Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

tmm tatlım ..bıze dusen anlayıslı olup yanındayken destek olmak... bıraz huysuz gıbı ...allah hepsının yardımcısı olsun..sorı m sprım dıyodum bugune kısmetmıs:)))

ıyı omuş cnm benıl ay sımdı tam sevımlı zamanlarıda aynı zamanda ne sevıceksın cnm kımbılır

öledir muahakkak cnm umarım o güzel günlerı de yasasırz.... dualarınız eksık etmeyın olur mu

ah cnm benım edermıyım hıc ınan hep dua edıyorum sızlere hala sızı anlıyorum yoksa bak busaatte buralardayım cocuklarda fırsat bulunca kacıyorum hemen

ah cnm benım edermıyım hıc ınan hep dua edıyorum sızlere hala sızı anlıyorum yoksa bak busaatte buralardayım cocuklarda fırsat bulunca kacıyorum hemen

çok sa ol cnm rabbım dualrımız kabul etsin.... allahımmmm bizi de gör rabbim
hakımızda hayırlı olanı ver...hayırsızsa zaten vermezsın..umudumuzu yitirtme..çaresiz bırakma rabbim...
bu aciz kulların hiç birsey bılmıyor..sen ol dersen olur..
olma dersen olmaz...
ol dedıgın kullarından eyleee...aminnn

amınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

yok hayır varikosel bebeğin gelişmemesini sağşlıyor yani yumurta döllenirken eğer kalitesiz yumurta döllerse bebek gelişmiyor....

çok geçmiş olsun ama iyileşmen çok güzel inşallah sende bebişini kucağına alırsın :))

bende inşallah Allah kısmet ederse 2013 senesinde anne olmak istiyorum.. şayet korkuyorum henüz bunun için çalışmalara başlamadık ..eşim hazır istiyor,bende bu sene istiyorum,topiğe katılacağım zaman söylicem:)
birde bi sorum olacak kızlar ; ben her ayın 20sinde adet oluyorum yumurtlama günüm yani bebiş için uygun gün hangisi oluyor? tecrübesizim kusura bakmayın

BEBEĞİME...
Senin kokunu duyacağım günün özlemiyle bekliyorum, umutlarımı yenileyip yarınlarıma ışık olacağın günü..Haberini alıp sevinçten boğazıma düğümlenen hıçkırıklarla aleme haykıracağım günü..Şimdi bekliyorum sadece sessiz ve yorgun yüreğimle ıssız limana demir atmış umutlarımla bekliyorum yeniden coşup dalgalanmayı yani seni bekliyorum bebeğim..Sessizce gelip kollarıma sığınmanı ve seni dünyada bütün kötülüklerden koruyabilecek kadar güçlü bir annen olacağını bil meleğim...Bütün özlemimle,bütün hasretimle bekliyorum gelmeni..
ANNEN

Kurduğum binlerce hayal, yüreğimi acıtan binlerce kaygı var içimde.. Şu günler bir geçse diyorum kendi kendime, bir gelsen bebeğim...Sana olan hasretim hiç dinmedi,hergün Rabbimden seni diliyorum,senin varlığını hissetmeyi okadar çok istiyorum ki…Bir gelsen bebeğim…
Her güneş doğduğunda elim karnımda Rabbim dindir hasretimi diyorum.
Bebeğim daha senin gelip gelmeyeceğini bile bilmeden okadar çok şey düşünüyorum ki…Mesela;

Kokunu meraj ediyorum cennetkokunu,babanla uzanırken seni yanımıza alıp doya doya izlemeyi hayal ediyorum.Bakma ağladığıma meleğim annen biraz sulu göz ondan…Ama seni hep güldürmeyi diliyorum meleğim.Biliyor musun seni babana müjdeleyeceğim günü bile planladım ; güzel bir bebek patiği gördüm vitrinde her gördüğümde içim bir hoş oluyo meleğim onu alacağım ve babana seni o patikle müjdeleyeceğim.Ah bir bilsen meleğim seni ne çok bekleyen var ; anneannen dualar ediyor senin müjdeni vereyim diye deden her gördüğü bebeğe bakıp benim torunumda olacak diye hasretini dile getiriyor hele hele meleğim babaannen daha ayrı bir özlemle bekliyor onlar aylardan beridir bu haberi almayı umuyorlar yavrum..Birde daha anneni tanımadan seven arkadaşları var canım meleğim onlar senin geldiğini onlara müjdeleyebilmem için çok dua ediyorlar,onlar annenin çekilmez hallerini bile çekiyorlar meleğim…
Bebeğim biliyor musun baban senin için neler planlıyor neler…Sana en güzel odayı dizecekmiş,bebekler rengarenk çiçekler gibidir diyor sana rengarenk ciciler alacakmış ve tabi en değerlisi seni hep sevecekmiş meleğim…Senin gelişini böyle hasretle beklediğimizi bilsen belki hiç nazlanmazsın ama biz seninle sen gelmeden sabrı öğrendik meleğim…
BABAN daha sen gelmeden karnımı seviyor meleğim bir düşün hele geldiğinde neler yapar, okadar çok sevenin olacak ki çok şanslısın meleğim.
Bazen yüreğim öyle acıyor ki , yanlış anlama meleğim ama gördüğüm bebeklere bakıp iç geçiriyorum biliyorum sen onlardan daha güzel olacaksın ama onları görünce içimde bir çığlık kopuyor büyüyor büyüyor ve gözyaşlarıma doluyor…Geçen gün babana gömlek almak için girdiğimiz mağazada babaannen kırmızı şirin mi şirin bir bebek kıyafeti görmüş kaldırıp bana gösteriyor , aslında amacı beni üzmek değil ama meleğim ben onu görünce senin yokluğunu hatırlayıp yine üzüldüm ama babaannene ağlayan yüreğimle gülümsedim meleğim…
Sen gelince birazda yaramaz bir annen olduğunu göreceksin , babana biraz naz yapacağım nede olsa ona dünyada sahip olabileceği en değerli hediyeyi vereceğim elbette hakkım nazlanmak dimi ama meleğim.Baban ve annen birbirini çok seviyor bebeğim sırf birbirimizi üzmemek için sana olan özlemimizi beraberken bastırıyoruz meleğim.Ama biliyorum ki geldiğin gün tüm üzüntüler ve hasretler mutluluk olarak işlenecek annenin ,babanın ve tabi seni bekleyen herkesin yüreğine…Sence de bu kadar beklemek yetmez mi meleğim?Sen de annen gibi dua et güzel Allahım beni anneme kavuştur de emi…Artık gel emi…

canım yumurtlamadan 14 gun sonra adet olursun yanı ayın 6 sında yumurtluyorsun kı 14 gun sonra 20 sı ama sen adetın basladıgı gunden ıtıbaren sayarak 11. gun ıtıbarıyle 1er gun arayla duzenlı ılıskıyi dene en saglıklısı budur. ayrıca yumurtlama donemınde yumurta akı kıvaamın da akıntın olur bunada dıkkat et.

canım duygularımı kaleme almıssın resmen .... sabah sabah aglattın benı . rabbım bızede o duyguları o mutlulukları yasatır ınsaallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…