bebek yapalım derken:))

demek ki sen de utanmıyorsun ki cinsellik bölümüne gayet rahat tıklayabiliyorsun diger yazdıklarınıda okudum sürekli cinsel bölümde olanlara yorum yapmıssın ve elestirmişsin kendine gel arkadas :kızgın::eek:klava:

cnm baska yerlere gırmedım cnku oralardakı konular sewıyelı olması gerken gibi ilerlio..girdiğim oluyor ewt ama yorum yazmak bu bölume kısmetmıs sen nıye bu kdr alındınkı yarası olan gocunur ortaya attıgım bı laftı söylemek sanamı düştü..

Burda Aile Gibiyiz..

cnm sen ailene gunde kaç posta yaptıgını hangı sekıllerde durdugunu snrada hergun banyo yaptıgını anlatıyrmusun??hyr cvbın ewtse saygı duyarım..

:dance: Emeksiz yemek olmaz çalışın yorulun ki dinlenirken tadını çıkarın Kucağınıza mis kokulu bir MelekLe ...Dilerim sonuçların pozitiftir :emir_bebek:

benım merak ettıgm eşlerınız ne dıyo bu anlatmalarınıza hayır yanı bazı ınsanlar baskalarının bılmesını istemes emınmkı burda yazılanlardan haberlerı yoktur..yoksa onlarla beraber mi yazıosn grup ahahahahah..

buraya sadce kadınlar girmiyodur eminim kapıda güwenlik yok:))) yanlış anlayıp Ip adresınden bılgısayarındakı bılgılere ulaşır hatta öle bısey yaparlarkı oturdugun adresıne kdr ulaşır blgısayarın işlewleri saymakla bıtmez aynı zmnda sapık erkeklerinde ısrarları bilmem anlatabıldmmı..yoksa banane bni ilgilendrmez

sevgi valla çok hoşsun canım yaa...ama azminizi tebrik etmemek gerçekten elde değil..yani herşeye rağmen vazgeçmeden istikrarlı davranmanızı kutluyorum..Rabbim hayırlı bi evlat versin inş size..

valla canım inşallah bebişiniz olur da çabalar boşa gitmez valla zor iş hamile kalmak düzenli olarak yapmak sıkıcı olmuyor mu insan sanki mecburiyettten yapıyor gibi oluyor kolay gelsin canım

çok güldümm inşallah bebeğine kavuşursunda en kısa zamanda.. bi daha başka bi yeri yakmazsınız çokk hoşsunuz

yakın da hasta olurumm yarın olabilirimm herkeslerr eline bebiş alırkenn bendee su torbamı alıyorumm her ayy çünküüçok karnımm ağrıyorr lülülülülülü

Ya herkes;
alemsin ya , çok komiksin, allah iyiliğini versin, hala güüyorum gibi mesajlar yazmış ama ben hiç gülmedim, ne var olabilir başka bir iş içinde yapabiliriz bu hatayı, bazen gerçekten şaşırıyorum bayanların yorumlarına. İlginç.....fisfisfis

arkadaslar beni merak edenleriniz olmuş ben geçen ay bebğimi düşürdüm bikaç ay istirahatteyim yani...ama yılmış değilim...yerimseniben

X