bebek yapalım derken:))

hajhahahhahaha hıc gulecegım yoktuu cok ıyı geldı yaaa.. alah sızı ne etmesın hemııı acemı asıklar :))

canım gebeliğin il ayında sanki adet olacakmışsın gibi bütün belirtiler oluyor ama adetin olmuyor tabiki, gögüsler de çok fazla hassaslaşıyor dokunsan canın yanıyor

sabah sabah çok güldüm :roflol: aynen çocuk yapıcaz diye bazen bizimde hiçbirşeyi gözümüz görmüyor inşallah o kadar eziyete değer canım Şeniz

ahahaha, çok güldüm valla, emeklerinizin karşılığı nur topu gibi bir bebiş olur inşallah.

ayyyyyyyyyyy canım cok hoşsunuz valla
acıklamada yapamazsınız kimselere ne yaparken yandı o sırada siz ne yapıyordunuz şey.......

ayyyyyyyyyyy canım cok hoşsunuz valla
acıklamada yapamazsınız kimselere ne yaparken yandı o sırada siz ne yapıyordunuz şey.......

evet ya kaynanm soruyo nasıl oldu diye seyyy ocagın altını açık bırakmışım işe gec kalmasın diye acele ettim falan gibi geciştirdim ama bizde bu olay anneden kıza gecme falan herhalde aynen babamda bigün iş arası gelmiş ve aynı şekil ev yanacakmış tabi annem neden açık unuttuğunu söylemedi ama bizimki gibi bişey olduğu kesinnsırnaşık şey

çok komiksiniz valla ama yanlış bişey var hergün birliktelikle çocuk olmaz sadece yumurtlama günlerinde olur da adetinin 13. 14. 15 . günleri arası

ay çok güldüm ya sırnaşık şey
bebiş bilse kendini bu kadar isteyen, bekleyen anne babası var koşa koşa gelirde herhalde kendini naza çekiyor yaramaz inşallah çıkmıştır yola en kısa zamanda haberini alırsınız. Allahım isteyen herkese nasip etsin, aratmasın yarabbim.a.s.

:roflol: :roflol:walla ne zamandır böyle gülmemiştim.hem yaşadığın olay hem de maşallah kızların topice ekledikleri tolkşovcuları aratmıyo:roflol::roflol::roflol:
umarım ateşinin küllerinden doğan anka kuşu gibi sizin ateşinizden de nurtopu gibi bi bebiş doğar

:roflol:
ay hala gülüyorum allah iyiliğinizi versin:roflol:
inşallah bebek sahibi olursun bitanemmmm Şeniz

adet gününden 14 gün sonra yumurtlama olur..12.günde çalışmaya başlayabilirsiniz..yani 30 gün çalışmaya gerek yok..aklında olsun..

bende çok güldüm ve merak ettim şimdi hamile olunca haber ver emi bide hergün yapmayın sperm biriksin bide bittikten sonra havaya kaldır ayaklarını 2 yasında bir kızım var oglumda yolda:) tecrübe konusuyo:)

ayyy çokkk güldüm yaaaa... hamile kalınca haber ver canım yaaa... Allah emeklerinizi boşa götürmesin....

ayyyy canım ya çok güldümmmm:roflol::roflol::roflol:inanamıyorum sana bu kadar uğraş üstelik mutfağı yak ama yinede vazgeçme ilahi belliki çok kararlısınız inş ALLAH tez zamanda verir bir bebek emegine karşılık....:hooray::hooray:

çok komiksiniz valla ama yanlış bişey var hergün birliktelikle çocuk olmaz sadece yumurtlama günlerinde olur da adetinin 13. 14. 15 . günleri arası

biliyorum canım hergün değilsede 30 günün 20si boş geçmio:))buayda birgün yapıp bigün yapmadan denicez bakalıminş buay hayırlısıyla gelir bebişim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…