Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

yıkıldım ama sımdı

aa canım ben böle duramm en yakın zamnda yaparım cnm...
sadece sms yaprım ama ben internetli yaptım için onn içn lira yüklmm lazım..şimdi netten yükleyemm eşimn kredi kartı için tel onay gelcek omazz..ksüm tenzül edemm ona:)

Kızlar bende çıkıyorum tanıştığımıza memnun oldum iyi geceler
ii geceler zeynep
herzaman gel..
ay ne var kuzum
çiçekler açsın böcekler uçsun tabi

kırlarda sevgililer el ele koşsun..senle muzurunda koşsun hahhaha

TamÂm kuzu tipişim ben basım çatliyo küçücük ekrana bakmak daha kötu yoruyor gözlerimi kendinize cici bakın kizlar Allah rahatlıklar versin tipiş tipişim:)))

sana da Allah rahatlıklar versin

haha sende benım gıbı fakır ama gururlu

ii geceler zeynep
herzaman gel..

ay ne var kuzum
çiçekler açsın böcekler uçsun tabi

kırlarda sevgililer el ele koşsun..senle muzurunda koşsun hahhaha

sana da Allah rahatlıklar versin
haha ben mururla konuşmuyom ,
seni gidi ferdici seniii ay ben cartoon netwrk mu ne o kanalda power puffgirsl var onu izlom
haha sende benım gıbı fakır ama gururlu

aynn öle kuzum...seviyore seni şeyda

haha ben mururla konuşmuyom ,
seni gidi ferdici seniii ay ben cartoon netwrk mu ne o kanalda power puffgirsl var onu izlom

aynn öle kuzum...seviyore seni şeyda

baby yaptım takvımı he
ay buakşam formundasın ben kacxcıcam azsonrA bebe uyuyoken uyuyayım yoruldum hastane falan

baby yaptım takvımı he
ay buakşam formundasın ben kacxcıcam azsonrA bebe uyuyoken uyuyayım yoruldum hastane falan

çokkk şirincene olmuş kuzum evet formundayım cnm netim ii o ii olunca benm sinrlerim sağlam olo..o kötü olunca keyfim yerindeyen bile beni delrtiyo sinr kat sayım artıyoo..başka zamn olsa uyuma derdim ama ne edim kuzum sende yoruldunn ne edek sizin gbi cıx diyemiyom tıpışş diyim bare

hahaha adamcagızda öle dıyo herkeste askım cnm cıcıışım ben hala mechul dıyo
aaaaaaa aaaa nerde 22 ler
bak şimdi heee kız 27 ile 22 arası sadece 5yaş var ..çocuklarınabk aynaya bakl övün kızz..ay ne dicem faekttnmii sen 7 yıl 10 ay 11 gn ben 2 yıl 11 ay 11 gün senmarttamı evelndin cnm
aaaaa bir takvimde ben yaptım pek komık oldu resmi beyim seçti

ohhh afrrmm bizim vakii vaaaa..

Kizlar bu ay bende cörek otu kürünü uyguluyorum, yapan oldumu sizlerden ?
daha 7. gün ama sanki yumurtaliklarimda birsey ler hissediyorum , yasayan oldumu böyle birsey ???
Korkuyorum kist falan olusmasinda ... allah korusun...

Birde tükiyede yumurtlama daha cok olsun diye bir hap varmis, burda yurtdisinda yazmiyorlar bekle bekle diyorlar.
Bildiginiz iyi bir hap varsa ismini verirseniz sevinirim
tskler...

aa evet sıdı farettım evet cnm martta evlendık kedı gıbı hahaha

tatlım ben ve kk da tanıdıgım 5 kışı yaptıgımız ılk ay hamıle kaldık
ben yumurtanın bı catladıgını duymadım o derece hıssettım sızlama tarzı adetın bıtınce gun aşırı carpışın canım bı gun calışın bı gun dınlenın

Son düzenleme:
valla cnm burda çörek otu bebği çok var...
ben adetn 2. gnü yumurtalıklarım gelişsin diye serephone 50 mg kullnıyom..
ama top karab,iberde yumurtalıkARI çoğltıyo ..hatta tavukalra bol yumurta yapsınlar diye top karabber veriiler. adetn 2 gnü başlıcan 7 gn boyunca gnde 7 top karabiber ilaç gbi yutcan..yumurtlaıkları çoğltıyo cnmm
aa evet sıdı farettım evet cnm martta evlendık kedı gıbı hahaha

hahah mart kedi seni

ayy bu karabiber işi güzelmiş cnm bnde yapaym çörekotlu karısımla birlikte yapsam bişey olaz dimi?

berrınnnnnnnnnnnnnnn
berrınnnnnnnnnnnnnnnnnnn
uyanır uyanmaz sana yazayım dedım ay gece senı cok guzel beyaz gelınlıkler ıcınde gördum öyle guzel bı gelın ve guzel bı gelınlıktıkı anlatamam ruya yorumlarında guzel yazoo arkadaşım

hayrol inşallah canım yaaa tüglerim dişken diken oldu
inş güselseyler olur pek bişiy yolumda gi,tmöi,yor ya hayatım da
sevindim bak şimdii

gelin mi olacam acaba

görüşürüs canımmmm
demiosun uykucuyum die
yagmur yagıyor yatıyorum diyor hay sen cok yasa

evet uykucuyum ben dogru dayanamıyorum bi de yatak da
kon usuodum net bukla bastı yatak bana

bu arada sabah kaltım acım dedim pc açılmadı ya sanırım gece basına bişiy geldi
ama ne geldi bilemiom annemdeyim aksama kadar yaptırmaya
calıscam pof canım sıkkın çokben onsuz naparımm

elam kızlar ben pko hataıyım ılacla adet oluodum 3 ,ayda bır olurdum bu ay tam gununde oldummmmm1 ay gectı tak geldı iyiye ısaret sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…