Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

slm fındık kurtlarım nasılsınız bakalım?

Yarencim yazını yeni gördüm bacım kusura bakma yatılı misafirlerim vardı bir hafta on gündür adam akıllı giremiyodum nete.

benim 3.aşılamam iptal oldu,klomene cevap vermemişim dr yumurta göremedim dedi boşu boşuna çatlatma iğnesi vermeyelim dedi,sonuç olarak ertelendi....

şuan inanılmaz göğüslerim acıyo özellikle sol göğsüm iğnelerden heralde,13 gün gonal f 75 ml kullandım günlük,dua edin ne olur

Yarencim yazını yeni gördüm bacım kusura bakma yatılı misafirlerim vardı bir hafta on gündür adam akıllı giremiyodum nete.

benim 3.aşılamam iptal oldu,klomene cevap vermemişim dr yumurta göremedim dedi boşu boşuna çatlatma iğnesi vermeyelim dedi,sonuç olarak ertelendi....

şuan inanılmaz göğüslerim acıyo özellikle sol göğsüm iğnelerden heralde,13 gün gonal f 75 ml kullandım günlük,dua edin ne olur

hadı ya cnm tuh gercı herşeyde vardır bı hayır goguslerde ılaca tepkı verdı sanırım
bız ıyyıyız cnm cok sukur pekala adet oldunmu

ay kuzum şimdi senn klomende olmadı ..iğeney ne zmn başldın cnmm..ay ben analmdım yaaa..klomen kullndım olmadı iğnemi kullndınız...bana bi desene kuzum ya...

Kızlar ben geldimmm

hoş geldin cnöm nsılsın nede bu kdr geçç gelonnn

songül bakkk bu yazıyı dedim neyn kafası bu diye

selam kızlar hastaneden geliyorum. öncelikle şunu söyleyim ki bu sefer çok tatlı, konuşan ve anlatan bi doktora gittim.(sanırım şansım dönüyor) herşeyi anlattım, enson 28 ocakta adet gördüm ama şubatın onüçünde negatifti, yirmialtısında bu salı günü pozitif çıktı değerim 17,6 dedim. tamam gel bi bakalım alttan dedi. normalde son adet tarihine göre sekiz haftalık olması gerekir ama demekki geç yumurtlamışsın dedi. baktı ultrasonda, rahim duvarın kalınlaşmış yani gebelik var, sağ yumurtalığında ufak bişey var muhtemelen bu da kesedir dedi. şuanda normal şartlarda bhcg değerinin 70-100 arası olması gerekir dedi ve kan testi istedi. ben de kan verdim ama sonuçlar saat 1de çıkıcakmış. eve geldik biz de heyecanla saatin geçmesini bekliyorumm :)

70 100 de kesemi gözükür benmm dr bako rahm kalınşmıiş dedi bendemi hamileyim neyn kafası buu

hoş geldin cnöm nsılsın nede bu kdr geçç gelonnn

songül bakkk bu yazıyı dedim neyn kafası bu diye

selam kızlar hastaneden geliyorum. öncelikle şunu söyleyim ki bu sefer çok tatlı, konuşan ve anlatan bi doktora gittim.(sanırım şansım dönüyor) herşeyi anlattım, enson 28 ocakta adet gördüm ama şubatın onüçünde negatifti, yirmialtısında bu salı günü pozitif çıktı değerim 17,6 dedim. tamam gel bi bakalım alttan dedi. normalde son adet tarihine göre sekiz haftalık olması gerekir ama demekki geç yumurtlamışsın dedi. baktı ultrasonda, rahim duvarın kalınlaşmış yani gebelik var, sağ yumurtalığında ufak bişey var muhtemelen bu da kesedir dedi. şuanda normal şartlarda bhcg değerinin 70-100 arası olması gerekir dedi ve kan testi istedi. ben de kan verdim ama sonuçlar saat 1de çıkıcakmış. eve geldik biz de heyecanla saatin geçmesini bekliyorumm :)

70 100 de kesemi gözükür benmm dr bako rahm kalınşmıiş dedi bendemi hamileyim neyn kafası buu

Hoşbulduk cnm kayınvalidem evde olunca geç giriyorum anca işim bitiyo

doğrudur cnm yaa..tamda çıkma vaktine gelon kuşş..ayy kız heyecnlımısın sen bakimm..çok ağır kaldıraka yorma kendini he

doğrudur cnm yaa..tamda çıkma vaktine gelon kuşş..ayy kız heyecnlımısın sen bakimm..çok ağır kaldıraka yorma kendini he

Heyecanlı olmazmıyım bugün biraz yoruldum kvmi yıkadım banyoyu temizle belim agrıdı biraz ben kimseye sölemedim aşılama yaptığımı annem dışında

Heyecanlı olmazmıyım bugün biraz yoruldum kvmi yıkadım banyoyu temizle belim agrıdı biraz ben kimseye sölemedim aşılama yaptığımı annem dışında

ayy söleme ztn kuzum ya..nazar değer fln..ayy ben kendimden çok sana heycnlıyım yalan söyliyemm valla

ayy söleme ztn kuzum ya..nazar değer fln..ayy ben kendimden çok sana heycnlıyım yalan söyliyemm valla

Cnmm bende senden güzel haberler bekliyorum bat ne zaman benim bi yanım ümitli bi yanımda sanki yine olmayacakmış gibi geliyo kendimi olacak diye çok şartlamak istemiyorum çünkü olmazsa çok üzülürüm

