Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Demeyin!!! daha bugun ilk kabak puresini yedirdim Oioi'de :)) hic fena degildi halbuki
Bu iyi cikmazsa artik otesi anam babam usulu melamin bebek tabagi olur sanirsam
Kizimda bu seti kullanmistim, olmadi gene alirim
BÖRJA/SMAGLI yemek seti, beyaz-yeşil

Unigoda kayma olayı yok değil mi?
900 e almıştım matı. 2000 di unigo. Uzun vadede alınabilir.
Çitlere baktım da onların da fiyatlar uçmuş. Toplaması kurması falan kolay mı?
Unigo da halı üstünde biraz kayıyor ama bu katlanırlardan çok farklı malzemesi. Baya ağır.
Çitler pratik. Biz direk alan yaptık o yüzden kaldırmıyoruz hiç.
Pilsanın fotosunu atıyorum. Bu da gayet başarılı. Fiyatı daha uygun.

Ohh afiyet olsun inşallah memnun kalırsın
Ben şuan melamin kullanıyorum bölmeli bimden almıştım sulu şeylere porselen yada cam kase kullanıyorum ama artık kendi yemek istediği için vakumlu almak istiyorum çoğu kişiden koku yapıyor diye duydum hatta 2. Elden çok satıyolarmış memnun kalmadıkları için buaralarda önüme çıkıyor indirime girmiş bazı sitelerde

3 aydır oioinin kase puzzle tabak ve kaşıklarını kullanıyorum hiç koku yapmadı çok memnunum vakum sistemi de çok iyi

Bu aylarsa bebeklerde bu durum genel galiba benim oğlumda onceden babayı görünce beni istemezdi şuanda sürekli bana yapışık olmak istiyor, karşılıklı oturup oyuncaklarıyla oynuyoruz 2 dk sonra yakama yapışıyor kucağıma alayım diye Sürekli kucak istiyor, yanından 2 adım uzaklassam ağlamaya başlıyor, bu beni biraz yoruyor açıkçası biran önce geçer bu durum insaAllah

Yaaa ben de aylar ilerleyince kucaktan vazgeçer diye düşünüp mutlu olmuştum . Koala gibi yaşıyoruz bırakıp gitsem ağlıyo. Oyun halısında bile beraberiz , aşağıdan oyuncaklara bakınca fena görünmüyormuş benim bile ilgimi çekti bu gidişle fıtık olcam cocuk 7 kiloyu geçti taşıyamıyorum napcam daha da ağırlaşınca bilmiyorum

Benimki 10 kiloyu geçmiştir sanırım kollarım belim kopuyor kucak istemesinin dışında sürekli mız mız sürekli bir ağlama hali bedenen ve beynen yoruldum açıkçası biran önce saatlerce kendi kendine oynayacağı zamanlar gelsin

Emeklemiyor mu? İnstagramda emekleyip evin içinde alıp basını giden bebeler görüyorum benimki de kendi kendine takılır dolaşır evin içinde diye içimden geçirmiştim ama sanırım oradaki gibi toz pembe olmuyor hiçbir şey

Benimki emeklemeye pek meyilli değil emeklemek istemiyor bazen sürüne sürüne gidiyor ama çok sevmiyor yüz üstü olmayı daha cok yürümek istiyor ellerinden tutup yurutmemizi bekliyor

Kızlar kullanan varsa

Allah yardımcınız olsun :)

Oyun matı el ayak sürtünce gıc gıc ses çıkarmıyor mu? Aynı materyal aslında ilginç.
Çok güzelmiş ama güle güle kullansınlar. Belli ki mis gibi kullanıyorlar da
Bakayım hemen bizim oyun matı 180x200 2 çit seti olur sanki. Bakayım dediğin uygulamaya bulabilirsem

Sen nasıl bizimle ergobaby almadın
Benimki de 1 aydır beni görünce üstüme atlamaya çalışıyor
Kanguru büyük nimet. Aldığım en iyi ürünlerin başında gelir

Maşallah bir kez daha
Benimki 1 ay küçük ama 8400 şu an kilomuz. Nasıl %50 persentilde olur diyordum şimdi inandım

Ben bu halleri home office çalışırken yaşıyorum. Aşırı zorlanıyorum. İş kolik biri olarak kontrol edemediğim bir durum olduğu için çok zor oluyor. Bir de ek gıda yok sadece emiyor ve gece hariç hep ayakta hareket halinde emziriyorum. x2 yorgunluk oluyor

Kokuyu ben yazmıştım.
Defalarca yıkaya yıkaya kokudan kurtulduk
Şimdi kaşığından, meyve püre aparatından ve puzzle tabaklarından memnunum.
Oğlum ek gıda almayı kabul etmese de bunları veriyorum eline dişliyor

Sen nasıl bizimle ergobaby almadın
Benimki de 1 aydır beni görünce üstüme atlamaya çalışıyor
Kanguru büyük nimet. Aldığım en iyi ürünlerin başında gelir
Kullanamam sandım wala gofretcim.Hatta ilk bı denedim e bebekte ama ikna olamadım.Sonra eve gelip bı posta daha 10kg bebek taşıyınca ertesi sabah 10 da soluğu e bebekte aldım

Kullanamam sandım wala gofretcim.Hatta ilk bı denedim e bebekte ama ikna olamadım.Sonra eve gelip bı posta daha 10kg bebek taşıyınca ertesi sabah 10 da soluğu e bebekte aldım

Çok iyi yapmışsın. Bir alışınca bebek arabasını görmüyor gözün. Biz dün alışverişe gittik mesela. Ben direkt kanguruyu aldığım için annem;
bebek arabasını da al eşyalarımızı çantasını falan koyarız dedi
Yok sağlam olsun yok rahat olsun diye özenerek aldığım bebek arabası oldu mu pazar arabası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…