bebek yapalım derken:))

ay çok güldüm ya sırnaşık şey
bebiş bilse kendini bu kadar isteyen, bekleyen anne babası var koşa koşa gelirde herhalde kendini naza çekiyor yaramaz inşallah çıkmıştır yola en kısa zamanda haberini alırsınız. Allahım isteyen herkese nasip etsin, aratmasın yarabbim.a.s.

çok saol buay kısmet değilmiş bakalım buay nolcak bizim bebiş çok nazlı o bi gercek ama gelsin onu poposundan dövücem annesini bu kadar beklettiği için:))şaka biyana umarım artık gelir çünki umutsuzluğa kapılmaya başladım

:roflol: :roflol:walla ne zamandır böyle gülmemiştim.hem yaşadığın olay hem de maşallah kızların topice ekledikleri tolkşovcuları aratmıyo:roflol::roflol::roflol:
umarım ateşinin küllerinden doğan anka kuşu gibi sizin ateşinizden de nurtopu gibi bi bebiş doğar

inşallah canım inş en yakın zamanda isteyen herkesin olur evi temizlerken gülememeiştim sinirden ama şimdi gülebiliorum:)

adet gününden 14 gün sonra yumurtlama olur..12.günde çalışmaya başlayabilirsiniz..yani 30 gün çalışmaya gerek yok..aklında olsun..

saol canım biliyorum yumurtlama günlerimi falan ama işi garantiye almak için erkenden başalıoz heray çalışmalara

Hahay cok komikmiş canım yaa evi yakıyormuşsunuz neredeyse bebek yapıcaz derken :teytey:sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
işalah hayırlısıyla olur şekerim

ateş bacayı sarmış diye buna denir heralde:)))))))))inşallah en kısa zamanda bebeğinize kavuşursunuz.sonuçta söylenecek tek bir söz kalır-------azmin zaferi----------sırnaşık şey

kızlar konu yanlış yerdemi bilmiyorum ama.eşim doktor ve hastane eve yakın öğle yemeğine gelecem hastanenin yemeği güzel değil falan dedi neyse geldi öğle yemeğine değil meger başka şey için gelmiş:))akşam nöbetciydi ve eve gelmicekti e bebek istiyoruz diye hiçbigünü boş geçmiyoz maşallah:))neyse bende kızartma yaptım yanına çay kahvaltılık falan neyse dedim yemeğini yede ondan sonra yok tutturdu yemekten önce bende kızartmayı tavadan aldım çayıda yeni koymuştum ocağa eşimde hadi hadi derken kafa kalmadı tabi kızartmayı kapatacagıma çayı kapatmışım bizimde yatak odasıyla mutfak arası baya çok neyse tam yapacakken siyah dumanlar gelmeye başladı çok kötüydü meger tavadaki yağ bitmiş mutfak dolabına kadar sıçramış ateş az kalsın ev yanıyomuş.mutfak tavan fayanslar aklnıza gelebilecek hersey simsiyah is olmuştu eşim tavanı boyattı halıyı yıkamaya verdik.fayansları silmek falan derken kaç günü aldı bebek yapalım derken evi yakacaktık valla.o günü hiç unutmucamm:))aman değer inşallah çektiğim eziyete 3 gün kaldı adetime bakalımmm.
:roflol:ay Allah davul etmesin seni.beni güldürdün ya Allahta seni güldürsün bu kadar emeginin karsiligini alirsin insaallah............

çok şekersiniz yaa..inşallah rabbim kalbine göre verir. çalışmalara devam :teytey:hayırlı haberlerini bekliyoruz.a.s.

ya ayıp yaa hıcmı utanmıyosunuzz yaptık ettık ayaklarımı hawaya kaldrdım falan .. dunyanın sonu gelmıs herkes özelını ınternet sıtelerınde yayınlar olmus..

Son düzenleme:
ya ayıp yaa hıcmı utanmıyosunuzz yaptık falan .. dunyanın sonu gelmıs herkes özelını ınternet sıtelerınde yayınlar olmus..

demek ki sen de utanmıyorsun ki cinsellik bölümüne gayet rahat tıklayabiliyorsun diger yazdıklarınıda okudum sürekli cinsel bölümde olanlara yorum yapmıssın ve elestirmişsin kendine gel arkadas :kızgın::eek:klava:

ya arkadaşlar o zaman girip okumayın rahatsız ediyorsa. hem ne kadar ayıp karşıdaki insanları böyle ahlaksız gibi değerlendirmek onların ahlak anlayışını eleştirmek. burası sanal bi ortam ve bazen insanlar yaşadıkları eğlenceli komik şeyleri yazıyor. burda herkes tebessüm edip iyi dileklerinde bulunmuş bebek konusunda. kimse belden aşağıya vurmuyor.asıl garip olan burayı girip okuyup insanların özel hayatlarını ahlaklarını inançlarını eleştirmek. madem rahatsız oluyosun sende tepkini okumayarak koy. a.s.

Son düzenleme:
Size anne babanız demedimi +18 olduğunu....:enbuyukkk:
eeee daha ne o zaman!!!!!sengözlerimebaksanab
:roflol::roflol::roflol::roflol:

X