Bebeğimle birlikte hedef 2017 kpss öğretmenlik

Son 3 konum bitene kadar çok soru çözmeyeceğim vaktim yok bunlar bitsin günlük 100 soru çözeceğim inşallah tarihle ilgili

Evet 21 konu şöyle böyle de olsa bitti çok şükür allaha simdi ikinci asamaya geçeceğim yarından itibaren yapacağım şeyler şunlar günlük 100 soru tarih çöZeceğim ve günlük tarihin son konusundan başlayarak internetten araştırmalar yapacağım yani anlayarak öğreneceğim olayları inşallah planım bu yönde ve cografyaya siftah aticam ama bugün değil bunun için bir araştırma yapmam lazim ve kaynaklarimi çıkarmam gerek hadi bakalim

Kv bizde bi kaç gündür çalışamıyorum bugün yeniden başlamaya calısıcam bir oturtsam 2. Asama calisamami hedef bol soru tarihten bakalim

Byramdan dolayi yogunlasamadim ama bugünden itibaren devam edicem inşallah anlamlı bir ilerleme kaydederim. Az uyuyan bir bebekle hazırlanmak gerçekten çok zormuş

Evet 21 konu şöyle böyle de olsa bitti çok şükür allaha simdi ikinci asamaya geçeceğim yarından itibaren yapacağım şeyler şunlar günlük 100 soru tarih çöZeceğim ve günlük tarihin son konusundan başlayarak internetten araştırmalar yapacağım yani anlayarak öğreneceğim olayları inşallah planım bu yönde ve cografyaya siftah aticam ama bugün değil bunun için bir araştırma yapmam lazim ve kaynaklarimi çıkarmam gerek hadi bakalim
Cnm bu şekilde tarihi kaç günde bitirmiş oldun, ben ramazan bayram drkn birşey yapamadm tatil donusundeyz bi de pert oldum resmen bir hafta kendime gelemem artk

Evet sonunda nasıl çalışacağımı buldum sabah 06.00 da kalkıp 35 soru tarih çöZeceğim saat 14.00 de 35 soru tarih ve akşam 30 soru tarih toplam günde 100 soru tarih ... yanında da coğrafya yi dinleyeceğim engin hocadan simdi sabah 35 soru tarih cozdum sıra geldi engin hocayı dinlemeye :anne:

Ve birde çarşamba ve cuma günleri coğrafya çalışmayacağım onun yerine tarihin 2. Aşaması olan irdeleyeceğim son konudan başlayarak yani üstün körü çalıştığım tarihi irdeleyeceğim inşallah hadi bakalım bir oturtursam bu programida super olur

35 soru daha çözdüm tarihden 15 do coğrafya dinledim... onun arasında deli gibi temizlik yaptım kv gil gittiler .. aksama misafirim var caya hadi bakalim

Telefonum bozuldu yapilana kadar fazla giremeyecegim ama programimi uyguluyorum carsambabgunu 77. Video tarih yazarak çalıştım günlük 100 sorubtarih cozuyorum haftada 5 adet coğrafya video dinliyorum bugün cografyanin ilk konusu bitmiş olacak ve soru coçözeceğim eski telefonla bu kadar yazabildim :)

Türkiyenin coğrafi konumu bitti artık günde 5 soru bu konudan da çözeceğim coo zor yazdım cevap veremediğim için üzgünüm ama başlayın derse ve birlikte sonuna kadar gidelim kizlar :)

X