bebeıslerımız kanala ne zaman yerleşek?

demekkı acıklıl once başlamıs amanın az kaldı valla bellı olmaz kız belkı sen erkencı davranırsın

Bende doğurmak istiyorum yeter. Bu sıcakta hiç çekilmiyor.................

bende istiyorum bendeeee....ay yalnızlıktan canım sıkılıo oğlum gelsin hayırlısıylada onunla oynasam azuucukkk...bu arada bende perşembe sorucam doktoruma nsteye girdiğimde doğumumu bi çokşey duydumm sinir oldumm normal çok istiyorum ama bu hastaneler yüzünden sezeryan yapabilirmmm hayırlısı bakalımmm artıkk çok stresliyim şu günlerde hayırlısıyla bi doğursammm....

zamanında olsun kızlar az daha bekleyin .. benim büyük kızım da dün bana anne inşallah yarın doğurursun diyodu :roflol: :roflol: onlar benden de sabırsız

ay ne guzel canım ya bende sıkıntıdan patlıyorum kımsemde yok gurbet ellerde ahhhhhh bilgisayarda olmasa kafayı yerım valla

aynen walla çorumluu bugün hava çok sıcakk dışarı çıkılcak gibi değill pc lerde olmasa halimiz harap bi kapatıyorum tv izliyorum bidaha açıyorum bakıyorum gene can sıkıntısı wallahi...

Vallahi pc olmasaydı bende kafayı yerdim bu 9 ay bana kac yıl gibi gelirdi hic bilmiyorum..
ben hamileligimi ögrendigim 7 haftamdan beri burdayım nerdeyse eksiksiz hergün girdim
sizinle cok şeyler paylaştık yeri geldi seviclerimize hep beraber sevinip yeri geldi hep beraber acılarımıza agladık ama tam bir aile olduk kopmadık en güzelli...a.s.
birgün girmesem şu siteye hic rahat edemiyorum inanın bir yerim eksik kalmış gibi sizleri cok merak ediyorum
yaa vallahi düşünüyorumda bu siteyi sizleri bulmasaydım 9 ayım nasıl gecerdi cıldırırdım sanırım yanlızlıktan herşeyi sizinle paylaşmak cok güzel yeri geldiginden cok güzel bilgilerde ögrenmek off neyse cok yazdım ama siz beni anladınızyerimseniben
İyiki varsınız temmuz anneleri, sizleri cok seviyorum en degerli günlerim aylarımda yanımda oldunuz sizleri hic unutmıycam :asigim:

aman dur anacim sanki bi yere gidiyormusun gibi
ana bak sen su hatuna gelceksin he buraya
bu defa bebeklerle ilgili konusacaz allahin izniyle
tabi belki daha az pc basinda oluruz ama burda olucaksin yoksa keserim seni heKötü Kazen
he vallaha burda ne guzel herseyi paylastik insallah devami da gelir yerimseniben

duygusala bağlattınnn benideee allah iyiliğini versin emii:mymeka:
senağlamasenağlama

girmezmiyim canım sizde benim bir ikinci ailem oldunuz dostlarım oldunuz vallahi istesemde kopamam
ama dogru diyosun bebişler yüzünden daha az gireriz ama bize özel bir topic acar gene orda buluşuruz biz ne biliyim yazdım öyle az kaldı doguma belki bir cok kişi dogumdan sonra giremiycek kopucak buralardan onlarda bilsinler ne kadar cok sevdigimi istedim
az kaldı corumlu yavrularımıza kavuşmamıza sanırım bir duyguseli yazdım bunca şeyi ama hepiniz benim icin cok degerlisiniz yani benim cünkü arkadaşım yok evlendikten sonra bitti tüm arkadaşlıgım burda komşuda yok yani anlıycagın cok yanlızım sadece kocam vardı hayatımda şimdi birde siz dost bildigim :asigim:

adasucum ne kadar güzel yazmışsın ağlatcaktın :a015:beni nerdeyse saol canım düşüncelerin içinn gerçekten bende çok mutluyum burda szilerle brbr olmaktan inşallah bebişler gelincede burda bir arada oluruzzŞeniz:asigim:

oy canim yerim ben seniiiiii :asigim: hepimiz benzer duygular icerisindeyiz ..yani öyle umuyorum ..yerimseniben

bu arada bebegimin haraketleri yavasladi ve farklilasti ..sanki ters dönmüs gibi..yani sirti disari bakio gibi..insallah kanala yerlesmistir..haftaya sali günü ögrenicem insallah..
dogum yaklastikca göbek düser diolar ..benimki tam tersine agzimdan cikacakmis gibi oldu ..hayirlisi..

amanın kız ne duygusallık bende aynı durumdayım bır bılsenız

benim bebiş pek hareketli hala canımı çok yakıo ama artık poposuyla ve aykalrıyla bir iktirio göbeğim yırtılcak sanıyorumm maşallah oğluma benimkide inmişmidir acaba hakkımızda hayırlısı artık hepimizin...

adasu vallaha benim de arkadaslar yok oldu evlendim evleneli
sizler olmazsaniz ben evde kafayi yerim oglum var esim var cok sukur ama
ogluma bi sey anlatsam anlamaz hem cocuk iste
esime ne anlatam kadin seylerindin bi halt anlamaz o kendi arkadaslarindan anlar
iyiki taktirmisim interneti sizlerle karsilastim
insallah bi gun gercekten karsilasmayi isterim sizlerle gercek hayatta kismet olmazsa da burda ne guzel gercek gibi yazisiyoruz buna da sukur
:asigim::asigim:

ewet kızlar .. ve temmuz yaklaşıyor.... bebekler gelince biz de artık bu kadar sık giremicez belki nete ve belki bunları söyleme fırsatım da olmıcak ;
ben de hayatımın bu güzel bekleyiş devresinde tüm heyecanlarıma, merak ettiklerime , sevinçlerime ve üzüntülerime ortak olan hiç tanımadığım ama çok sevdiğim tüm temmuz annelerine en içten hislerimle teşekkür ediyorum.. herkese şimdiden hayırlı doğumlar ve bir ömür boyu ailelerinizle sağlıklı mutlu bir hayat geçirmenizi diliyorum .. a.s.

kızlar hepiniz duygusala bagamıssınız valla...olmaz böyle..zaten gözyaşları hazırda bekliyor...senağlama

inannıyorumki bizler dogumdan sonrada hep burda beraber olacağız...daha zayıflayacağız hep beraber:dance:

inşallah hepimiz bir avazda,hayırlısı ile bebişlerimize kavusuruz...artık onlarla kucaklaşmak için çok az zamanımız kaldı...
a.s.a.s.a.s.

dun dr atekrar sordum ııce yerleşmıs bebek haftaya dogurabılırsın dedı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…