Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

hımm 19. gün yumurtlama dönemi olbilrmi cnm...ay ben bu konuarda ihmal etme der bi doktora git derim yumurtalıklarına yakınsa kadın doğuma değilse dahiliye cnm..

evet erken ben normlde 32 34 gnde bir adet olurum 25 bugn olmadı bi kaç lekelnme sürse 27 gn doktr bile 45 gn içinde olcaksın dedi bana .bana çok kısa geldi ya

anladım canim inşallah iyi birşey için erken oluyorsundur tatlım RABBİM SAĞLIK SIHHATVERSİN

ay ben bilemedim kii zati adet olmusun bi daha mı olunuyor

a.s hoş geldin ben iyi olmaya calışıyorum şükür

çok haklısın bende alırken cok terettüt ettim ama kocam ilk defa birşey de bu alalım diiyince saskınlıkdan hayır diyemedim:KK53::KK53:
Ay evet misafire bişiy diyemiosun kii benim eşyaları kardesim ve arkadsları tasıdı bi tane duvar cizmeden gecen arkasın cocugu
anahtarla ciz duvarlarıı kan beynime sıcradı ama bişiy diemedim:KK30::KK30::KK30::KK30:

her daim iyi ol kuzum kızlar bana biraz müsade eşim işe gidecek de yolculayıp geleyim inşallah

İyi geceler kızlar sohbetinize katılabilirmiyim
ii geceler hoş geldiinn tabi katılabilirsinn zeynepp
hımm 19. gün yumurtlama dönemi olbilrmi cnm...ay ben bu konuarda ihmal etme der bi doktora git derim yumurtalıklarına yakınsa kadın doğuma değilse dahiliye cnm..

yaa o kadar zahim diosun ay ben doktorumu arıp sorum barii en iyisii bakk simdii ama hep adetden sonra ki zamanlar da olması ilginç

evet canım halı sıldim temizlik falan yaptım başımda çok ağrıyodu bide midem çok bulandı titreme geldi battaniye aldım üzerime ısınınca biraz mayışmışım uyuya kalmışım işte yarın misafirim var sarma pasta börek yaptım gündüzde giremedim şimdide başım çok ağrıyor gözlerıme vuruyor ekrana bamıyorum böyle olunca da
ay böle şeylere remen şaşıyorum:KK30:
yani çok saçma ya hamileyken ay sıçmışım halıya ya..
ne demek kocan yokmu o silsin..ne kdar kirlenebilrki halıarın..çok kzıyorum bu duruma gerçekten hamilesin karnında can var.tabi rbabbmden her şey ama sen kendini korucksınki rabbmde seni korusun..yat dinlen uyu bari yaaa..
kız senn kocvan bankacımıydı ..ne alak bilmm ama öle kalmış aklım ya
ay ben bilemedim kii zati adet olmusun bi daha mı olunuyor

a.s hoş geldin ben iyi olmaya calışıyorum şükür

çok haklısın bende alırken cok terettüt ettim ama kocam ilk defa birşey de bu alalım diiyince saskınlıkdan hayır diyemedim:KK53::KK53:
ay evet misafire bişiy diyemiosun kii benim eşyaları kardesim ve arkadsları tasıdı bi tane duvar cizmeden gecen arkasın cocugu
anahtarla ciz duvarlarıı kan beynime sıcradı ama bişiy diemedim:KK30::KK30::KK30::KK30:
ayy kız 23 aralıkta kanammbaşladı diyom şuan 25. günüm..lekellnme gelo dedim..analdınmı şimdi kuzumm
düşükten sonra çok erken değilmi diyom

ay kız diyomya çizilmiş kırılmış yırtılmış hiç umursamm ben..temzlerken yorulcamya sııntı o :))

anladım canim inşallah iyi birşey için erken oluyorsundur tatlım RABBİM SAĞLIK SIHHATVERSİN
sağol cnm ..
Teşekkür ederim hoşbuldum

Hoşbuldum cnm evet izmitteyim başka kim varki izmitte
ayy kız imitin enersinden otyon..ben,meri1,erva,serran izmitteniz cnm..yaren adapazarı nil adapazarı...sen nersindensin..
bebkmi bekomn istiyomusun..kaç yaşındasın anlata zcık kendini kız
ii geceler hoş geldiinn tabi katılabilirsinn zeynepp

yaa o kadar zahim diosun ay ben doktorumu arıp sorum barii en iyisii bakk simdii ama hep adetden sonra ki zamanlar da olması ilginç

ee yani ya git ya ara..ama muayne olmadan telden ne alnalsın doctor

sağol cnm ..

ayy kız imitin enersinden otyon..ben,meri1,erva,serran izmitteniz cnm..yaren adapazarı nil adapazarı...sen nersindensin..
bebkmi bekomn istiyomusun..kaç yaşındasın anlata zcık kendini kız

31 yaşındayım ben gölcükte oturuyorum cnm deli gibi çocul istiyorum ama kısmet olmadı henüz sen kaç yaşındasın kaç yıllık evlisin cnm

ayy kız 23 aralıkta kanammbaşladı diyom şuan 25. günüm..lekellnme gelo dedim..analdınmı şimdi kuzumm
düşükten sonra çok erken değilmi diyom
düşükden sonra erkken mi mi onu bilemm ama 25 gün adet olman normal bence
ay kız diyomya çizilmiş kırılmış yırtılmış hiç umursamm ben..temzlerken yorulcamya sııntı o :))
uykum var ya naca basıo kafam
bu sefer gel derse gidicem bendee çagırmıo kii keltoş
11 yıllık evliyim cnm çocuğum yok malesef 3 aşılama 1 tüp bebek denedim hiçbiri tutmadı sizde kendinizden bahsetsenize biraz

yaaa bende 3.3 senelik evliyim hiç hamiş kalamadım bende
bi tane asılamm var negatif ikincisine hazırlanıorumm
sorun neydi canım neden olmuyoo ALLAHIM daha bekletmesin en kısa zaman da
nasip etssin inss

uykum var ya naca basıo kafam

bu sefer gel derse gidicem bendee çagırmıo kii keltoş

yaaa bende 3.3 senelik evliyim hiç hamiş kalamadım bende
bi tane asılamm var negatif ikincisine hazırlanıorumm
sorun neydi canım neden olmuyoo ALLAHIM daha bekletmesin en kısa zaman da
nasip etssin inss

Amin cnm Rabbim isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin benim yumurta rezervim az sorunum bu sende inş. en kısa zamanda hamile kalırsın cnm

hey kadınlar napıyosunuz bakalım bensız buralarda:KK37::KK37::KK37::KK37:

canım seni gördüğüm iyi oldu şimdiye kadar hiç şikayetim olmadı biliyosun yalnız dünden beri acayip rahimde ağrım var alt tarafta baskı yani anlamışındır sen oturunca kalkamıyorum yatakta sağa sola dönerken mahvoluyorum doktorumu bi arayıp sorsammı yarın yoksa normalmidir geçer mi bilemedim ne dersin :KK14:

X