bebek yapalım derken:))

allahtan erken farketmisiniz ya farketmesiniz kapısı filan kapalı olsa kapıya kadar millet gelse ne yapcaktınız ama insallah emekleriniz bos cıkmaz

canım valla verilmiş sadakanız varmış.... ama bi yandan da acaip komik ya:roflol::roflol: ay evet bunlarda bikere yapıcaz dince tamam daha durmak bilmiyolarr.. inşallah canım allah gönlüne göre verir..Şeniz

O Zaman Sen Paylaşma Arkadasim Benim Paylaşimamada Saygi Göster Okuma Yorum Yapma Bu Kadar Basit Biz Burda Aile Gibiyiz Arkadasiz Ve Bu çok Normal Sende Bundan Sonra Benim Açtiğim Konulari Mahremdir Nasilsa Diye Okumazsin Es Gecersin Olur Biter Ok?..[/QUOT

öncelikle neden bu kadar sinirlendin anlamadım..........
sonraaa ben zaten bu kadar mahremimi kardeşimle bile paylaşmam
paylaşımına saygı göstermiyor falan değilim sadece fikrimi söyledim
asıl fikre saygı göstermeyen sensin
ne bu asabiyet anlamadım

canım valla verilmiş sadakanız varmış.... ama bi yandan da acaip komik ya:roflol::roflol: ay evet bunlarda bikere yapıcaz dince tamam daha durmak bilmiyolarr.. inşallah canım allah gönlüne göre verir..Şeniz

amin canım saol.....biz sözüünün eri insanlarız yapıcaz dediysek yaparız engel tanımayız:))

insallah cektigin sıkıntıya degmistirde güzel haberlerini alırız bu arada benim esimde doktor belkide birbirimizi tanıyoruzdur diye düsündüm yada eslerimiz tanısıyordur

O Zaman Sen Paylaşma Arkadasim Benim Paylaşimamada Saygi Göster Okuma Yorum Yapma Bu Kadar Basit Biz Burda Aile Gibiyiz Arkadasiz Ve Bu çok Normal Sende Bundan Sonra Benim Açtiğim Konulari Mahremdir Nasilsa Diye Okumazsin Es Gecersin Olur Biter Ok?..[/QUOT

öncelikle neden bu kadar sinirlendin anlamadım..........
sonraaa ben zaten bu kadar mahremimi kardeşimle bile paylaşmam
paylaşımına saygı göstermiyor falan değilim sadece fikrimi söyledim
asıl fikre saygı göstermeyen sensin
ne bu asabiyet anlamadım

sen paylaşma arkadasım kimse sana paylaş demediki ben paylaştım ve gayette mutluyum.ayrıca asabi falan değilim arkadasım bende bundan sonra konularımı okumazsan rahatsız olacağın şeyleri engellemiş olursun demek istedim.ayrıca bebği leyleklerin getirmediğini herkes biliyo a.s.

çok güldüm günümü neşelendirdiin dolayısıyla bebişimi de güldürdüün için teşekkürler:)

canım ya çok güldüm valla geçmiş olsun

inşallah bu ay hamile kalırsın da bu da güzel bir anı olarak kalır sende

:roflol::roflol:süpermişş yaa.ee olusa bi oğlunuz adınıda ateş koyarsınızz:roflol:kıs allah sizi netmesin ya siz değilde komşulara gelseydi duman siz evde yoksunuz diye itfaye falan çağırsalardıı:roflol:artık çarşaflara dolanıpp çıkardınız kapılara:roflol:.allah gönlüne göre versinn canımm umarım hamişsindirŞeniz

neyse Allah korumus,yangin falan cikmamis...
Eeee insan bebek isteyince böyle herseyi unutup ona odaklaniyor..
hayirlis olsun canim insallah hamile kalirsin.ki bence kalacaksin insallah cunku cok azimlisiniz calismalara devam:)))))))

ahhh bu bebişler sizin icin yapmadıgımız yok...

:roflol::roflol:süpermişş yaa.ee olusa bi oğlunuz adınıda ateş koyarsınızz:roflol:kıs allah sizi netmesin ya siz değilde komşulara gelseydi duman siz evde yoksunuz diye itfaye falan çağırsalardıı:roflol:artık çarşaflara dolanıpp çıkardınız kapılara:roflol:.allah gönlüne göre versinn canımm umarım hamişsindirŞeniz

ayyy cok guldum kızzz :sm_cool:sen cok yasa emıııı hıc gulecıgım yoktu :icecream:
canım ınsallah bu emeklerın bosa gıtmez de en kısa zamandada hamıs olursun :asigim:

:nazar:

kız allah seni napmasın ....eşime söyledim erkek olursa ateş kız olursa alev:))olcak ismi.ayyyy düşünsene itfaiye giriyo eve biz çıplak ayyyyyy düşünmesi bile çok kötüü.bu arada adet günüm yarın ama heray şişen acıyan göğüslerim buay şişmedi bu iyi bişey mi kötü bişey mi anlamdımmm:sm_confused:

canım çok güldüm yaa..ne diyelim Allah emeklerinizin karşılığını versin.. açıkcası merak ediyorum bakalım bunca yaşanan şeyden sonra ateşmi gelecek alevmi:)))))...:))

:roflol::roflol: çalışma azminize hayran kaldım..ilaç içer gibi yemeklerden önce 1 tane yemeklerden sonra 1 tanesırnaşık şeysırnaşık şey ay çok güldüm inşallah Rabbim emeğinizi boş çıkarmaz:teytey:

:roflol::roflol::roflol::roflol:

arkadaslar yarın adet günüm ama heray ağrıyan sızısından üstüne yatamadığım göğüslerimde buay sızı mızı yok şiştiler ama ağrımıyolar anlamadım yani:))bu iyi bişey mi kötü bişeymi anlamadım ama benim gibi olanlar varmı kızlar sadece ucunu hafif sıkınca ağrıyo o kadar

X