Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kızlar ben yavas yavas kaçayım..
güzel bir banyo yapayımmmmm
sinirlerim gevsedi bugün..

sonrada rahatca uyurum insallah..sizleri öpüyorum:KK12:

iyi geceler diliyorum

cnm arada benım işler oluyo ondan agır yazıyom

anladım cnm... songül cnm ilk evladın oldugunda psıkolojık yönden sıkıntı cektın mı..benım ablam da dogurdu ...sonra eski hali gibi olmadıg ıcn bıraz sınırlerı gergınmıs gıbıme geldı... böle seyler oluyo mu yanı..

kızlar ben yavas yavas kaçayım..
güzel bir banyo yapayımmmmm
sinirlerim gevsedi bugün..

sonrada rahatca uyurum insallah..sizleri öpüyorum:KK12:

iyi geceler diliyorum

cnm neden erkencısın neden sınırler gevsedı o ıyı bıleymı kötumu

ohh masallh canım yaa benim akrabalarım var izmir içinde 1.5 saatlik yol patlıyorum giderkenn
başka da uzakda yok kuzum yaa nere gidim kıs kime gidim ahh evet izmirim çok güseldirr ama ben çok gezdim
gitmedigim yerlerde var tabiii nasip bu yaz oralarada el atcamm
sendee gel bebem ben gezdiririm seni nerelere gidion bi izmire mi gelmicen

heee anladım cnm....inşallah eşimi kandırabılırsem oraya dda gelıcem.... :KK52::KK52:

anladım cnm... songül cnm ilk evladın oldugunda psıkolojık yönden sıkıntı cektın mı..benım ablam da dogurdu ...sonra eski hali gibi olmadıg ıcn bıraz sınırlerı gergınmıs gıbıme geldı... böle seyler oluyo mu yanı..

ah aren oldugunda varya benım psıkolojım fena bozulmuştu cnm cok aglıyodum hayat bıttı gıbı gelıyodu hıc bıyere gıdemıcem gıbı gelıyodu
lohusalık huznu yaşadım cok
cnm bol bol yardımcı olun ona uyumasına dınlenmesıne fırsat verın sutunu sagıp sızlere bırakıp bıraz hava almasını saglayın eşim benım aglama duvarım olmuştu o olmasa nasıl atlatırdım bılmıyorum

ama 2.de hıcbırısını yaşamadım ılklerde oluyo sanırım

yatan arkadaşlara iyi geceler allah gönlünüzdekini versin... böğürtlen kökü hamile kalmak içinde kullanılabiliyormuş...yorumları okudum sabah akşam içmişler hamile kalanlar olmuş...denemek gerek...
ben yarın baslıyorum arkadasım
sifa niyetine içelim insallah:KK16:
meryemım kenanı unutmuşum aklıma geldı actım da ızlıyorum söylemesı ayıp merak edıyodum ufaklık cocugu
ahahha ay ben harem e dalmısım..pek seviom bi diziyi
hayatla insanla herseyle dalga gecıolar sadece anlamaya calısıp gülüom:KK9::KK9::KK9:
şeydammm meriimmm yarennn sesınız cıkmıyooo ne edıyonuz bakemmm:))

canım benm uyku geldi ondan yavasladımmm
seydacıgında neti problemli cok kopuor sanırım

ah aren oldugunda varya benım psıkolojım fena bozulmuştu cnm cok aglıyodum hayat bıttı gıbı gelıyodu hıc bıyere gıdemıcem gıbı gelıyodu
lohusalık huznu yaşadım cok
cnm bol bol yardımcı olun ona uyumasına dınlenmesıne fırsat verın sutunu sagıp sızlere bırakıp bıraz hava almasını saglayın eşim benım aglama duvarım olmuştu o olmasa nasıl atlatırdım bılmıyorum

ama 2.de hıcbırısını yaşamadım ılklerde oluyo sanırım

hee ..demmekkı tahmınlerım dogru..normallikten cıkıyo insan cünku..ben uzaktayım cnm ablama da annemlere gıttıgımızde kavga edıp duruyruz.. her zmanakı halından farklı oluyodu sımdı zeynebımız 1.5 yasında masallah...umarım bu gıttıgım de de kavga etmem:))tşk etiim cnm

ben yarın baslıyorum arkadasım
sifa niyetine içelim insallah:KK16:

ahahha ay ben harem e dalmısım..pek seviom bi diziyi
hayatla insanla herseyle dalga gecıolar sadece anlamaya calısıp gülüom:KK9::KK9::KK9:

canım benm uyku geldi ondan yavasladımmm
seydacıgında neti problemli cok kopuor sanırım

evet cnm ya eglencelı kaçmada 1 de berabaer kaçalım

herkese hayırlı geceler ben yatıyorum artık canlarr sizlere bol sahbetler

hee ..demmekkı tahmınlerım dogru..normallikten cıkıyo insan cünku..ben uzaktayım cnm ablama da annemlere gıttıgımızde kavga edıp duruyruz.. her zmanakı halından farklı oluyodu sımdı zeynebımız 1.5 yasında masallah...umarım bu gıttıgım de de kavga etmem:))tşk etiim cnm

cnm benım durum daha vahım 1.5 yaşta zor zaman eger bebış huysuzsa ablan daha gergın olabılır

cnm benım durum daha vahım 1.5 yaşta zor zaman eger bebış huysuzsa ablan daha gergın olabılır

tmm tatlım ..bıze dusen anlayıslı olup yanındayken destek olmak... bıraz huysuz gıbı ...allah hepsının yardımcısı olsun..sorı m sprım dıyodum bugune kısmetmıs:)))

X