bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

ya orucun da etkisi vardır bebem,gergin dir merak etme olur düzelir..hemen karalara bağlama.ben ne kötü zamanlar geçirdim asla geri dönülmeyecek olay lar yaşadım ama kaderimde varmış ve şuan aynı yastığa baş koyuyoruz:KK34::KK34:

Ağladım valla ya.. Allah hepinizdn razı olsun ,herkez elinden geldiğince dua etti dilek diledi rabbim geri çevirmesin bebişim için vesile olsun inşş..daha yeni bitti adetim bakalım bu ay ne olacak :KK53::KK54:

allah sendende razı olsun canım bende okuyup yazayım.insallah düzelir aramız.moralim cok bozuk.bide gelmesine 4 gün kala tartısmak istemezdim.bu kadar bekleyip bu güzel günlerde üzülmek canımı sıktı .allah sınıyo sabrediyorum.insallah hamiş haberini alırız ve kutlarız.sagol canım

ahh kızlar yakındır beni iştn atmaları masam da yığınla evrak ben burda :)) mutlu ol tabi bebiş :KK49:olcak olcak allahım yanıltmaz inşş..bu ayın 11 de oldum yeni bitti. 4 ay oldu bebiş çalışmalarımız çok değil ama acaba olcak mı olmıcakmı yada anne olamıcakmıyım vs.beni yordu bu düşünceler.çünkü artık neredeyse herkez hemen bebiş sahibi olamıyor..rabbim çok bekletmez inş..:KK49::KK49::emir_bebek:

al benden de o kadar bir sürü iş beni bekliyor ama benim içimden bir gr bişey yapmak gelmiyor napalım yani sıkma canını canım stres en büyük düşman oluruna bırak yaşında çok yoksa daha çok yeni çünkü stres endorfin salgılamasına sebep oluyormuş o da vücutta herşeyi engelliyormuş okuduğuma göre nolur stres yok sakin olup bekliyoruz:KK34: sonra gelsin bebişler Rabbim tez zamanda güzel haberlerini almayı nasip etsin inşallahh:KK16:

allah sendende razı olsun canım bende okuyup yazayım.insallah düzelir aramız.moralim cok bozuk.bide gelmesine 4 gün kala tartısmak istemezdim.bu kadar bekleyip bu güzel günlerde üzülmek canımı sıktı .allah sınıyo sabrediyorum.insallah hamiş haberini alırız ve kutlarız.sagol canım

düzelir tatlım inş ağzınız tadı hiç ama hiç bozulmasın.rabbim önce hayırlı yuva kurmanı sonra da bebişini kucağına almayı nasip etsin..
aminn inş o haberi vermek için sabırsızlanıyorum :KK49::KK49::KK49::KK49:

al benden de o kadar bir sürü iş beni bekliyor ama benim içimden bir gr bişey yapmak gelmiyor napalım yani sıkma canını canım stres en büyük düşman oluruna bırak yaşında çok yoksa daha çok yeni çünkü stres endorfin salgılamasına sebep oluyormuş o da vücutta herşeyi engelliyormuş okuduğuma göre nolur stres yok sakin olup bekliyoruz:KK34: sonra gelsin bebişler Rabbim tez zamanda güzel haberlerini almayı nasip etsin inşallahh:KK16:

aman sen yapma biraz mola ver şu hayırlı haberi alana kadar yorma kendini ne olur :18::18: 30 yaşındayım.haklısın ama elimde değil gerçekten yapamıyorum..inş canım inş hepimiz müjdeli haberler verelim..:KK49::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar bugünlük ben çıkıyorum görüşmek üzere :KK34::KK34: hepinizi öptümmmmm:KK54::KK54::KK54::KK54:

kuzum ne olduğunu bilmiyorum ama şunun şurasında 4gün sonra yanında olcak enişte hiç merak etme yüzyüze gelince herşeyi unutursunuz zaten o zamana kalmaz barışırsınız da o gün herşey biter:KK34::KK16:

kuzum ne olduğunu bilmiyorum ama şunun şurasında 4gün sonra yanında olcak enişte hiç merak etme yüzyüze gelince herşeyi unutursunuz zaten o zamana kalmaz barışırsınız da o gün herşey biter:KK34::KK16:

insallah canım dün nette konustuk dedim bana sogok geldin dedim yok dedisenin evhamların dedi.sonra bugün ben ilgi istiyom dedim.elin adamlarındanmı isticem sevdigimden istiyom dedim.bu lafıma kızdı sana böleseler deme demedimmi dedi suan aramzı bozuk.insallah düzelir.

