Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Tatlim ama simdi de sen beni begenmiyorsun
bu arada telefondan yazdigim icin ne sectigimin farkinda degilim 43 ne acaba? :)))
43 kütahya dermişimmm
igrenç bi espri edermişim

hımmm telefondansa ondan görmemişindir canım.

ay canım ne güzel erken gelmiş...
benim 3 ayda gelmemişti

insallah düzene giriyodur

31 yaşındayım ben gölcükte oturuyorum cnm deli gibi çocul istiyorum ama kısmet olmadı henüz sen kaç yaşındasın kaç yıllık evlisin cnm
aaaaaaaaaaa zeynep bende gölcükte oturuyorummmmmm

Tabi hemen söylim kuzum aspirin kirçöz ve beyaz sabun bunları ılık suda kopurtup diliyorsun valla seydam halılarımı hep beyaz almızın 15 20 günde bı silerdim kendimi hava ederdim bı karisimla hiç yorulmadım lekelere bı sürdüm esım bile şaştı hemen çıktı halı koltuk herseyde kullanabilirsin cnm tamam daha dikkatli olurum teyzesi dün gece sert bı tepik yedim ilk defa bu kadar net tepik atti

sezeryan olcak kuzum benim 30 ocakta günüm sezeryan için doluyor normaldede 9 şubatmış işte valla çok rahim ağrım var belkide erken olur bilemiyorum ki
elifcim hoşgeldin canım...nerelerdesn bakalım

insallah kolay bir dogum olur sende aklında bizler oluruz dogumda anarsın bizi
İyi kapalım cnm seni bekliyorduk sensiz ne yapabilir ki merii de geldi mı kadro tamama yakın sen napiyon
hahahah ozaman kadro artık tamam
hımm ay ben senn doktoruna uyuz oldum kız neten bulsana resimle vep sayfasını bklalım :)))

aaaaaaayyyyyy berrin gösterme

bu doktor canavarı...kesin bir kulp takar doktorcuguna

Neresindesin cnm

kızlar bu arada herkese ii aksamlar

ben gezmelerden geldim.eşim maça gtti bende yengeme
dönüşte bana balon almıs ay pek sevindim

uçan balonlara bayılırım bennnnnnnnnn:118:

ay yavrum ben ömrümde 25. günmde ne leklenme ne de kanama yaşamdım ya..çöok erken olmasıda endişelndirdi beni doğrusu..
nerelderdesin sen hem bakm gezgnci
heee ben bilom onu..ben koslamı çok seviyorum..koslann içine çamaşır suyu koyuyorum ve birazda norml çamaşır makine detrjanı..içinede sıcak su...elimdede patates soğan çuvalı filesii..pufff hemncik çıko benimde 3 tane açık renkli halım var diğerleri mavi kahve krmızı..sabo odasında krımızı var onu bile parlttım geçen gün..
ben çok baktım bulamadım bi fotosunu bilee
doç dr teksin çırpan canımm istersen sen bak bii

hımm hangi hasten cnm

kanak hoşgeldın mac kac kac evde moraller nasıl
fb3 bursa 1 fener bursada bursayı yendi

hoş ben bursasporuda severim timsahcıkları ama napayım fener kazanınca kocam sevinio sonrada beni sevindiriyooo
evde moraller süper.

sen de temzlk yaptın he maasallah titiz hatun.arascık uyumus yaren napıor
Neresindesin cnm

hemen lokasyon veriyorum
merkez mahallesindeyim

doktorum ailetıpta
buraya gelin geldim hiç arkadasım yok

peki yasen? neresindesin?

Son düzenleme:

İyi çıkarıyorsa ben kosla halı aldım çamaşır suyu ile birlikte sildim çıktı kuruyunca halı lekeler gene paraya çıktı bu daha etkili geldi bana canim soba evi bile çabuk kirletiyor yaa bu arada patates çuvalı iyi fikir ben halı yükselen kullanirdim

ben bulurum tabe kuzum ..merak ettm yakışıklı kadın doğum uzmanı pek yok napim :))))
ama bayanlar geçekten güzell
Cnm ben şuan tedavi görmüyorum ama önümüzdeki ay başlamayı düşünüyorum
şu zaman kdr hangi doktrlara gitin cnm hangi hastanelerdeydin

seni gezgnciiii
heheheh seni uçan balonlmı kandırdı :))
ozan işine dönmesin o :))) maç aya hahaha..kız balonlamı kandıryo senii birde bana şekerkız candy izlom diye çocuk diyon kim çocuk kızzz
ayy cnm elmaşekeri çekti bakk
ayy bu arada show tvde ali ayşeye aşık dizisi başlıcktı fox tviye geçmiş..yakında show kapncak hee bir tek pis yedili kaldı birde yaparım bilirsin başka bişe yok kalmadı hee

aaa cnm cektı bak ne romantıkmış cnm
benım eşim beyım evımın dıregıdde gece adana durum getırmış hemde bol soğanlı hahahha ne romantık ama mutlu oldum ne yalan söleyım

Hoş geldin cnm iyi yapmissin gez toz bizim yerimize de ne guzel insan küçük şeylerle mutlu olmasını bilmeli daim olsun

ben çok baktım bulamadım bi fotosunu bilee
doç dr teksin çırpan canımm istersen sen bak bii

ayy doktorun ismi ne güzelmişşşşşşşşş
bayıldım

Allah ım bir cocugum olsa ona teksin koysam

kızıma da tanem koymak istedim eşim kemküm etti okulda falan bitanem derler kıskanırım die

ama bi isim koymakta kısmet olmadı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…