Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

doktora gidiyorum kızlar.kistimin durumunu görüp tedaviye başlamaya.inş kist küçülmüş kaybolmuştur.

Kızlar doktordan çıktım kistim 1,4 cme küçülmüş 10 gün daha doğum kont hapına dewam etcem sona tüp bebek için iğnelere başlıycaz.soğan suyuda içiyim diyorum 10 gün?

Kızlar doktordan çıktım kistim 1,4 cme küçülmüş 10 gün daha doğum kont hapına dewam etcem sona tüp bebek için iğnelere başlıycaz.soğan suyuda içiyim diyorum 10 gün?

Ooo super cnmmm bence sogan suyu icme cnm yengemin 8 cm lik kusti bi kuty dogum kontrol hapi ile gitti o ay gebe kaldi cnm bu sekikde giderse ortalama ne zaman transfer

Ooo super cnmmm bence sogan suyu icme cnm yengemin 8 cm lik kusti bi kuty dogum kontrol hapi ile gitti o ay gebe kaldi cnm bu sekikde giderse ortalama ne zaman transfer

Valla bilmiorum canım ne kadar süre iğne kullancam yumurtalarım kaç günde büyüyecek onları iğnelere başlayınca konuşcaz..

Ben hala hastanedeyim cepten giriyom ayrintilari yazarim. Dun ameliyat oldum ama terslik oldu cikarmadilar neza.an cikarim bilmiyorum. Ayaga kaldirmadilarda beni irazdan kalkmaya yardim etcekler
ayy cnm benm yaa ne tersliği oldu ne olduki yaaa..ay merktan oldüm yaa.insan onuda yazrdı kuzum ahh sen ahh..çok geçmiş olsun cnm

ayy cnm soğan kürü kulncaksan 15 gn kuylln 10 gn kullnma...ayy az kaldı o da gtti gidecekk...ay bir daha mümkünse oluşmasın o kist yaa..off canımı sııyor hee..ismi güzel ama cinsi güzel değil heee...
bir an önce adet olda tüp bebğe geçilsin..ay çok heycnlanıyorum yaa..biizm ikzler gelo hee

Cnm ya ay ablamin gorumceyw duaya baslamuslar 4444 oluyo ya sizinkilerde yaparmi kuzum bende okurum vakit buldukca

ayy kuzum o kadına söle ayter kürsiyide okusun ttalım bakk....
ayy o duayı okurken çok dikkatli okumak gerkeiyomuş ne bir eksik ne bir fazla..
ne bir harf ekik ne fazla..çok dikkatli okunmalıydmışş hee

Cnm napiyosun agrilatin nasil benim devam hap ictim sonunda

ayy ayy ayy öldüm öldüm didirldim kuzum ben..sıcak suyla masaj yaptımm..
duş alım yokk bi işe yaramdı innkii..
elldm zmn öle acı pek yok durdu yerde ağrıyolr.yer çekimi kuvvetiyle savaşıyo sankii..

nasıl ilç ii geldimi kuşş

ayy cnm benm yaa ne tersliği oldu ne olduki yaaa..ay merktan oldüm yaa.insan onuda yazrdı kuzum ahh sen ahh..çok geçmiş olsun cnm

ayy cnm soğan kürü kulncaksan 15 gn kuylln 10 gn kullnma...ayy az kaldı o da gtti gidecekk...ay bir daha mümkünse oluşmasın o kist yaa..off canımı sııyor hee..ismi güzel ama cinsi güzel değil heee...
bir an önce adet olda tüp bebğe geçilsin..ay çok heycnlanıyorum yaa..biizm ikzler gelo hee

Canım zaten hapa dewam ettikçe adet olmayacamya ondan dedim soğan içiyim diye.ay inş ilk seferde tutar:KK43:sancınmı var senin kuşum noluyo böle sana:KK14:

ayy kızlar nerdesinizzz acabaaa bak saat kaç olduu...sonra geç gelonuzz olmoo innkii heee....

Canım zaten hapa dewam ettikçe adet olmayacamya ondan dedim soğan içiyim diye.ay inş ilk seferde tutar:KK43:sancınmı var senin kuşum noluyo böle sana:KK14:

ayyy cnmm bilemdm şlimdi ama soğan kürünn bir zararı yok kuzum...hamillk şüphen yoksa sorun yok...
başla şifa niyetine de çıksınn...
benm ağrı ya hamillk blertisi ya da adet olcam için ..kısacası hangisi olursa olsun progestan hormonunun sebebi cnmm

ayyy cnmm bilemdm şlimdi ama soğan kürünn bir zararı yok kuzum...hamillk şüphen yoksa sorun yok...
başla şifa niyetine de çıksınn...
benm ağrı ya hamillk blertisi ya da adet olcam için ..kısacası hangisi olursa olsun progestan hormonunun sebebi cnmm

İnş senin bebiş seninledir canım..sen çok iyi yürekli bi kızsın.hani delikanlı kız derlerya aynen öle:) için dışın bir senin.kocan çook şanslı..inş bide bebeğiniz olurda tam anlamıyla aile olursunuz

Sedef masalla kuzum ya cok guzelsin heeee burnund cok guzel daha nasil olsun

Seydam ablamin kv haci bikac kisi okuyolar bilir o

İnş senin bebiş seninledir canım..sen çok iyi yürekli bi kızsın.hani delikanlı kız derlerya aynen öle:) için dışın bir senin.kocan çook şanslı..inş bide bebeğiniz olurda tam anlamıyla aile olursunuz
ayy ayy deme dem öle inn şımarrıım hee...
kızardımı hisstim..ay cnm benmm ii yürğimde söledn her şey senin güzel bakışın senn güzel düşncenden arkadaşım...
ama ne geldiyse başıma ha bu dilimden geldi...hahah..
bebk konusuda inşllh bizimledri..yoksa olmadı zmn bi buldum zamn ısırcamm aaa yitter ama yaa hem düş hep ds olmo..bakalım baklaımm 3. de ne olck
Kızlar bu arada albümlerde fotolarım var bi bakın hele:)

ayy hemen bakomm kuzummm

X