bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

Ne oldugunu tam bende bilmiyorrum canim arkadaslar oyle karar almislar sanirim ama ikizkardes gelsin de söyler herhalde

arkadaşlar ikizbebiş44 ilgileniyordu dualarla şimdi kim ilgileniyor kim ilgileniyorsa listyi düzeltsin ben bıdıkcım nickimi değiştirdimm bu nickimi eklesin listeye buarada 100 yaşafi 10 ayetlkürsi okudum bugnkü arkadşımıza

arkadaşlar ben bıdıkcım cansu :18::18:yeni nickle giriyorum neolmuş bu topiğe bayagı karışmış herkes nerede duygucum ikizbebiş44 gitmiş konuyu başlatan arkadaş nerde listaeyi kim düzenliyor duayı kim topluyor arkadaşlar biriniz cvp yazsanız ecrin elanor serçem biriniz bilgi werinn :18::18::18:

arkadaşlar ben bıdıkcım cansu :18::18:yeni nickle giriyorum neolmuş bu topiğe bayagı karışmış herkes nerede duygucum ikizbebiş44 gitmiş konuyu başlatan arkadaş nerde listaeyi kim düzenliyor duayı kim topluyor arkadaşlar biriniz cvp yazsanız ecrin elanor serçem biriniz bilgi werinn :18::18::18:

canım bende anlamadımkı ıyıce karıstırdım bende duzenleyenın kım olduğunu anlamak ıcın bakınıodum bende azönce çok dagıldı sanırım

ikizbebiş ruya4444 nicki olmuş değiştirmiş yani ...neden yok bende bilmiyorum inanın .... hergün akşam gelirdi mutlaka ...hayırdır inşallah .......

canlar şuan listeyle kimse ilgilenmiyor,şimdilik hepsi gittii,çok anlamıyorum ama ben bugün bi bakayım listeye,yanlız bende 2 gün sonra Ankaraya gitcem 10 gün giremem nete

nerdesiniz kizlar ya buralar yine dagilmis ben adetliyim o yuzden dua okuyamiyorum affiniza siginarak :KK48:
ama bitince mutlaka okuyucam
neden yok bizinm liste:26:
bu arada bidikcim hos geldin canim artik sana tveety cim diye bilirmiyim:KK42:
nolur kizlara mesaj at gelsinler :KK50::KK50:

nerdesiniz kizlar ya buralar yine dagilmis ben adetliyim o yuzden dua okuyamiyorum affiniza siginarak :KK48:

tveety kaç tane okunndu kaçtane daha gerekli on ggöre okuyayım diye geldim ama yoksun ??????????100 tane ayetel kursi 100 yasafi okuyayım mı eksik çoksa diyecektim...ama yoksun neyse ben şuan 100 tane okuyacağım mutlaka haberin olsun eklersiniz...

dualar alınacak toplanacak kimse yok ne oluyor bu topiğe yaaa ....Allah Allah çok tuaf ..

deniz için okunan dua sadece 30 ayetel kursi 400 ya şafi tek bir kısçedua etmiş bende edeyim dedim ama kimseler yok ...topiğin sahibinin gelip kışlardan birine devretmesi gerekli kk ile konuşup onun için bence bu durumu bekletmeliyizyoksa kimse gelip bildirmez yada okumaz diye düşünüyorum en güzeeli bu durumu ertelemek başka çare yok bence ........çünkü bugün deniz arkadaşımıza toplayamadık duayı olmadı yani ........

asbelove hoş geldin senin dualar toplanmış canım yani 313 ayetel kursi 100 ya şafi fazlası bile var ...onun için için rahat olsun canım...

deniz için okunan dua sadece 30 ayetel kursi 400 ya şafi tek bir kısçedua etmiş bende edeyim dedim ama kimseler yok ...topiğin sahibinin gelip kışlardan birine devretmesi gerekli kk ile konuşup onun için bence bu durumu bekletmeliyizyoksa kimse gelip bildirmez yada okumaz diye düşünüyorum en güzeeli bu durumu ertelemek başka çare yok bence ........çünkü bugün deniz arkadaşımıza toplayamadık duayı olmadı yani ........

asbelove hoş geldin senin dualar toplanmış canım yani 313 ayetel kursi 100 ya şafi fazlası bile var ...onun için için rahat olsun canım...