aman sen yapma biraz mola ver şu hayırlı haberi alana kadar yorma kendini ne olur :18::18: 30 yaşındayım.haklısın ama elimde değil gerçekten yapamıyorum..inş canım inş hepimiz müjdeli haberler verelim..:KK49::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar bugünlük ben çıkıyorum görüşmek üzere :KK34::KK34: hepinizi öptümmmmm:KK54::KK54::KK54::KK54:

bende yarın 30yaşıma giriyorummmm:KK52::KK52:
yok yapmıyorum zaten mecbur kalmadıkça:KK1::KK1::KK1:
Rabbim yormasın seni inşallah canım:KK16::KK16:
Allaha emanet ol:KK54:

bende yarın 30yaşıma giriyorummmm:KK52::KK52:
yok yapmıyorum zaten mecbur kalmadıkça:KK1::KK1::KK1:
Rabbim yormasın seni inşallah canım:KK16::KK16:
Allaha emanet ol:KK54:

şimdiden nice nice sağlıklı yaşlar dilerim:KK54::KK54::KK16::KK16: yapma yapma dikkatli ol canım..
inşallahh dahada beklemem,beklemeyiz :emir_bebek::emir_bebek:
sizlerde allaha emanet olunnnn...:KK16::KK19:

Kızlar bugün doktora gittim 2 yumurtam gelişmiş çatlatma iğnesi de vurdum benim için de dualarınızı esirgemeyin olur mu :KK3:

insallah canım dün nette konustuk dedim bana sogok geldin dedim yok dedisenin evhamların dedi.sonra bugün ben ilgi istiyom dedim.elin adamlarındanmı isticem sevdigimden istiyom dedim.bu lafıma kızdı sana böleseler deme demedimmi dedi suan aramzı bozuk.insallah düzelir.

kıyamam canım bundan dolayı mı bozuk aranız akşama düzelirsiniz hiç merak etme genelde erkekler bu tarz konuşmalardan rahatsız olurlar bu da kıskançlıktan seni paylaşma duygusuna bile katlanamadıklarından oluyor sen yine temkinli ol böyle cümleler kurma çocuk gibiler pohpohlanmaya bayılırlar:KK34:
bir iki tatlı dil herşeyin çözülmesine yardımcı olur merak etme balım:KK16:

nerelerdesin yahu :)) tam çıkıyordum gördüm..allah razı olsun canım rabbim hepimizin dualarını kabul etsin..tez vakiitte bebişlerimize kavuşalım:emir_bebek::emir_bebek: çok öptümm:KK16::KK54:

Valla canım işte bugün doktora gittim bakalım inşallah gelir o bebişler bende öptüm tatlım :KK16:

kıyamam canım bundan dolayı mı bozuk aranız akşama düzelirsiniz hiç merak etme genelde erkekler bu tarz konuşmalardan rahatsız olurlar bu da kıskançlıktan seni paylaşma duygusuna bile katlanamadıklarından oluyor sen yine temkinli ol böyle cümleler kurma çocuk gibiler pohpohlanmaya bayılırlar:KK34:
Bir iki tatlı dil herşeyin çözülmesine yardımcı olur merak etme balım:KK16:

evet canım canım cok sıkkın . Simdi ben her gün iftar vakti allah kabul etsin die msj atyodum o önce acyo benden.ben sonra acyom.bugün atsammı sessizmi kalsam karasız kaldım.ya o soguk cevap tarasa sagol die :KK43: canım daha coksıkılır

bende senden 1 gun sonra 24 yasima giryorum bu ay ugur getirsin bizlere :13:
aminnnnnnnn:KK16::KK16::KK16:
evet canım canım cok sıkkın . Simdi ben her gün iftar vakti allah kabul etsin die msj atyodum o önce acyo benden.ben sonra acyom.bugün atsammı sessizmi kalsam karasız kaldım.ya o soguk cevap tarasa sagol die :KK43: canım daha coksıkılır
araya soğukluk sokma canım hiçbişey olmamış gibi davran boşver uzatmamakta fayda var bence:KK34:

Canım bence canını sıkma Allah sevenleri kavuşturur hiç kendini üzme. O sinirliyse fazla üstüne gitme alttan al. Mesajı da at araya soğukluk girmesin..

Her gün Sabah-Akşam 19 defaBesmele ile beraber okuyun.
“Bismillahirrahmanirrahıym.Ferdün hayyün kayyûmün hakemün adlün kuddûsün.heb li min ledünke veliyyen yerisüni.”
Her gün Sabah ve akşam 19 defa okunur.Yada müsait olan her namazdan sonar 19 defa 19 gün okur.
Kaynak:KK70:ua Kitabı(Abdülkadir Dedeoğlu)

X