bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

inşallah canım benim bu ayki adetimle başlıyoruz zaten tüp bebeğe inşallah gelicek yavrum hatta yavrularımız...minik mucizelerimiz...
Rabbim bu yolda kimseyi oyalamasın inşallah

birini isterken 3 tane birden gelsin inş :KK34::KK34::emir_bebek::emir_bebek: inşallah tatlım inş..

bitanem niye ağlıyorsun ki? bol bol dua et kendine ve bize.ALLAHIN izniyle tez vakitte hamile olduğunu duyurursun burdan

ya ne bilim hep birlikte dua ettiniz ya benim için bi duygulandım çeşmeyi açıverdimm :KK43::KK43: amiinnn yarabbi hep birlikte inşallah gün sayıp bekleyelim :KK49::KK49:

selam kızlar ben ancak 700 ya ŞAFİ 100 DE ayetel kürsi okuyabildim devam ediyorum okumaya. inşALLAH hayırlısı olur hakkımızda...

birini isterken 3 tane birden gelsin inş :KK34::KK34::emir_bebek::emir_bebek: inşallah tatlım inş..
amin canım yaa keşke ahhh keşkeee:KK31:

selam kızlar ben ancak 700 ya ŞAFİ 100 DE ayetel kürsi okuyabildim devam ediyorum okumaya. inşALLAH hayırlısı olur hakkımızda...
canım Allah kabul etsin ama kendini çok zorlama okuyabildiğimiz kadar okuyoruz bi kişiye 313 ayetel kürsi değilde toplam herkesinkinin313 tanesi bagıslanıyor kalan diğer arkadaşa aktarılıyor canım:KK34:

amin canım yaa keşke ahhh keşkeee:KK31:

canım Allah kabul etsin ama kendini çok zorlama okuyabildiğimiz kadar okuyoruz bi kişiye 313 ayetel kürsi değilde toplam herkesinkinin313 tanesi bagıslanıyor kalan diğer arkadaşa aktarılıyor canım:KK34:[/

AMİN CANIM CÜMLEMİZİNKİNİ İNŞALLAH . VALLA OKUYABİLDİĞİM KADARINI OKUYORUM ZATEN CANIM FIRSAT BULDUKÇA YANİ. :)

kızlar siz esmaül hüsnalardan çeker ken nasıl ckiyosunuz...
mesela ya şafii çekiyoruz ya ya şafii ya şafii mi diye dua ediyosunuz ya şafi ya Allah diyemi yada daha fazrklı şekildemi:44:

Volüm/ÖZLEM kardeşimi için 20 ayetel kursi ve 500 ya şafi okudum.
Rabbim kabül etsin inşallah.:KK16:

Özlem Canım rabbim, gönlünden geçen hayırlı dileklerini şu mübarek ramazan gününde gerçekleştiriversin inşallah.:KK16:

Volüm/ÖZLEM kardeşimi için 20 ayetel kursi ve 500 ya şafi okudum.
Rabbim kabül etsin inşallah.:KK16:

Özlem Canım rabbim, gönlünden geçen hayırlı dileklerini şu mübarek ramazan gününde gerçekleştiriversin inşallah.:KK16:

allah razı olsun.rabbim seninde dualarını kabul etsin.güzel dileklerin içinde çok tşk ederimm bebişler tez vakitte gelsin :KK16::KK16::KK16::KK16: :KK54::KK54: senin bebiş baya nazlı rabbimmm en kısa zamanda o duyguyu sanada tüm bekleyenlerede versin..bayram la beraber bebişinde gelsin bayramın olsun inş..:emir_bebek::emir_bebek:

