Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

humm demek sen istedin alıstırmayı...
nebilim bana sallamak iyi degilmiş cocuga gibi gelir hep..
ya da evet bana öle geliyor

ayyyyy bu tuba da pek güzel ama burnu cok havada ha

kuzum yavaş yavaş alladıktan sonra zararı yok uykuya daha rahat dalıyo sen dınle benı hem gulşbenden de tavsıye kalcalarda erıyo tek taşta ıkı kuş
hem ısım oldummu atıyorm koçişin ayaga oh super sonra besııgıne aktarma yapıyoru sadece
ay ben kacaım bı bakım dolaba ne cekcek cnm belkı detsylı bışey ısterım 7 kaaaaaaa tamamlanır

Son düzenleme:
dilberrrr songül sizler m geldinis

kızz delyam artık bizi begenmıomusun

bakıp gitmişsin kuzu neden yazmıosun haberlerini beklıorus :26:

Canim benim kusura bakma demin acil ciktim mesajlarini simdi gordum benim bilgisayar bozuldu tamirde simdi telefondan yaziyorum gec olursa kusura bakma
Canim iki gundur adet agrisi gibi agrim var hem normalde adet gunum bugun acaba normal mi ki? :26::26::26:

Tatlim ama simdi de sen beni begenmiyorsun
bu arada telefondan yazdigim icin ne sectigimin farkinda degilim 43 ne acaba? :)))

Kizlar benim kabizlik sorunum var onceleri bitki caylari ile bu sorunu giderirdim ama simdi kullanamiyorum dr duphalak verdi ama o da bir ise yaramiyor bir de acayip gaz sorunum var

iyi akşamlar herkes nerelerde :44::44::44:
dr dan geldik 3400 gr 50 cm olmuş kızım teyzeleri
sata göre 36+0 ama ultrasonda 38+5 görünüyoruz ve aynen hala kanaldayız
bizden haberler böyle kızlar

ay kimseler de yok ben erken yatıyım bu gün
çok kalabalık di misafirlerim 3 tane cocuk 0-2 yas arası
anam cocukdan sogudum valla zati hastayım gözümü acamıyorum basım sisti
biri susuyor dieri bagıyor çok zor üçünün bi evde oldugunu düşenimiyorumm

kız seni anan hiç sallamadımı
kız ben kuzenlerim en küçümüz de salldın..aaa
müthiş bişe çok alıştrmak i değil ama salalnırken başksına bverince çok hoş olo..
gerçi en güzeli sanırım bebk meme emerken uyuması bida uyanmması :))))
Kizlar benim kabizlik sorunum var onceleri bitki caylari ile bu sorunu giderirdim ama simdi kullanamiyorum dr duphalak verdi ama o da bir ise yaramiyor bir de acayip gaz sorunum var
kız sen onu yemekten sonra 3 ölçek al bak .3 saat arayla bak bakim ne olo...tuvaltten çıkamayınca anlarsın canım yarayıp yaramdını...
bu arada oram ağrıyu buram ağrıyo diye kendini dinleme kuzum sen dinlen ..rabbim hayırsıyla bebğini sana tutundtrcak cnm..
ay canım benim yaaaa...keyfine bak ..pazaretsi gidodun dimi canım ..hadi hayırlsı kuzucum
iyi akşamlar herkes nerelerde :44::44::44:
dr dan geldik 3400 gr 50 cm olmuş kızım teyzeleri
sata göre 36+0 ama ultrasonda 38+5 görünüyoruz ve aynen hala kanaldayız
bizden haberler böyle kızlar
ayy canım benim yaaa maşşlhh kızımız gelo herelde hee..ayy canım benim hadi bakalım kuzummm

hahaha kız beyeaz koltulrın halen beyazmı

ay kızlr ne dicem ben 23 aralıkta düşük yaptım yani kanamm o zamn başldı 5 gün sürdü normal ADET gbi ve ve bugün 25. günüm ve lekelenmem var erken değilmi sizce ya..adet olmak üzereyim bana çok erken geldi ya

evet beyaz gözüm gibi bakıomm ben tedbirimi aldım salon da oturduk zati anca sıgdık

valla o yüzden çok kötü yaaa beyaz koltuk içim gider herlde..öle döktüler d,iye kızamm ama koltuğuğa dökldü diye temzilcem diye sıkıntım olur

ben bişiy sorcam seydam sen de anlarsın belki songül de yok
benim göbegim altın da bi agrı var gecen ay da olmustu hatırlarsan hatta
intihap var heralde demiştim bu ay da oldu bugün adetim 19 günü dünden beri vat bu agrı
neden olur cep bilemedim her gece ayagımın altına sıcak su torbası koyup ta yatıorum
üşütmeyeyim die

evet erken olmuşş canım hayırlısı bişeye de yoramıyorum ki neyse adet oluyorsun belki yeni düzene girecektir

hımm 19. gün yumurtlama dönemi olbilrmi cnm...ay ben bu konuarda ihmal etme der bi doktora git derim yumurtalıklarına yakınsa kadın doğuma değilse dahiliye cnm..
evet erken olmuşş canım hayırlısı bişeye de yoramıyorum ki neyse adet oluyorsun belki yeni düzene girecektir
evet erken ben normlde 32 34 gnde bir adet olurum 25 bugn olmadı bi kaç lekelnme sürse 27 gn doktr bile 45 gn içinde olcaksın dedi bana .bana çok kısa geldi ya

iiydir cnm sen nasılsın dün yoktun
evet canım halı sıldim temizlik falan yaptım başımda çok ağrıyodu bide midem çok bulandı titreme geldi battaniye aldım üzerime ısınınca biraz mayışmışım uyuya kalmışım işte yarın misafirim var sarma pasta börek yaptım gündüzde giremedim şimdide başım çok ağrıyor gözlerıme vuruyor ekrana bamıyorum böyle olunca da

ay ben bilemedim kii zati adet olmusun bi daha mı olunuyor
selam seydam ve berrin nasılsınız

a.s hoş geldin ben iyi olmaya calışıyorum şükür
valla o yüzden çok kötü yaaa beyaz koltuk içim gider herlde..öle döktüler d,iye kızamm ama koltuğuğa dökldü diye temzilcem diye sıkıntım olur

çok haklısın bende alırken cok terettüt ettim ama kocam ilk defa birşey de bu alalım diiyince saskınlıkdan hayır diyemedim
ay evet misafire bişiy diyemiosun kii benim eşyaları kardesim ve arkadsları tasıdı bi tane duvar cizmeden gecen arkasın cocugu
anahtarla ciz duvarlarıı kan beynime sıcradı ama bişiy diemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…