Cnmm bende senden güzel haberler bekliyorum bat ne zaman benim bi yanım ümitli bi yanımda sanki yine olmayacakmış gibi geliyo kendimi olacak diye çok şartlamak istemiyorum çünkü olmazsa çok üzülürüm

ay cnm benm bat ne zmn bilmm ki :KK70:DDama 18 de test yapcam o zmna kadar gelemzse adetimm
sy bren kendimi hamile sayıyorum hahaha..yumurta oldu çatladı ya...
rambbim ol derse olcak o ayrı
hee adet gelrsee hoş geldinn dicem ne diim kuzumm..
ama nedense takvimle aram yok bu ara :KK70:DD
13 mart 18.00 da adet oldum hadi baklım ne zmn olcaksak :KK70:D ama 18 test

HZ. ZEKERİYA'NIN DUALARI

Kuran'ın üç ayrı suresinde Hz. Zekeriya'nın dualarından bahsedilir. Yaşı ilerlemişolan Hz. Zekeriya, kendi ardından kavmi içinde imanı ayakta tutması için Allah'tan bir varis istemiştir. Kendisi çocuk sahibi olmak için oldukça yaşlı, karısı ise kısır olduğu için varisi yoktur ve Allah'a duada bulunmuştur:

Hani o, Rabbine gizlice seslendiği zaman; Demişti ki: “Rabbim, şüphesiz benim kemiklerim gevşedi ve baş, yaşlılık aleviyle tutuştu; ben sana dua etmekle mutsuz olmadım. Doğrusu ben, arkamdan gelecek yakınlarım adına korkuya kapıldım, benim karım da bir kısır (kadın)dır. Artık bana Kendi Katından bir yardımcı armağan et. Bana mirasçı olsun. Yakup oğullarına da mirasçı olsun. Rabbim, onu razı olunan kıl.” (Meryem Suresi, 3-6)

Orada Zekeriya Rabbine dua etti: “Rabbim, bana Katından tertemiz bir soy armağan et. Doğrusu Sen, duaları işitensin” dedi. (Al-i İmran Suresi, 38)

Zekeriya da; hani Rabbine çağrıda bulunmuştu: “Rabbim, beni yalnız başıma bırakma, Sen mirasçıların en hayırlısısın.” (Enbiya Suresi, 89)

Ayette Hz. Zekeriya'nın Allah'a gizlice seslendiği bildirilmektedir. Bu, samimiyetin en büyük göstergelerinden biridir. Nitekim Allah, Kendisine bu tür bir samimiyet içinde çağrıda bulunan Hz. Zekeriya'nın duasını kabul etmiştir:

Onun duasına icabet ettik, kendisine Yahya’yı armağan ettik, eşini de doğurmaya elverişli kıldık. Gerçekten onlar hayırlarda yarışırlardı, umarak ve korkarak Bize dua ederlerdi. Bize derin saygı gösterirlerdi. (Enbiya Suresi, 90)

(Allah buyurdu:) “Ey Zekeriya, şüphesiz Biz seni, adı Yahya olan bir çocukla müjdelemekteyiz; Biz bundan önce ona hiçbir adaşkılmamışız.” (Meryem Suresi,

O mihrapta namaz kılarken, melekler ona seslendi: “Allah, sana Yahya’yı müjdeler. O, Allah’tan olan bir kelimeyi (İsa’yı) doğrulayan, efendi, iffetli ve salihlerden bir peygamberdir.” (Al-i İmran Suresi, 39)

Ayetlerin devamında bildirildiğine göre, Hz. Zekeriya Allah'ın duasına karşılık ileri yaşına rağmen kendisine bir erkek evlat bağışlamasına şaşırır. Kendisine müjdeyi ileten melek ise O'na Allah'ın kudretini hatırlatır:

Dedi ki: "Rabbim, karım kısır (bir kadın) iken, benim nasıl oğlum olabilir? Ben de yaşlılığın son basamağındayım." (Ona gelen melek:) "İşte böyle" dedi. "Rabbin dedi ki: - Bu Benim için kolaydır, daha önce sen hiçbir şey değil iken, seni yaratmıştım." (Meryem Suresi, 8-9)

Önceki bölümlerde Allah'ın samimi kullarının dualarına onlar için en hayırlı olacak şekilde icabet ettiğini belirtmiştik. Ve Allah'ın içten çağrıda bulunan inananların tek dostu ve yardımcısı olduğunu da bildirmiştik. Allah, çocuk sahibi olması imkansız gibi görünen Hz. Zekeriya'ya da, samimi duasına icabet ederek salih bir oğul armağan etmiştir

Tesbihatı Günde 7000 kere : RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

ay cnm benm bat ne zmn bilmm ki :KK70:DDama 18 de test yapcam o zmna kadar gelemzse adetimm
sy bren kendimi hamile sayıyorum hahaha..yumurta oldu çatladı ya...
rambbim ol derse olcak o ayrı
hee adet gelrsee hoş geldinn dicem ne diim kuzumm..
ama nedense takvimle aram yok bu ara :KK70:DD
13 mart 18.00 da adet oldum hadi baklım ne zmn olcaksak :KK70:D ama 18 test

Hakkımızda hayırlısını versin Rabbim inş.adet olmazsın günlere bakmaman bi yandan iyi benim icimde senin sonucunun pozitif olacağı geciyo inş. öle olur

Şeyda cnm ben çıkıyorum uzanayım iyi geceler cnm Allaha emanet ol bugün Ayetel kürsüne başlayacaktım güya başlarsam yarım kalır bugün uykum var gibi gündüz okusam olmazmıki

Hakkımızda hayırlısını versin Rabbim inş.adet olmazsın günlere bakmaman bi yandan iyi benim icimde senin sonucunun pozitif olacağı geciyo inş. öle olur

ayy inşşlhh cnm yaaa.ha bu songül olmazsa aklıma bile gelmicekk hee bnm iş :KK70:DD
neyse kuzu çıkalmmı..ben baya halsiz hissdiyorum tatlım

X