Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
B BitterCikilata ahaaa bizden biri

Doona 10 numara gerçekten alın aldırın

B BitterCikilata ahaaa bizden biri

Doona 10 numara gerçekten alın aldırın

Ben Doona’da çok emin olamamıştım, belli bir zamana kadar kullanılacak sonra yine normal bebek arabası alınması gerekecek gibime geldi. Ha dışarıda da çok görmeye başladım. Kullanışlı olduğu aşikar. Inglesina çok aklımı çeldi benim de, hem hafif hem tek elle katlanıyor, küçük oluyor diye electa modelini aldım. Umarım memnun kalırım, umarım bebiş de sever arabasını.

Yalnız ağzımdan tükürük saçarak anlatıyormuş gibi de yazmışım benim aşkım taze kendisi ile ya ondan herhalde tecrübeliler söyleyin o zaman anlattığım kadar var mı?
Mükemmel bi araba diyorum başka bişi demiyorum
Bn arabamı çok övdüm ayağı kırıldı 15 gündür maclaren baston kullanıyorum ama onun yerini doldurmuyor bebem öyle rahat uyuyordu ki içinde gezerken

Bende emin olmamıştım almadım travel aldım. Sonra baktım zor oluyor asansör yok apartmanda. Hemen doona aldık ikinci el

Ooo seninki de iyidir hafif, tek elle katlanıyorsa falan bunlar önemli

Bende inanamıyorum. Doğurunca benimseyeceğim sanırım

Hem güzel hem tarifsiz şekilde heyecan telaş var.
Ben de inanamıyordum doğurdum 25inde 3 ay olcak doğalı hala inanamıyorum inanılcak gibi değil dünyanın en güzel duygusu ve varlığı evlat siz de sağlıkla kavuşun inşallah

Yani şimdi ben alırsam kaç paket almalıyım 0 1 hangisinden alıyım
Benim oğlum 3630 gr. doğdu prima premium care 2 numara ile başladık. Göbeği düşene kadar üstten bir tık kıvırıp kullandık. Alacağınız markaya göre numara belirleyebilirsiniz Büyük numara alıp bebeğin gidişatına göre küçükte ekleyebilirsiniz.

Ben de inanamıyordum doğurdum 25inde 3 ay olcak doğalı hala inanamıyorum inanılcak gibi değil dünyanın en güzel duygusu ve varlığı evlat siz de sağlıkla kavuşun inşallah
Hayırlı olsun

Amin Hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağıma alırım inşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…