Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Şımar valla hakkındır.abla gibi dawranıyon konuşuyon çoğu zaman.çocuk gibiyiz biz hemen ağlayıp sızlıyoz ama sen öle değilsin dimdiksin.

ayy sedefimm ne güzel hatunsun sen öle..maşşlh nazar değmesinde ama anlamdım neden burnumm???

ayy sedefimm ne güzel hatunsun sen öle..maşşlh nazar değmesinde ama anlamdım neden burnumm???

Burnum biraz kötü geliyo bana:)takacak yer arıyom stresten kendime taktım oramı buramı inceleyip kusur arıyom.allahımın çirkin kulu yok kesinlikle ama benimki azıcık bunalım:)

Şımar valla hakkındır.abla gibi dawranıyon konuşuyon çoğu zaman.çocuk gibiyiz biz hemen ağlayıp sızlıyoz ama sen öle değilsin dimdiksin.

ayy cnm benm..allh kaldıramıcamız yük,derman bulamıcamız dert vermesin kuzum...
ayy kız ne ablasıı sende heee..allhtan ikimzde aynı yaştayızz hee kuzum

Burnum biraz kötü geliyo bana:)takacak yer arıyom stresten kendime taktım oramı buramı inceleyip kusur arıyom.allahımın çirkin kulu yok kesinlikle ama benimki azıcık bunalım:)

aaa öle deme kuzum yaaa.uğraşma kendinle yaaa...
ayy keşke ben taksamm..ilk önce şu 9 aylık göbemi eritrdim he...
kendine hobi edin kuzum en iisi o

Biraz daha iyi pazarda bisey yoktu nesrin para harcayamadin slklnti yapti diyo haha

Kiz bu agrilar hayor olsun he

aaa öle deme kuzum yaaa.uğraşma kendinle yaaa...
ayy keşke ben taksamm..ilk önce şu 9 aylık göbemi eritrdim he...
kendine hobi edin kuzum en iisi o

Öle yapmaya calışcam canım.yarın allahımın izniyle namaza başlıycam.kılıyodum bi ara bırakmıştım.her namazın sonunda bizim gibilere dua etcem.sona kendime puzzle alcam öle oyalıcam kendimi..tüpe başlayınca kafamın dağılması lazım bişeylerle yoksa kendimi yer bitiririm ben

ayy kız puzzle ii nbi fikir gbi göükmüyoo ben sinrlenirim yaa..bulamdım zmn hahah...geçn eşimle tavla oynuyoz ben onu bi mars bi düz yendim arksından o beni iki kere mars ettibi düz yendi..tavlayıo fırlatcktım nerdeyse o kdr uyuz oldum he..çok sinrim bouzuluyo..yenilgiye gelemiyomm..onu da yapamzsam bi fırtlatt haha arak, parça bul.DD
Aynen:)bitaneyi bi yapalım en fazla 2 sene aradan sona ikinci allah izin verirse.uzun ara vermeyecem

ay ben evleneli3 sene 2 ay oldu hiç korunmadım
aman yarbbimm çocuk olsada korunmıcam..haha biri çişe alışır diğeri çıkr ortyya

Himm kullanmadigimz msn bu aksam aciliyo ve tavla oynaniyo yandin seyda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…