bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

Canim benim aglattim beni yine:KK14: gelecek bebis annesinin bu kadar ozlemle onu bekledigini bir bilse keske:KK16: Allahim razi olsun senden dualarinda oldugumu bilmek yeterli seni seviyorum can arkadasim benim:KK16:

Canımm kıyamam sana ağlama inşaallah gelecek meleğim...aylardır kuru yaprak gibiydim bu aralar birşey oldu gözümden yaş dinmez oldu..Rabbim içime bir ateş düşürüd kii inşaallah meleğimin müjdesidir tedaviye başlamma için yanmıştır o ateş...başlayacağım tedavimle artık acım ızdırabım diner yüüzm güler....
son iki gün kaldı demek içimdeki ses meleğin seninle bırakmadı annesini demek istiyor Rabbim haklı çıkarsın inşaallah...el mubdi çek bol bol bitanem elini karnına koyupp tutunsun inş.meleğin ayrılmasın 9 ay:nazar::nazar::KK49::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

ekledim canım aramıza hosgeldin insallah bebişine en yakın zamanda kavusursun insallah

hoş buldum caım ... ismin değişmiş :KK53::KK53::KK53::KK53:sen misin ikizbebek benim kafa karıştı ........

Arkadaşlar bugün heberlerde pcos hastası bir kadınn 17 yıl sonra 9.tüp bebek denemesinde çocugu oldugunu duydum kadın adına çok sewindim ama beni üzen şey 17 yıl sadece pcos yüzünden olmamış we 9 tüp bebek we 3 aşılama 9.da olmuş maddiyatları warda yaptırmşlar ya olmayanlar neyapacakk haberde kadnn pcos dan dolayı çocugu olmadıgını söyleynce eşimn suratı değişti üzüldü bende çok üzüldüm normal yolla tedaviyle olmazsa bizim tüp bebek yaptırack gücümz yok ortahalliyiz napıcaz ozamn çok canm sıkkn akşamdan beri

ben de çok üzüldüm ama 30 35 yaş sonrası çocuk yapmak zorlaşıyor kadın kaç yaşınaymış acaba .......
olsun umudunuzu kaybetmeyin asla ......

evet bugun itibariyle 24 yasima girdim kizlaaaaar :KK9: ama evladsiz bu yasin tadi yok keske kucagimda yavrum olsaydi :emir_bebek::emir_bebek: sukur ama esim annem babam ablam kardesim herkes var :nazar::nazar: birtek bebegim eksik yinede Allahdan dilerim gelen yili kucagimda bebegim olsun pastamin mumlarini bebegim kucagimda ufluyim :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK69:
eveeeeeeeeeeeeet bakalim sizin bana dogum gunu dualariniz ne kizlar :KK1::78::78::78:
hepinizi opuyorum Allah dualarimizi kabul etsin herkes mutlu cocuklu olsun :emir_bebek::emir_bebek:

doğum gününü kutlar sağlık huzur mutluluk bebiş getirmesi dileğimle canım iyi ki doğdun üzülme elbet olacak .....Allahın izniyle...

Kendimiz icin okuyor muyuz bilmiyorum ama 50 ayetel kursi 300 ya safi okudum nolur dualarinizi esirgemeyin son 2gun bebişimin benimle olup olmadigini ogrenmemiz icin:KK16::KK16:

canım bugün ben okurum senin için miktarı önemli mi acaba ???? buün sıra sende mi?????

Canımm kıyamam sana ağlama inşaallah gelecek meleğim...aylardır kuru yaprak gibiydim bu aralar birşey oldu gözümden yaş dinmez oldu..Rabbim içime bir ateş düşürüd kii inşaallah meleğimin müjdesidir tedaviye başlamma için yanmıştır o ateş...başlayacağım tedavimle artık acım ızdırabım diner yüüzm güler....
son iki gün kaldı demek içimdeki ses meleğin seninle bırakmadı annesini demek istiyor Rabbim haklı çıkarsın inşaallah...el mubdi çek bol bol bitanem elini karnına koyupp tutunsun inş.meleğin ayrılmasın 9 ay:nazar::nazar::KK49::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:
Canim benim bu ara stresten mi neden bilmiyorum herseye agliyorum gelecek Allahimin izniyle bu sefer tedavinle gelecek bebislerib insallah ben yürekten inaniyorum insallah canim benim insallah hislerin dogru soyluyordur:KK16:tamamdir canim hemen basliyorum okumaya insallah tutunmustur bebisim benimledir de p.tesi mujdemi veririm sizlere Rabbim yuzumuzu güldürsün insallah tez zamanda :KK16:
hoş buldum caım ... ismin değişmiş :KK53::KK53::KK53::KK53:sen misin ikizbebek benim kafa karıştı ........

ben de çok üzüldüm ama 30 35 yaş sonrası çocuk yapmak zorlaşıyor kadın kaç yaşınaymış acaba .......
olsun umudunuzu kaybetmeyin asla ......

doğum gününü kutlar sağlık huzur mutluluk bebiş getirmesi dileğimle canım iyi ki doğdun üzülme elbet olacak .....Allahın izniyle...

canım bugün ben okurum senin için miktarı önemli mi acaba ???? buün sıra sende mi?????
Evet canim bugun sira bende asilama yaptirik bu ay son 2 gun o yuzden biraz heyecan var okuyabildigimiz kadar okuyup sayi bildiriyoruz Allah razi olsun sendende:KK16:

Ne oldugunu tam bende bilmiyorrum canim arkadaslar oyle karar almislar sanirim ama ikizkardes gelsin de söyler herhalde

hayırlısı olsun bakalım ......
asbelove okuyup bildiririm mutlaka iftardan sonra...sayı var mı belirli ne kadar okunnacağı konusunda yoksa okuyabildiğimiz kadar mı ???

hayırlısı olsun bakalım ......
asbelove okuyup bildiririm mutlaka iftardan sonra...sayı var mı belirli ne kadar okunnacağı konusunda yoksa okuyabildiğimiz kadar mı ???

