bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

aminnnnnnnn.bilmezmiyim her ay hamilelik belirtileri okuyup yaşıyorum ama foss ee dinleme desemde bu imkansız :) o yüzden eğer adetine birkaç günün varsa duramıyorsan gt kan tathlili yaptır

ben ya şafii diye biliyorum canım ya.ama daha iyi bilen arkadaşlarımız emin konuşur sanırım
bende ya şafi diye çekerken karıştırıyorum ya şafi ya allaf veya diğer hangi esmaül hüsnayı söyleyeceksem sonra ya Allah diyorum da ondan sordum:44:

canım teste idrarı dökünce 2. çizgi yeri koyulaşıyo bi süre sonra gidiyo onu diyosan eger malesef olmuyo canım
ama net olarak cıkıp sonra kaybolduysa bilemicem inşallah vardır yinede

evet idrarı dökeer dökmez deilde test ıslandı yok sandım sonra ikinci çizgi yerinde pespembe belirdi eşime gösterdim bir kaç dakika öyle belirgin çizgilendi sonra yok oldu bilmiyorum olsaydı olurdu heralde zaten daha 9 gün var ,yok galiba.. peki göğüste acıma nasıl oluyor tecrubesi olanlardan öğrenmek istiyorum acıma uçlardan mı yoksa köklerden mi oluyor?

oyy oyyy şükürler olsun allahıma yaaa.. çok sevindim..ne mutlu inş sağlıklı bir hamilelik geçirirsin.uzun ömürlü hayırlı evladın olsun

canım henüz hamile değilim p.tesi belli olacak inşallahhh bu msj gerçek olur inşallahhhh

canım o zaman test için bişey diyemem..
ama göğüsler (yani benimki hamile kalınca) uçlardan acımıstı bide göğüs üzerimde mavi damarlar vardı canım

canım erken döllenme olmadıysa 9gün varken çıkması biraz zor ama inşallah bebişin seninledir tutunmaya çalışıyordur göğüs ağrsı da uçlardan oluyor ben çatlatma iğnesi vurulduğumda göğüs uçlarıma dokunamamıştım

hımmm peki arkadaşlar çok teşekkür ederim.. gideyim bari akşama tatlımı yapayım üzüntüye sıkıntıya tatlı iyii geliyor mutlu edeyim kendimi:) öptüm hepinizi hayırlı günler

iyice kötü oldu aramız kuzu beklemedeyim moralim cok bozuk Rabbim sınıyo beni

aminnnnnnnnnnn...inş arkadaşım inş..allah razı olsun..ya ben ağlamaya başladım duygulandım yahu

kız bend e aglarım bak zaten duygusalım insallah güzel haberlerinizi alırız ben kendimden ümidimi kesmeye basladım bari sizlerin müjdenizi alayım

kızlar siz esmaül hüsnalardan çeker ken nasıl ckiyosunuz...
mesela ya şafii çekiyoruz ya ya şafii ya şafii mi diye dua ediyosunuz ya şafi ya Allah diyemi yada daha fazrklı şekildemi:44:

ben onu bi yerden okudumda canım YA ŞAFİ CELLE CELALÜHÜ DEMEK DAHA İYİMİŞ

aminnnn..bende mutlu oldum aşılamam tuttu deyince o yüzden allahın izniyle bebiş seninle

ay bunları duymak bile harika senin bat ne zaman canımcım gerçi sen geçen gün kırmızı kartı yemiştin dimi ne zamandır istiyorsunuz bebek ay ne çok soru sordummm

iyice kötü oldu aramız kuzu beklemedeyim moralim cok bozuk Rabbim sınıyo beni

ya orucun da etkisi vardır bebem,gergin dir merak etme olur düzelir..hemen karalara bağlama.ben ne kötü zamanlar geçirdim asla geri dönülmeyecek olay lar yaşadım ama kaderimde varmış ve şuan aynı yastığa baş koyuyoruz

kız bend e aglarım bak zaten duygusalım insallah güzel haberlerinizi alırız ben kendimden ümidimi kesmeye basladım bari sizlerin müjdenizi alayım

ağladım valla ya.. allah hepinizdn razı olsun ,herkez elinden geldiğince dua etti dilek diledi rabbim geri çevirmesin bebişim için vesile olsun inşş..daha yeni bitti adetim bakalım bu ay ne olacak

ben bugun dua okuyamadim aksam mutlaka okuyup yazicam beni unutmayin aksam yine gelicem bu sefer dualarimla gelicem

hz musa haftanın belirli günlerinde halkın arasına karışır deRt ve şikayetlerin dinlermiş üzgün bir çift görünce onlaRa derdini sormuş
-ya musa bizim çocuğumuz olmuyor Rabbine bizim için de dua edermisin?
hz Musa evine gelip bu çift için dua etmiş.Allah tan bir nida;"Ey musa onlara söyle onlar hiç bir zaman döl tutmayacak."
hz musa çiftin yanına gidip aynen söylüyor arada bir zaman geçtikten sonra yine hz musa halkın arasına karıştığı günde o çifti görüyor ve yanlarında bir çocukla.onlara bu çocuk kimndir diyo.çift ya musa u bizim çocuğumuzdur diyor.
hz musa şaşırarak evine geliyor olayın hikmetini anlamak için Allaha dua ediyor.Allahım onlar döl tutmayacaktı diyor ve gelen nida:
"ONLAR BENDEN ASLA ÜMİDİNİ KESMEDİLER."
onlar o Allahın peygemberi doğuyu söyler biz artık çocuk için uğraşmayalım demiyorlar hem Allahın peygamberine inandılar hemde Allahın her şeye gücü yeter dediler.
bize doktor çocuğun olmayacak dese bitti.bir gün olacağına inanın 1 yıl 5 yıl 1o yıl hiç bir şey sebepiz değil
RABBİM HİÇ BİR KADININ KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN.SORUNLU SORUNSUZ BÜTÜN HAMİLELERE KOLAY DOĞUM NASİP ETSİN HAYIRSIZ EVLATTAN SANA SIĞINIRIZ RABBİM

ay bunları duymak bile harika senin bat ne zaman canımcım gerçi sen geçen gün kırmızı kartı yemiştin dimi ne zamandır istiyorsunuz bebek ay ne çok soru sordummm

ahh kızlar yakındır beni iştn atmaları masam da yığınla evrak ben burda :)) mutlu ol tabi bebiş olcak olcak allahım yanıltmaz inşş..bu ayın 11 de oldum yeni bitti. 4 ay oldu bebiş çalışmalarımız çok değil ama acaba olcak mı olmıcakmı yada anne olamıcakmıyım vs.beni yordu bu düşünceler.çünkü artık neredeyse herkez hemen bebiş sahibi olamıyor..rabbim çok bekletmez inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…