Doğuma Hazırlık Bebeğinizin Cinsiyetini Erkenden Söyleyeyim - Cinsiyet Tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Selam Kızlar :KK9:bir çok kişi gruplardan beni bilir. Yine yetiştim imdatlara :KK36:

Çoook uzun bir süre araştırma okuma yaptıktan sonra sizlere bu başlığı açtım çevremde tüm gebelere de denedim. Bunun sırrını çözen İnstagramda (isim vermeyim) işi ticarete dökmüş bile. :halay:Nub, Ramzi,Çin Rus Japon Takvimleri, Yüzük Yöntemi bir çok şey size sayabilirim.

5 ve 14. haftaya kadar olan ultrason fotolarınızı paylaşın. Vajinadan mı yoksa karından mı çekildiğini ve kaç haftalık olduğunu da mutlaka belirtin.:anneadayı:

Not: Tahmin yaptığım anneler cinsiyet öğrendikten sonra lütfen bana geri dönüş yapın :KK200::emir_bebek:
Slm canım nasılsın bakalım 🥰 9+1 deyiz tekrar bakıp yorumlayabilir misin rica etsem 🥰

Eklentiler

• IMG_20220412_155700.jpg
    IMG_20220412_155700.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20220412_155652.jpg
    IMG_20220412_155652.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 38
Sana önceden ne dedim. kuzum bilmiyorum ama burda kız görünüyor
6 buçuk haftalık tık erkek demiştin kuzum şuan 9 haftamdayım Allah'ın izniyle sağlıklı olsun evlatlarımız gerisi önemli değil eşim kız istiyor ben erkek istiyorum bakalım hayırlısı olsun 🙏 dur eskisinide atiyim hatta şimdi ikisini karşılaştır istersen 🥰

Eklentiler

• IMG-20220321-WA0003.jpeg
    IMG-20220321-WA0003.jpeg
    81,2 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20220412_155700.jpg
    IMG_20220412_155700.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 43
6 buçuk haftalık tık erkek demiştin kuzum şuan 9 haftamdayım Allah'ın izniyle sağlıklı olsun evlatlarımız gerisi önemli değil eşim kız istiyor ben erkek istiyorum bakalım hayırlısı olsun 🙏 dur eskisinide atiyim hatta şimdi ikisini karşılaştır istersen 🥰
senin 6. hafta görüntüsü vajinal mı kuzum eğer vajinalsa iki görüntüde kız diyor eğer değilse benim gibi bebek yer değiştirmiş

baksana kuzum soldan büyüdükçe sağa geçmiş seninki belliki cinsiyeti hemen belli etmeyeceklerden dur bakalım doktor ne dicek
Canım aslında ilk ultrasonda cihazı sağ kasığıma koydu yani bebek sağımda görünüyodu dün gittiğimde ise sola doğru baktı cihazı sola tuttu yani dediğin gibi ilk sağ taraftaydı hatta sağ kasığım çok ağrıyodu şimdi solda USG resmi ters çeviriyo ya ondan sanırım aslında şuan karnımda sol tarafta bi yer değişikliği var evet

Canım aslında ilk ultrasonda cihazı sağ kasığıma koydu yani bebek sağımda görünüyodu dün gittiğimde ise sola doğru baktı cihazı sola tuttu yani dediğin gibi ilk sağ taraftaydı hatta sağ kasığım çok ağrıyodu şimdi solda USG resmi ters çeviriyo ya ondan sanırım aslında şuan karnımda sol tarafta bi yer değişikliği var evet
aynı benimde öyleydi kuzum 4-5-6. haftalarımda sağ kasık ağrısından öldüm. hep oraya bakıyorlardı sonra soluma baktılar ama sol erkek demek kuzum bunu bil

aynı benimde öyleydi kuzum 4-5-6. haftalarımda sağ kasık ağrısından öldüm. hep oraya bakıyorlardı sonra soluma baktılar ama sol erkek demek kuzum bunu bil
Evet bende öyle hissediyorum seninkinin cinsiyeti bellimi peki nası gidiyo hamilelik mide bulantın falan varmı birazda senin halini hatrını soralım 🥰

Evet bende öyle hissediyorum seninkinin cinsiyeti bellimi peki nası gidiyo hamilelik mide bulantın falan varmı birazda senin halini hatrını soralım 🥰
benim 6. haftada başlayan ve devam eden yoğun koku hassasiyetim var buna bağlı olarakta mide bulantılarım var ama hiç çıkarmadım. tatlıdan tiksindim peynir yoğurt ve et yiyebiliyorum. Durumum böyle sen de durumlar nasıl 😊😊

X