Doğuma Hazırlık Bebeğinizin Cinsiyetini Erkenden Söyleyeyim - Cinsiyet Tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Oh ne güzel maşallah kuzum bizimkiler çok zorluk çıkarmicak bize sanırım benimde hiç kusmam olmadı ama kasık ağrılarım çok olmuştu ilk haftalarda Allah'ım dayanılmazdı bide ilk haftalarda bunalıma girmiştim sürekli karamsar ve sinirliydim normalde de çok neşeli tatlı dilli biriyimdir ama hormonlar bunaltmıştı şimdi iyi kuzum çok şükür beslenme konusunda malum oruç tutamıyorum Allah affetsin sabahları midem çok yanıyo gün içindede sık sık acıkıyorum ama ufak tefek şeyler atıştırınca geçiyor. Sendede varmı bilmiyorum ama acayip uyuyorum inanılmaz derecede uykum geliyo bıraksalar 2 gün uyurum o derece 🤣 öyle işte kuzum biraz uzun yazdım kusura bakma Rabbim evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🥰🤲🥰🥰🧿
amin kuzum amin inşallah çıkarmazlar, benimde ilk 3 hafta hafif kasık bol bel batması yaşardım. Ne zaman koku hassasiyetim mide bulantım başladı kasık bel gitti, bende çok duygu durum değişikliği olmadı 8+4 yim. Uyku da çook aramadım. Birkaç kez oturduğum yerden uyuyakaldım o kadar 😂😂

11 haftalık karın ultrason. Bize de bakarsanız çok sevinrim 💜
Pasha22 Pasha22

Eklentiler

• IMG_20220413_105639.jpg
    IMG_20220413_105639.jpg
    81,7 KB · Görüntüleme: 52
Canım ilkine göre kız ikinciye göre erkek gibi geldi iki kızın varmış inşallah Buda sağlıkla hayrla erkektir.. Ha şunu diyim inşallah kız dir diyince kimse birşey demiyor ama inşalalh erkektir yazınca bir sopa yemediğin kalıyor ama umurumda değil
Ilkimi kız istedim çok şükür oldu bunu da erkek istiyorum tabiki hayırla. Ama buda kızmış buna şükür
Öyle valla oglu olup kızı olmasini isteyenlere birsey demiyor bizim insanımız. Ama ne yazikki kızı olup ta oglum olsun diyenleri topa tutuyorlar. Gonul bu iki evladın sevgisini de tatmak istiyor canım. Allahim saglikla verir ins gönlümüzden geçenleri

X