Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

sezeryan olcak kuzum benim 30 ocakta günüm sezeryan için doluyor normaldede 9 şubatmış işte valla çok rahim ağrım var belkide erken olur bilemiyorum ki

Ayyy seydam çıkta anlar bu işlerden aslında kirli degildi bizimkisi tam bı çay tiryakisi halımda beyaz damla düşse belli oluyor hap çay yalnız kendimi yormadım azerii arkadasın topiğinde bir karışım söylediler o çabuk çıkardı misafirim gelecek biraz Titizim o konularda bebegim koruyorum bebeğimi elimden geldiğince Rabbim korudun benim abimin hanımı 3. Düdüğünü yaptı 1 hafta oldu hep yatar gebeliklerinde tabi tedbirini alacaksın ama taktir Rabbimden yok canim esım petkim diye bir fabrikada calisiyor

meraba canım nasılsın görüşmeyeli?son durum ne,hangi aşamadasın?moralin,keyfin nasıl?
selam canım iyyim sükür daha bi asamaya gecemedim ben bu ay adet olunca gidicemm işde istemiorum dicem
bakalım doktor nedicek bi kaç ay daha ara vermek istiyorum ben canım sen nasılsın neler yaptın
Amin cnm Rabbim isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin benim yumurta rezervim az sorunum bu sende inş. en kısa zamanda hamile kalırsın cnm

aminn inş ALLAHIM herkese nasip etsin
benim de kanallarım tıkalı biri açıldı amaliatla ama olmadıı işdee
ikinci asılamayı da yapasım yok sonuc kötü olunca ben cok üzülüyorum

31 yaşındayım ben gölcükte oturuyorum cnm deli gibi çocul istiyorum ama kısmet olmadı henüz sen kaç yaşındasın kaç yıllık evlisin cnm
hımm allh tez zamnda nasip etsin canım ..hangi doktra hangi hastaneye gidyorsun..
bende bağçeçikte otyom..
bende 3 senedir evliyim 2 kimyasal gebelik var cnm..pko hastasıyım..
sende baya yol kat etmişisn sende ne gbi sorun var cnm..
git uyu kız sende heee..adamı hasta etem
kız sen bayaaştın hee..bi ara amma sızlanıp ağlanıyodunn..ayyy ben bu berrini çok sevdim...
kız admın çağıramasını ne beklon ya kötü bişe varsa ve adet sonrası nüksediyosa he??
kızlar nasılsınız bakalım yeni topic hayırlı olsun bu arada
kız sen doğurmaıdnmı daha hee..az kaldı kuzum ne zmn doğuruyonn..sezeryanmı olcan..norml doğummu?
sağolsın kuzum yeni topik uğur getrr belki
hey kadınlar napıyosunuz bakalım bensız buralarda
hoşgeldin bacımmm..arasım uyudumu

tatlım maşalla dıyelım öncelıkle
benımde artık son zmaanlarda oluyodu cnm helekı gece sagdan sola dönmek of puf seklınde gerceklesıyodu hatta 1 2 kez esımde kalkmışı cnm doğummu falan dıye
nst de hıc sancım cıkmamıştı cnm son zmanlarda normal arkadaşım
kontrol ne zaman

mısler gıbı uyudu teyzesı
nevresımler yasık kılıfları yıkandı utulendı oh mıs
bakalım cnm benu kandırmadıysa uyumakta

kontrolüm salı günü bekle diyosun yani gitme mi diyosun bilemedim ya çok ağrım oluyo çünkü karar veremedim iyisimi bi arayım bakalım yarın cumartesi kontrolümde demiştiki hoca çok aşağıya inmiş bebek yüzünü bile doğru düzgün yakalayamadı suyun falan gelirse ne bilim nişan falan haberim olsun dedi acaba hissettide beni korkutmamak için mi söylemedi doktor diyorum kendi kendime

Yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz nasilsiniz

Elif dogum yaklaşmış Rabbim kolaylıklar versin bir avazda kurtarsın inşallah

adet oldum mu ben gelmiyem o zamano zaman tutuyo damarım
ya öle deme arıyorum dedim bende kuruluk var ilişki sırasında gel bakalım demedii
kel toş tayja(okunusu) al yardımcı olur dio dedim ne alcam ne ki o
sonra dedi tayja jel ay bide ben onu bulamadım eczane gez gez 40 para verdimm:26::26:

Ben 2 kere rahim filmi çektirdim 1.sini 2007 yılında sağ tüpüm kapalıydı 2011 yılında tekrar çektirdim iki tüpümde açık çıktı seni çok iyi anlıyorum heray bende hüsrana uğruyorum ama tedavi süreci benim içinde yıkım oluyo sonuç negatif çıkınca ama sen ümidini kaybetme Rabbim gönlüne göre verir inş.

aa ne karışımı canım söle bakim banada :)))
kız o zamn bi örtü alıcaksın halıların üstüne sericeksin döküldümü ona döklcek ve makinede çıkcak..ne kdr koly olura olsun bir ters hareket etsen yetr..ben bu halimde yaptım zamn hemen belim tutuluyo etme cnm..
mısler gıbı uyudu teyzesı
nevresımler yasık kılıfları yıkandı utulendı oh mıs
bakalım cnm benu kandırmadıysa uyumakta

ohhh biride beni yıkasa öle nevresimler yıkansa ütülense mis gibi uyutsa ohh ohh...kandiırmaz benim oğlum annesini

cnm agrın coksa mutlaka gıt derım benım normaldı belkı acılma falan oluyodur
yuzunu göremedıyse bebek asagıya ındı demekkı cnm
ben olsam cumartesı bıle beklemem en son ne zman gıttın

cnm agrın coksa mutlaka gıt derım benım normaldı belkı acılma falan oluyodur
yuzunu göremedıyse bebek asagıya ındı demekkı cnm
ben olsam cumartesı bıle beklemem en son ne zman gıttın

en son 4 gün önce gitmiştim 10 gün sonraya randevu vermişti kuzum bu arada sezeryan 38 haftada başlıyor dimi

Amin cnm benim yumurta rezervim az cnm sen hangi doktora gidiyorsun cnm

ya önce kapalı sonra acık çıktı demek benim doktorum bana demişti kanal filmine güvenme
senin ikisi kaopalı cıkmıs ama biri açıktı dedii anlamadım valla gecen başka topink de bi kızla konustum
kanal filmi cekilmiş kanalı tıkalı amaliat olmus ben gibi açılmıs bi sene sonra kanal filminde kapalı çıkmıs
pof benimkide tıkanmısmıdır acep anlamadım şimdii yoksa ikiside acılmısmıdır ay bu bebek neden
gelmioo ya sana bişiy sorcam eşinle aran nasıl biz bu sen özellikle çok yıprandık yaa

bende 27 yaşındayım tatlım 30 a yaklaşıyorum pufff
nasıl gıdıyo cnm 30 lu yaşlar ben hazır degılım sankı
kuzum sen 27 değil 19 yaşında gösteriyon kimse innmaz senin 2 çoçuk anası olduna nütfen yaniii

hımm ay ben senn doktoruna uyuz oldum kız neten bulsana resimle vep sayfasını bklalım :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…