Bebeğimle birlikte hedef 2017 kpss öğretmenlik

ne uzmanı canım gelir uzmanı mı bölümü neydi ablanın

Namaz kiliyorsun demi ne guzel ben kilmiyorum biliyor musun cok nadir kilsam da senle ben de baslasam keske

ben yay burcuyum ama yükselen yengeç hep o yengecin suçu benim duygusallığımın :d
ATEŞ VE SU yan yana burçlarımda onun için bir ağlar bir gülerim

benim kardeşim de kova vallaha hiç milletin lafı umrunda olmaz hayallerinin peşinden gider kendi burnunun dikine çok yakın arkadaşımda kovaydı milletin lafını takmazdı senin yükselenini öğrenmek lazım
Hadi yaa annem cok duygusal onun tarafa cektim kilo da ondan geldi kiz anne diyorum butun kotu seylerimi senden almisim diyorum

Arkadaşım olumsuz düşünme allahın izniyle hayırlı bir sonuç alirsin çalışıp emek verince. Yazdıkların çok yakın geldi bana da. Ben de aşağı yukarı aynı duumuda yim. Nacizane tavsiyem istiyorsaniz gerçekten bebegi ertelemeyin. Hayat çabuk geçiyor. Ve bebek gècekten her şeyin üzerinde bir sevgi. İstiyorsanız kpss ya is icin ertelenen bir şey değil. Ben bir an ertelemeyi düşünmüştüm iyi ki ertelemwmisiz. Şimdi 4.5 aylik bebegimle hazirlanacagim kpssye hayırlıysa olur olmazsa da iyi ki bebegim olmuş dicem. Neyse canım çok uzattım ama yazdıklarını okuyunca çok samimi olarak yanında olmak istedim paylaşmak istedim.

Arkadaşım hayat sevdiklerimiz aile her şeyden üstün. Varsın kpss olmasın ama evdeki huzur olsun. Eminim ki COO zor zamanları niz olmuştur ki bunları yazdınız ama bir nebze olsun bi destek olmak istedim. Ev huzuru hiç bir şeye değişmez

ALLAH RAZI OLSUN CANIM..
bebeği ertelemek kesinlikle istemiyorum canım olursa hamile olrak da ders çalışırım zaten 2018 e 2 sene var diyeceğiz hayırlarla girmek de nasip olursa eylüle kadar normal yolla olmasını bekleyeceğim canım eylülde aşılama düşünüyoruz aetık belki öyle olması nasipte vardır bilemiyorum VEREN ALLAH..
Çok teşekkür ederim sizin bölüm ne birbirimize moral olalım hırs olalım çalışma azmi olalım tavsiyelerde bulunalım benim yaş oldu 31 çok sıkı çalışmam şart kimselere de demiyorum yeniden çok sıkı ders çalışacağımı milletin dilinden kurtulamadım olacak iş sanki olmuyor

Allah razi olsun cok saolun burada hic yuzunu bile gormemis oldugumuz insanlarla birbirine yardimci oluyoruz ve o kadar iyi geliyor ki tkr tesekkur ederim ilginize

Bu arada tarihte osmanlı ya geçeceğim yarın ilk konuları testleri bitirdim. Eylül kadar tarihin ilk aşamasını bitirmek istiyorum. Ha gayret!

Evet konu sahibinin ilk yazısında bahsettiği gibi tarih vidyo lari ndan başladım. Biraz ağır gidiyorum ama elimden geleni yapacağım. Çevredekilere de söylüyorum hazirlandigimi. Çekinmiyorum ne derlerse desinler. Insallah
sen derslere başladın sanırım canım tarihten mi başladın

Kızlar ben de yeni başladım çalışmaya. Sizleri görünce geç mi kaldım diye düşünmedim değil Maşallah çoğunuz hızlı ilerlemişsiniz Ben de gündüzleri işteyim, akşamları ve haftasonları ders çalışabiliyorum. Ev ve yemekle de eşim ilgileniyor. Burdan bilgi paylaşımı yaparak birbirimize destek olabilirz, sevindim böyle bir konu başlığı olduğuna

en yakın zamanda ben de bu haftasonu en azından başlayacağım çalışmaya...
sizin bölüm ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…