Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bebeğine siveno nun çamaşır deterjanini alacak arkadaşlar, internetten almayın ya onlar nasıl fiyat, geçen sefer acil lazımdı bulunduğum yerde kalmamış diye internetten aldım 56 liraya, hatta zamlanmis dedim , sonra tarım krediye geldi ve tanesi sadece 24.50 tl.. normal fiyatı 50 li 70 li sanmayın

Ben de çamaşır deterjanı alacağım ama Siveno mu alsam Green clean mi bilemedim

Benimde dikkatimi çekti tarım kredide çok uygundu

Bende ikisine baktim sonra siveno aldım diğerinde yanlış hatırlamıyorsam parfüm vardı ama şuan emin değilim. Ben memnunum, bulunduğunuz yerin suyu kireçli değilse yumusaticaya da gerek kalmıyor. Cok kakali çamaşır olursa baby me nin leke çikaricisini ön yıkama gözüne döküyorum bisey kalmıyor . Siveno nun biberon temizleyecisini de beğendim biberonda deterjan kalmadığını hissediyorsunuz

Teşekkür ederim ben de sivenoyu bakayım

Baby's Green aldım, arkadaşım o markayı önerdi hem kokusuz hem de bereketli imiş

Frosch nasıldır? Biz normalde çamaşır ve bulaşıkta kullanıyoruz bu markayı, seviyoruz da. Ama bebek deterjanını da görüyorum, bilgim yok nasıl olduğuyla ilgili.

Önemli bi konu, ben de araştırıyorum, daha vakit var ama bilmek iyi olur.
Asso

Biz cybex aldık

Kızlar d vitamini olarak ne tavsiye edersiniz. Mühendisoğlunun yıldızlar listesinden birini kullanmak istiyorum ama hangisi iyidir acaba. Var mı tavsiyeniz

Kızlar d vitamini olarak ne tavsiye edersiniz. Mühendisoğlunun yıldızlar listesinden birini kullanmak istiyorum ama hangisi iyidir acaba. Var mı tavsiyeniz
Bn pedia d kullanıyorum İçerik temiz
Oceanın içinde extra zeytinyağı varmış bunda yok

Ocean d3k2 olanı. Emilimi daha kolay oluyormuş. Ama tadından nefret ediyorum. Az bi miktar suya 5-6 damla atıyorum, iğrenç. New life’ın portakallı puff şeklinde olanı var. Onun tadı iyiydi

Aa cidden mi. Bende onu kullanıyordum listede göremeyince değiştirsem mi diye düşündüm
Bnce mühendisinoğlu dediğin kişi biraz ticari olarak yapıyor Bnm instagram yok bilmiyorum da
Dr verdi eczaneye de sorduğumda temiz içerik dedi
Genelde dr temiz içerik veriyor kan ve b12 ocean verdi d vit vermedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…