Ayetel kursi 313 adet ama ya safinin sayisi yok okuyabildigimiz kadar Allah razi olsun

kızlar biraz önce garip bişey oldu ilk defa böyle bişey oldu dikkatimi çekti sağ kasığımdan başlayarak iğne batması gibi bi acı iğne sanki sağa sola saplandı 2 saniye aralıklarla 3 kere oldu nefesim kesildi acıdan ne olduğunu anlayamadım ilk defa odu böyle bişey yaşayan var mı

Son düzenleme:
topiğe baktım 50 tane 20 tane filan ayetel kursi okuyanlar var ilk sayfa da da313 ayetel kursi yazıyor o yüzden sordum canım ....

cnm herkes okuyabildiği kadar okuyup bir kişi için 313e tamamlıyoruzz,fazla olursada bigün sonra okuyacağımız arkadaşa ekliyoruzz

cnm herkes okuyabildiği kadar okuyup bir kişi için 313e tamamlıyoruzz,fazla olursada bigün sonra okuyacağımız arkadaşa ekliyoruzz

hımmm anladım çünkü bir kişi 313 tane ayeel kursiyi zor okur diye düşündüm tamam anladım akşama gelip okuduğum sayıyı bildiririm mutlaka ....teşekkürler...

Allah razı olsunn . nolur yanlış anlamaa yaşadıkların anılarımı canlandırdı o dönem daha beterinin başıma geleceğini bilmeden nasıl üzülürüdm nasıl içli ağlardım....geçmişimi gördüm....o günlerime imrendim belki de....
Rabbim gözündeki yaş kurumadan göndersin meleğini inşaallah canımm..:KK16::KK16::KK16:
aaaaaa bitanem yalnis neden anlamaliymisimki ben cok guzel anliyorum seni herkesin bir kaderi vardir onu yasar dun kkda bir mesaj okudum kiz ilk yazmiskki bana asla cocugun olmayacak dediler cok kotu oldum veee sayfalarda sona dogru gitdim bir baktim kiz hamile Rabbim bir kapiyi kapar oburunu acar kimseyi darda koymaz vardir elbet bir bildiyi tum kalbimle diliyorum senin bir bebeyin olsun herkesin tabi gozumuzun yaslari dinsin artik bizlerde gulelim cocuklarimizla senlenelim o gunleri Rabbim tez versin:KK16:
Olacak Allahimin izniyle o bebis gobislerimize gelecekler:KK16:
amin insallah canim Rabbim bizi evlatsiz birakmaz elbet verir birgun
hımmm anladım çünkü bir kişi 313 tane ayeel kursiyi zor okur diye düşündüm tamam anladım akşama gelip okuduğum sayıyı bildiririm mutlaka ....teşekkürler...
rosecim canim sagol A0llah razi olsun guzel gonlune saglik burda herkes hamile kalsin diliyorum
malum ben adetliyim dualarinizi okuyamiyicam ama icden diliyorum herkese Rabbim evlad nasib etsin :emir_bebek:

aaaaaa bitanem yalnis neden anlamaliymisimki ben cok guzel anliyorum seni herkesin bir kaderi vardir onu yasar dun kkda bir mesaj okudum kiz ilk yazmiskki bana asla cocugun olmayacak dediler cok kotu oldum veee sayfalarda sona dogru gitdim bir baktim kiz hamile Rabbim bir kapiyi kapar oburunu acar kimseyi darda koymaz vardir elbet bir bildiyi tum kalbimle diliyorum senin bir bebeyin olsun herkesin tabi gozumuzun yaslari dinsin artik bizlerde gulelim cocuklarimizla senlenelim o gunleri Rabbim tez versin:KK16:

amin insallah canim Rabbim bizi evlatsiz birakmaz elbet verir birgun

rosecim canim sagol A0llah razi olsun guzel gonlune saglik burda herkes hamile kalsin diliyorum
malum ben adetliyim dualarinizi okuyamiyicam ama icden diliyorum herkese Rabbim evlad nasib etsin :emir_bebek:

amiiinn inşallah sağol canım hepimize...

500 ya şafi okudum.Rabbim tez zamanda bebişine kavuştursun inşallah.:KK16:

asbelove için 100 ayetel-kursi 200 ya şafi okudum tez zamanda bebeğine kavuşturur Allahım inşallah ol der ve olur .....dualarımız seninle kısçem .......

Canlarim alinti yapamadim telden yazdigim icin hepinizden ayri ayri tesekkur ederim Allahim razi olsun insallah dualarimizi kabul eder Rabbimde size guzel haberler veririm p.tesi gunu insallahhh:KK16::KK49:

Canlarim alinti yapamadim telden yazdigim icin hepinizden ayri ayri tesekkur ederim Allahim razi olsun insallah dualarimizi kabul eder Rabbimde size guzel haberler veririm p.tesi gunu insallahhh:KK16::KK49:

senden de Allah razı olsun inşallah iyi haberlerle gelirsin habersiz bırakma bizi sakın ......

X