Bebeğimle birlikte hedef 2017 kpss öğretmenlik

Basiniz saolsun cok uzuldum ama siz er ya da gec kazanicaksiniz inaniyorum iyiyiz ya iyiler genelde cekerler sinavdayiz sonucta yapacak bisey yok dizimizi kirip calismaktan baska ama sizin esiniz kazanmasanizda olur diyormus aslinda cok sanslisiniz o yonden

Ben de antidepresan iciyorum ve 110 kiloyum mumkun degil gormek diyodum onu da gordum sonunda diyet yapiyor musunuz smdi
başladım diyete canım 4 gün oldu 1.5 kilo verdim ben de artık içim dışım kilo kilo ya bu kadar mı iradesizim diyorum eski kıyafetlerimin içine sığamıyorum tuniklerime giremiyorum eşarbı yapıyorum yanaklar tas gibi eşim sna eşarp yakışmıyor kilodan dolayı diyor sen en iyisi şal yap diyor o zaman içten içe fıttırıyorum ama hepsinin ağzını kapatacağım beraber diyet yapalım canım sen neden antideprasan kullanıyorsun ben bıraktım kendi kendime 3.5sene falan oluor kendim kabullendim kendi kendimi panik yapıyorum dşye ara ara ataklar geliyor ama moralim çok bozuk ve üzgünken

o diyor demesine ama onun demediği kadar ailesi zaten atanamadğımı sürekli konuştukları için benim kafa yine aynı sepet oluyor canım ailesi hele abisi anası babası çok her şeye maydanoz ama şu sıralar abisi ne faydası var ama çene çok

Birikti bir seyler icimde buyudu ztn cok kirilgan ve duygusal da bir insanim evlendikten sonra uzuldugum bazi seyler oldu attim icime laflar soylendi attim icime hep attim esimle kotu olmayim diye bu yil basladim ben de 2 ay fln oluyor kucuklugumu o kadar cok ozluyorum ki buyumek zor geldi bana sevmedim bu kdr sorumlulugu nasil bir diyet uyguluyorsun

Hadi yaa..sen de cvp veremiyorsun anlasilan hic bir seye ben gibi yazik bize yaa kendime cok uzuluyorum bazen atma konus cvp ver diyorum esimle kotu olurum diye ona bile soylemiyorum bazi laflari yutuyorum oylece

eşinin ailesinden yana mı senin de sorunların cnım eşin memur sanırım..
atma içine ne kadar kullanacaksın en yakın zamanda bırakmaya bak zaten bebek de istiyorsun bırak ben de çok attım içime ama direk stres sıkıntı kilo olarak dönüyor sonra da milletin lafı okkalı oluyor böyle bir düzen gidip geliyor senin eşin atanman gerektiğini mi söylüyor sana canım

Hadi yaa..sen de cvp veremiyorsun anlasilan hic bir seye ben gibi yazik bize yaa kendime cok uzuluyorum bazen atma konus cvp ver diyorum esimle kotu olurum diye ona bile soylemiyorum bazi laflari yutuyorum oylece
ilk sene ben de demedimwylülde 3 senelik evli olacağım son bir senedir falan diyorum her zaman demesem de yoksa ben hasta olacağım ya herkes haddini bilsin eşine ne deniyorsa de sonra bana neden demedi olur bırak ben artık söylenenleri umursamıyormuş gibi yapacağım sınavdan konuşurlarsa da artık yeter çok çalıştım içim dışım sınav oldu düşünmüyorum sınavı bir süre diyeceğim

Valla bilmiyorum su an lustral iciyorum bazen esimle bazen ailesiyle olabiliyor ama buyumesin istiyorum kapiyorum ustunu sonra kendi kendime agliyorum kimse gormeden

hatta eltime kaynanaya falan dedim sınav yeter artık dedim olmuyor taktım taktım yoruldum dedim eltim pek bir sevindi halbuki bennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn onlara atandım diyeceğim günü bekliyorum bundan sonra artık bambaşka olacağım dış görünüş olarak da iç olarak da kafa olarak da bir daha dünyaya gelmeyeceğiz herkes haddini bilecek

Cok hosuma gitti olalim insallah haklisin

Valla bilmiyorum su an lustral iciyorum bazen esimle bazen ailesiyle olabiliyor ama buyumesin istiyorum kapiyorum ustunu sonra kendi kendime agliyorum kimse gormeden
ben de yine ağlıyorum gözyaşlarımı toplasam heralde bu yaşıma kadar bir yüzme havuzu doldurur ama ne faydası var hep bana zarar kapatma sonra daha büyük yaralar açar sorunlarını çöz ben eşime diyorum ailenin çenesi durmaz bana bir şey harcasan aman oğlumun parasını harcıyorlar borvcu var derler ama kendilerine harcanırken borç hiç gündeme gelmiyor diyorum susuyor ee ailesinin huyunu biliyor ama saygısızlık olmasın diye sustuğu çok oluyor ama ben artık susmam en son kaynatama kızdım sonra o da bana güya küstü ama kaf dağı gibi lafları sayan o oldu bana beni ağlatan eltimi sevindirdi seni küçümsüyorlar dedi niye garibanmışım babam yokmuş atanamamış vs sebep aramak istedikten sonra çok ALLAH bizimle hepsini ALLAH'A havale ediyorum

Cok hosuma gitti olalim insallah haklisin
ben de lustral içtim aralıklı aralıklı 2 sene kilo aldım mal gibi olmuştum doktorunla konuş psikologa gitme imkanı olsa zaten ilaç vermez diğeri de ilacı verir kurtuluş sanırsın bir tarafı düzeltirken beyninde bir tarafı bozuyorsun yapma bol bol tesbih çek tövbe çek zikir çek ben de öyle yapacağım

Valla bravo ben yapamam ki genetik heralde sdc kendime zarar veriyorum sonra lafi gene ben yiyorum
kendimizi değiştirmek elimizde bırak biraz da onlar sindirmek zorunda kalsınlar aslında en güzeli onlar laf söylerken gülerek onları dinlemek umursamadığını hissettirmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…