Son düzenleme:
ben volim arkadaşıma 50adet ayetel kürsi 300tanede ya şafi okudum Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder inşallah tez zamanda:KK16::KK16:

ben volim arkadaşıma 50adet ayetel kürsi 300tanede ya şafi okudum Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder inşallah tez zamanda:KK16::KK16:

allah razı olsun arkadaşım rabbim seninde muradını versin ne dileğin varsa..:KK48::KK69::KK69::KK70:allah hepimize o mücizeyi tez vakitte versinn:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49:

allah razı olsun arkadaşım rabbim seninde muradını versin ne dileğin varsa..:KK48::KK69::KK69::KK70:allah hepimize o mücizeyi tez vakitte versinn:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49:

amin canım aminn inşallah p.tesi salı günü size aşılamam tutmuş bebişim benimle diyebilirim inşallahhhh:KK16::KK16::KK16:

kızlar bişi sordum önceki sayfada siz ya şafiyi nasıl cekiyosunuz..
ya şafi ya şafi olarakmı.
ya şafii ya Allah olarakmı yoksa başka türlümü??:44:

amin canım aminn inşallah p.tesi salı günü size aşılamam tutmuş bebişim benimle diyebilirim inşallahhhh:KK16::KK16::KK16:

oyy oyyy şükürler olsun allahıma yaaa..:KK76::KK76: çok sevindim..ne mutlu inş sağlıklı bir hamilelik geçirirsin.uzun ömürlü hayırlı evladın olsun:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

selam. adetime yaklaşık 8-9 gün var .göğüslerimin köklerinde ( uçlarında değil koltuk altınından gelen kök yerlerinde ) 2 gündür acıma var. ben de test alıp bir bakayım dedim . testi önce yaptım ikinci çizgi yerinde pembelenme oldu çizgi belirdi hatta eşimle çok sevindik sonra 2 dk içinde yok oldu çok moralim bozuldu. kasıklarımda da batma var. psikolojik midir nedir ya da gece cereyan mı yiyorum ondan mı oram buram sızlıyor anlayamadım .. önce çıkıp sonra kaybolur mu??

Son düzenleme:
kızlar bişi sordum önceki sayfada siz ya şafiyi nasıl cekiyosunuz..
ya şafi ya şafi olarakmı.
ya şafii ya Allah olarakmı yoksa başka türlümü??:44:

ben ya şafii diye biliyorum canım ya.ama daha iyi bilen arkadaşlarımız emin konuşur sanırım:KK16:

selam. adetime yaklaşık 8-9 gün var .göğüslerimin köklerinde ( uçlarında değil koltuk altınından gelen kök yerlerinde ) 2 gündür acıma var. ben de test alıp bir bakayım dedim . testi önce yaptım ikinci çizgi yerinde pembelenme oldu çizgi belirdi hatta eşimle çok sevindik sonra 2 dk içinde yok oldu çok moralim bozuldu. kasıklarımda da batma var. psikolojik midir nedir ya da gece cereyan mı yiyorum ondan mı oram buram sızlıyor anlayamadım .. önce çıkıp sonra kaybolur mu??

inşallah gerçekten vardır bebişin seninledir tatlım,hep tek çizgiyi gördüğüm için tecrübe sahibi değilim.bikaç gün bekleyip kan tahlili yaptır canım.hayırlı haberide bize yaz :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

inşallah gerçekten vardır bebişin seninledir tatlım,hep tek çizgiyi gördüğüm için tecrübe sahibi değilim.bikaç gün bekleyip kan tahlili yaptır canım.hayırlı haberide bize yaz :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

inşallahhhhh Allahım gönlümüze göre versin .. acaba kendimi çok mu dinliyorum acıyo mu sızlıyo mu diye umutlanmakta pek istemiyorum üzülüyorum sonra.. valla umarım sağlıklı hayırlı bir bebeğim olur :emir_bebek:

canım teste idrarı dökünce 2. çizgi yeri koyulaşıyo bi süre sonra gidiyo onu diyosan eger malesef olmuyo canım:KK50:
ama net olarak cıkıp sonra kaybolduysa bilemicem inşallah vardır yinede:KK16:

X