bebek yapalım derken:))

inşallah çektiğin eziyete değer gerçektende ama hepsinden vazgeçtim tüm hayatınız boyunca hatırlayıp güleceğiniz harika bir anı bence bu size mutluluk versin...

ya ayıp yaa hıcmı utanmıyosunuzz yaptık falan .. dunyanın sonu gelmıs herkes özelını ınternet sıtelerınde yayınlar olmus..

sende bu tür şeyleri merak ediyosun ki bu topiktesin adı üstünde cinsellik bölümü bu yemek tarifi vermemimi bekliodun rahatsız oluyosan girme bu bölüme allah allah bu topikte başka ne olabilirki bu tarz muhabbetler karı koca arasında olağan şeyler bunlar detaya falan girmedim başımdan gecen komik olayı paylaştım arkadaslarımla ve hiç rahatsız olmadım ama sen madem rahatsız oluyon bu topiğe girme arkadasım git yemek tariflerine falan bak ok?...

boşver arkadasım ya onlarda meraklı olmasın cinsellik bölümüne girmesinler bunu söyleyen arkadaslar eminim bizden daha meraklı bu tarz konulara ama neyse.....hiç umursamıom bile eleştirenleri benim gercek ortamda nasıl biri olmadığımı bilmeden konuşup yorum yapanlara sözüm yok

valla ne diyim öncelikle kaza bela olmamış geçmiş olsun ama baya ateşliiymiş:) inşallah sağlıklı bi bebeğin olur cnm

ayy canım ya bu ne azimmiş böyle valla.. rabbim bu emeğinizi boşa çıkarmaz inşallah ya ben diğer sayfaları okumadan yazıyorum ama birazdan okurum inşallah hamilesindir öpüyorum canım..

ayyy illaki bi tartışma ortamı çıkaracak birileri.. yaşayan kişi paylaşmış bizimle sanane hayret bişey yaaa

insallah cekdiginiz eziyetlere deger,güzel haberler verirsin:Saruboceq:
cok güldüm bu arada:roflol::roflol:

Bencede ya aceleye gelmez o işler öyle.

Yoksa bebek diye evinizde hasar oluşabilir,aman dikkat.

Gecenin bu saati çok güldüm bende :roflol:

vay be ne azimle iş başı yapıyosunuz siz öle daha bide kalınca nöbetten filan kaytarılıyo
Allah emeğinizin karşılığını verir canım inşallah
hakkında herşeyin hayırlısı olsun

:sm_cool:
süpersiniz valla evide yakacağınız hee neyse allah emeğinizin karşılığı verir inşallah bıcır bıcır bebeleriniz olur inşallaahh

bu bebişler çokk cadıı yaa bunlar için yapılmayan şey okunmayan dua kalmıyor. hakkında hayırlısı olsun canımcım :)

ilahi canım ya çok güldüm valla :roflol::roflol:bu enerjiyi nerden buluyonuz kızzz

ayyy cok hoş ya öğle yemeğiniz cok iyi olmuşş
Allahım bebişinizi hayırlısıyla verir inş.

ayyyyyy cnm sagol valla çok güldürdün benide.allah senin ve isteyen herkesin emeklerini boşa çıkartmasın.hayırlı haberlerini beklyorum.

megilara´isimli üyeden Alıntı
bence Bu Kadar Mahrem şeylerin Paylaşılması Hoş Değil
bu kadar katı bakacak bışey yok bıraz çagdaşlaşalım bence sevgıı adlı arkadaşımız hoş bır anısını paylaşmış bu kadar mahrem bır bölüme neden gırdınız onu anlayamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…