Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

doktorun kim ailetıpta

Son düzenleme:

cnm o coktan uyudu zaten
cnm adres fazla acık olmuş ıl bence malum kk da duşmanlarımız var

o da olacak inş canım benimm kısmet olacak
benim gecense iki arkasım dogum yaptı 2 ay arra ile ikiside
tanem dedi dedi sonra vazgecti bitanem gibi olmas felan die
ama ben beniyorum tanem
evet canımm anasının tek oglumu ilemiyorum merak ediom da hepp

ay seyda sen beni güldrdün allah ta seni güldürsün
balonda sekerkız cand ye ordan sekerine gectin

yetmedi ali ile ayseye bagladın
ordan show tv yi kapattın

ama dogrusun showd bişe kalmadı batıor kanal
aaa cnm cektı bak ne romantıkmış cnm
benım eşim beyım evımın dıregıdde gece adana durum getırmış hemde bol soğanlı hahahha ne romantık ama mutlu oldum ne yalan söleyım
ayyy cidden romantikmiş
soganlı soganlı uyumusunuzdur romantik çif sizi
Hoş geldin cnm iyi yapmissin gez toz bizim yerimize de ne guzel insan küçük şeylerle mutlu olmasını bilmeli daim olsun

aminnnn
zaten bu ara acayip mutluyum cok şükür bu günüme

Cnm ben tüp bebeği istanbulda yaptırdım aşılamalarıda burda özel muayenede yaptırdım

öle cnm soba çok pis olo bir onu yaşlılar kullnıyorsa iş daha da zor......ay cahilik ama halı yükselen ne cnm
gec kaldık bile uyuz oldum dedi bikere
ben de severim ucan balonu her sene fuara dittim mi alır koluma baglarım
çocuk gibii ay bu arada hoşgeldin canıımm

EGE ÜNİVERSİTESİİ Ttlımm

hehe buldum cnm ))

berrın napıyosun cnm benım ızmırde soguk oluyomu cnm

iyi olmayaa calısıorum canım biras girip gibiim de pek soguk olmuyor ama bugün cok rü<gar dıı pencereler bile
sallanıyordu şimdi yagmur yagıyoe izmirin havası hiç belli olmuyo canımm
sen naasılsın oglusun ii sanırım RTIK
hehe buldum cnm ))
kıs nasıl buldun ya tebrik ederim

ay evet sımdı olsa yıne yerım
ama arad cıcekte getırıyo sahılde cok oluyo cıcekcı
heee ama karın doyurmuyo

cnm o coktan uyudu zaten
heee aynn bende katılıyom cnm bunu hırsızı var katili var puff kork sen öle açık adres verilirmi kuzum..yok camiden 100 metre yürü sola dön ilk mavi ev ::))))
benn koudan kpnuya zıplrım yetrki konuya gelmek istm cnmmm
Cnm ben tüp bebeği istanbulda yaptırdım aşılamalarıda burda özel muayenede yaptırdım

kızzz zeynep senn azındanda kerpetenlemi cımcızmı desen laf alom hee..kuzum izmitte hangi doktrlara gttn dedim ben cnm...
aşılamayı hangi hastanede kim yaptı kim istedii aaaaaaaaaaaaaaaa..bak ben merklıyım kaşındrma şimdi beni :)

kapıyı ac ben geliom bu kadar acık adresee can dayanmass
ahahhaha haklısın kız...neyse sildim birazını ama sen alıntı yapmısın onu napcas
Bende donanma mahallesindeyim doktorun kim ailetıpta
ay okadar adres verdim
bende donanmadayım yazmıssın..neyse...yakınsın bana

veysel beye gdıorum
cnm o coktan uyudu zaten

düşmanlar var dogru
ay ateş olsa cümrü kadar yer yakarlar

ben onu varya yukarı kaldırıp yere bıraksam ölür zati

gecmış olsun cnm ya aman dıkkat et buyuklerde bıle bronşite cevırıyo bu sne nedense
bugun dr a kontrole gıttık cnm sukur gerılemış tedavıye yanıt vermış ondn cok en mutluyum neşelıyımmmmmm

Ben aşılamayı gölcükte yaptırdım doktorum fisun vuraldı o zaman onun özel muayenesinde yaptım

yok kuzum herşeyi buldum adamı bulmadımm.puff merklandım şimdi heee.kel doktor görmk istodum dalga geçmk istodum oysammm
ay evet sımdı olsa yıne yerım
ama arad cıcekte getırıyo sahılde cok oluyo cıcekcı
heee ama karın doyurmuyo

aaa ben çiçklere açıyom yaaa..solup gido yazık o paraya ben benmkiyle bugn çokk güzel kavga ettm ama öle böle değil fea atıştık :) evi terk edesim onunda beni evire çevire dövesi geldi eminm ..sorma neden :)))küçük şey şaka kaka oldu :) kavga edesimiz geldi galba..uzun zamndır kavga etmoduk ya ondndrı

hehe buldum cnm ))
hahhaha koysana fotoyu bende görümmmm
kıs nasıl buldun ya tebrik ederim
ay o bulur...şimdi bize de koyar
benim doktorumu koyup koyup gülüo

bide kendisininkini görsen hem kel hem fodul

ay evetya zeynep pek kapalı cıktı bizde açık adres
gölcügün yerlisi sanırım.halk böle pek sessiz ve durgun

aman boşver kuzum en guzelıde barışması ask depresıyo
ay takvımı nasıl yaptın

Cnm ben telden giriyorum biraz zor oluyo yerlisi sayılırım artık 26yıldır burdayım

kızlar ayferde yazmadı merak ettım sonucları alıcaktı
off bende çok merak ediyorum yaaa.inşllh kötü bişe olmmıştr yaaa..ay telefonuda yokki olsa arradrım valla almanyalarııı..cnm benm yaa..inşllh hayırlı haberlerle gelicek kuzumm
Ben aşılamayı gölcükte yaptırdım doktorum fisun vuraldı o zaman onun özel muayenesinde yaptım

ayy cnmmm tek doktramı gttin hepp...bak ismail bey sana ii gelr ben sölim sana..bu meryemnde doktoru ii..

ay bu ardagölcük devlet hastanesimi ne orda bi doktr varmış bizimburdaki 45 yalındaki kadını hamiler bırkmış ay bu aara doğurck kadın valla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…