvp verecem dur buna cvp verecem unutuyorum ya aklımda kalmadı yine dün sizi en son 5 buçuk 6 gibi bırakmıştım neler kaynatmışsınız dün akşamdan beri maaşallah..okurken errorun yazısının görünce hemen cvp yazım sonra devam ederim diye yazmadım tekrar..kibele agustosta döneceginizi bende bilmiyordum çalışma koşulları oranın daha iyi diye duymuştum sanırım sosyal saglık olanaklarıda..neyse fazla kalmadı dogum orada olacak galiba? mavi45 inş yumaşların büyür bu ay..benim kilerde hızlı başladı ama çok çabuk pes etti..cerencim biizm topik bayagı ilerledi aslında biz 2008 yazında eşlerine müjdeli... diye başlayan bir başlık altındaydık(valla tam adının unuttum)sonra bu topigi açmasını rica etmiştik menzil gülünden amaç hem bu listede gebe kalıp hamiş kalan arkadaşlar devam edebilsin hem yeni kişiler katılabilsin diye..eminim şuan farklı topik olmasaydı 600 y,ne geçmiştir belki daha fazla..bende farklı topiklerde yazıyorum..hamişler bulantılarınızda güzel bir şey unutmayın rabbim size oradaki bebegi nasip etti..kibele cicim 8 haftalıkmış şimid göbüşün çıkmaz diye biliyorum bende heyecanda vardır bir an önce büyüsün karın gerine gerine dolaşayım diye ..yasemin gerinmeye çoktan başladı bile..neyse kızlar atladıgım varsa özür dilerim..hepinizi öptm..

beyazcım maşallah senin bıcırık kocaman olmuş kız allah nazarlardan saklasın,bakarsan çok uslu bi kızın olucak heralde .inşallah mide yanmalarında çok uzun sürmez çok zor oluyo dimi ama herşeye değer:))))

burcum allah yardımcın olsun canım işlerinde kolay gelsin. kasma kendini bize yazmak için biz oklavayı almayız elimize merak etme ehe ehe :)
filizcim senin moralin hep yüksek olmalı tatlım takıl bize hayatını yaşa :) klasikmi oldu

ceren belki biraz öyle oldu ama olsun yinede takılsın biz hayatını yaşasın eskiden bu kadar sık giremiyorduk girenlerde bakıyordu kimse yok geri çıkıyordu bende dahil ama şimdi birilerin online olması gelen arkadaşlarında sohbete katılıp cvp vermesi daha da ilerletiyor arkadaşlıgı ve sayfaları..

hımmm ben o başlıkta bir topik görümedim daha doprusu siteyi açtığım gibi buraya giriyorum başka yerlerde çok nadir geziyorum. mesela dün akşam evim güzel evim bölümüne girip ev resmlerine baktım. sanırım bende evimin resimerin çekip orda paylaşacağım. siz ilk açtığınızda topiği kimler vardı? bu arada menzil gülü yok ben göremedim hiç sizin haberiniz varmı?

kesinlikle katılıyorum sana konuşup paylaştıkça daha bir samimi olunuyor gibime geliyor daha bir çok şey biliyoruz birbirimiz hakkında birde daha iyi tanıyoruz herkesi. burası neşeli hale geliyor. ama tabi arada sırada bence başka şeylerde konuşup paylaşalım kızlar hamile olduğum halde bazen sıkılıyorum bu muhabbetlerden manyakmıyım neyim :)

cerncim menzil gülü eskisi kadar ugramamaya başladı niye bilmiyorum eskiden daha sık görüyorduk burada ama şimdi fazla ugramıyor..umarım kötü bişe yoktur?

kızlar benim işler de başladı yoğunlaşmaya burcum sana kolay gelsin cicim fazla yorma kendini
burada kasıklarımda sancılar başladı hayırdır inşallah galiba yumuşlar büyüyor evet evet kızlar biz paylaştıkça büyüyen arkadaşlıkla çoğolan bir aileyiz

sonunda geldim valla,sadece elektrik süpergesini açtım,kendime yemek hazırladım ama yoruldum paspası da biraz sonra yapıcam

evet mavi deniz umarım menzil gülü iyidir ve hayatında herşey yolundadır nede olsa bu topiği açan ve bizim burda tanışıp kaynaşmamızı sağlayan kişi o.. ona borçluyuz...iyi olmasını umuyorum....
arife hayırdır kasık ağrısı? adet gününmü yaklaştı? üşüttün dimi?
beyaz neden yoruyorsun kendini bak şimdi burcu bıraktı ben alıcam oklavayı elime heee :) bırak iş bitermi ya yorma kendini.
pelin sende hoş geldin aramıza cicim. umarım burası sana uğurlu gelir ve bizlere güzel haberler verirsin. herşey gönlünce olsun...

tabii cnm konuşalım kızlar ya bana akıl verin çok karıştı benim ev durumları şimdi nakliye ile anlaşacagız ev taşıma için ama firma diyorki buzdolabı nın içindekileri falan çıkartın siz toplarsanız daha iyi olur diye biz yapacaz ama şimd bu adamlar sabah erken saatlerde gelecekler hangi ara toplayıp kaldıracaz kafam karıştı benim hani dışarda kalsa bazı kavanozlar akşamdan bir şey olurmu zaten eve taşınınca hemen kuracakları için geri koyarız birde perde sorunu var yeni evdeki perde sadece canım önüne takılacak hani evlerde duvarı komple kaplamıyor adam cam kenarında girinti yapmış kenarları süslemeli o girint,i içerisine konuluyor perde biz mevcut perdeleri boyunu ve enini kestirecez mecbur ama onu tadilat vermeden bizim evdeki perdeleri yeni eve girene kadar sökmemiz lazım illa ki bu arada 1 yada bilemdin 2 akşam perdesiz olacak ev..onu düşünüyoruz ne yapsak diye kayınvalidem evde eski perdeler var onları şimdiki oturdugunuz eve takarsınız tadilattan gelene kadar diyor zaten biz taşınmadan perdeleri yaptıralım ilk eve yeni perdeleri taktıralım istiyoruz..kafamız karıştı yaa

kızlar günaydın anca yazıları okudum bi merhaba a.s.diyeyim dedim. nasılsınız mavi deniz teşekkür ederim düşüncelerin için. oneline kızlar nasılsınız bakimmm.arife beyaz 16 ceren 54 nesemese nasılsınız bakımmm.mavi deniz ben sık sık girmeye çalışıyorum fakat mağaza da olduğum için çok sık olmuyo ama inan takipteyim sizi oneline oluyorum ama kaçırdığım yazıları da okuyorum bu arada.herkese bol gülücüklü güzel günler dilerim... allah nazardan saklasın bizim topiği.. çünkü çok samimi bir topiğimiz var. ben iş çok yapamıyorum yaparken hemen yoruluyorum.bide bişi sorucam ben istifra etmiyorum ama sürekli içim bulanıyo midemde de çok yanma. birde sabahları ve gün içinde ara ara başım dönüyoo bunlar normalmi arkadaşlar.. :CüvCüv:

canım bende çok çabuk yoruluyorum bebişten kaynaklanıyor bunlar. iki basamak çıkayım nefes nefese kalıyorum sanki koşmuşum gibi :)
anlattığın şeyler çok normal bence olumsuz bir şey yok herşey yolunda görünüyor cicim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…