bebeğiniz ne zaman dönmeye başladı. kaç aylıkken dönmeye başlamaları lazım??

8 aylıkken döndü piskolojim bozulacaktı niye dönmüyor diye ama kilomuz normalden çok fazla dktr bundan oldugunu söyledi destek verip oyun yaparak ögrettim
aynı bizim de kilomuz fazla ondan galiba. ama son bir iki gündür çabalıyor. 6 .aya girmek üzereyiz

Bence siz ugraşın döndükçe mutlu oluyor kendi yapmaya çalışıyor alkış yaptıkça daha çok gaza geliyorBizim kilo Çok herşeyimiz geç olacak inş yürümüye başlayınca zayıflar

Bence siz ugraşın döndükçe mutlu oluyor kendi yapmaya çalışıyor alkış yaptıkça daha çok gaza geliyorBizim kilo Çok herşeyimiz geç olacak inş yürümüye başlayınca zayıflar
zayıflar benim ilk oğlumda kiloluydu şimdi tığ gibi 3 yaşında. şimdi kardeşide aynı hatta biraz daha kilolu sizin bebişiniz kaç kilo

10 aylık 16 kilo doktorada götürdüm tahlil yapıldı herhangi bi problem çıkmadı

10 aylık 16 kilo doktorada götürdüm tahlil yapıldı herhangi bi problem çıkmadı

Erkek olsa bu kadar takmam kız çocugu ilerde sorun eder babada çok kilolu ırsi olabilir dedi dktr

Son düzenleme:
Erkek olsa bu kadar takmam kız çocugu ilerde sorun eder babada çok kilolu ırsi olabilir dedi dktr
anladım canım yürümeye başlayınca falan zayıflar bi problem yoksa bizimkide 5 aylıkken 9 kiloydu bu ay bilmiyorum ne durumda 23ünde gidicem

Ay nedir bu acele birak senin bisey yapmana gerek yok o kendini hazir hissedince donecektir bebegim 7 bucuk aylik ve sadece 2 defa dondugunu gordum. Her cocuk farklidir

Benim bebeğim 14 haftalıktı. Ben hep karın üstü yatırıyordum. Laminant'ın üstüne ince halısını serivermiştim, oynasın diye de yine karın üstü yatırdım. Su içmeye mutfağa gidip gelecektim ki, bardağı elime aldım "Taakkk" diye bi ses duydum, yüreğim ağzıma geldi, aklım çıktı birden, TV üstüne falan düştü sandım, elimde bardağı fırlattırıverdim, bi koşuşum vardı aklınız hayaliniz durur, ben öyle gelince Kuzucuğun hoşuna gitti galiba, yüzüme bakıp bakıp sırıtıyordu. Anlayacağınız ilk dönüşünü o gün yaptı.
11 Nisan 2017.
13 Nisan 2017' de de Kaşık Fıtığı ameliyatı geçirecekti. 2 gün boyunca ağlaya ağlaya bir türlü kendimi sakinleştiremiyordum.

maşallahhh diyim de çok nazar değiyor çünkü. 9 kilo

Maşallah Maşallah.
Benim bebeğim de 5 aylık ama 6.300 gr.
Üstüne üstelik çok da hareketli. Hakkından gelemiyorum bazen. Emekleyecem diye canı çıkacak çocuğun. Demek ki bazen kiloya bağlı olabiliyor galiba. Bizim ki 14 haftalıkken ilk dönüşünü yaptı!! Yani 3.5 aylık mı oluyor. ??? Galiba !!! :) Allah herşeyleri gönlüne göre versin. Merak etme hemen hemen ayaklanıp bizleri peşlerinden koşturtcaklarına, az daha beklesinler de şu günlerimizin tadını az daha çıkaralım :) .d

şükür dönmeye başladı artık:) 1 haftadır

Oturtmaya erken baslamissin bence yorma bebeğini. Dönmesi içinde erken 5 ay bitince döner ama her bebek fırıl fırıl dönecek diye bi şey yok bebeğin karakterine bağlı

Her bebeğin gelişimi farklı olduğundan illaki belli bir ay ypk. Benim oğlum 3 buçuk aylık dönmeye başladı. Yeğenim 2 aylıkken gayetbrahat fönebiliyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…