Ben okudum deniz icin ve yazDim cnm.bence herkes okuyup yazmaya devam etsin.sayisi artik onemliz degil allah kabul etsin napalim yapcsk bise yok.

Canimm tsk ederim sayıya hic bakmadim zaten duasini yaparken Raabim ksbul eder insallah Allahım hepinizden razi olsum:KK16:

Bende deniz arkadasim icin 30 ayetel kursi 100 ya safi cektim Allahim gönlünde ki muradi nasip etsin inşallah:KK16:

م Bismillahirrahmanirrahim.
Günde 313tane AYET-EL KÛRSİ ve 100 Ya ŞAFİ İsmi Azamı
okuyup hediye edelim

YA KAADİR,YA KAYYUM YA KAVİYY YA KAİM,YA CAMİ YA VEDUD,YA KUDDUS OLAN ALLAH’IM SANA TÜM MÜBAREK İSİMLERİN İLE SESLENİP ELLERİMİ İLAHİ DERGAHINA AÇTIK DUALARIMIZI KABUL ET AMİN

"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn"
"Anlamı : Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti.Peygamberimiz Hz.Muhammed S.A.V e Salat ve Selam olsun

DUA LİSTEMİZ

nick okunacak tarih ne için okuyoruz?

ikizbebis44/duygu 15.07.2013 pazartesi sevdiğine kavuşup hayırlısı ile evlenmesi ve sağlıklı sorunsuz hamişlik 313Ayetel kürsü+1991 Ya Şafi okuduk Allah kabul etsin amin

sercem1/aypara 16.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi+2800 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

pembeptk/melek 17.07..2013 çarşamba sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi+2300 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

volim/özlem 18.07.2013 perşembe sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi +4850 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

tulay_20/tülay 19.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi 4053 Ya Şafi

asbelove/canan 20.07.2013 cumartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik ve aşılamasının tutması 555 Ayetel Kürsi 2300 ya şafii

deniz_1988 21.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik 120 Ayetel kürsi 833 ya şafii

Nargazeli /çiğdem 22.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

niley 23.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamilelik

folikasitka 24.07.2013 carsamba sağlıklı sorunsuz hamişlik

ecem 25.07.2013 persembe sağlıklı sorunsuz hamişlik

ECEM8736 /canan 26.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik

bulutefe/ceylan 27.07.2013 cumartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

anneolmak/hande 28.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik

umudumbitmesin/halime 29.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

AhmetYahya /emine 30.07.2013 salı Sağlıklı sorunsuz hamişlik

nfy_9185/nafiye 31.07.2013 çarsamba Sağlıklı sorunsuz hamişlik ve tüp bebeğinin tutması

elanor01/çiğdem 01.08.2013 Perşembe Sağlıklı sorunsuz hamişlik

BIDIKCIM /cansu 02.08.2013 Cuma Sağlıklı sorunsuz hamişlik
ebrulimavi/ebru 03.08.2013 Cumartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik +hayırlı sağlıklı evlat için
ecrin23/merve 04.08.2013 Pazar hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlarının olması
ada67/ 05.08.2013 Pazartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik tüp bebeğin tutması
mabelkiz/mabel 06.08.2013 Salı Sağlıklı sorunsuz hamişlik
rose3507 07.08.2013 Çarşamba Sağlıklı sorunsuz hamişlik

Arkadaşlar yazarken herkese ne okunduysa yazdım ama bence bir karar verelim katılım azaldı neyapalım sizce

hoşbulduk kardeşim evet tveety oldum artık ikizbebiş gelmeyecek artık galiba bende anlamadım konuyu açan arkadaşda yok duaları sen toplasan bende çok giremyrm eşim pek sıcak bakmıyor herzaman giremiyorm sen toparlasan topiği :18::18::18:En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

X